Kdo mi pomůže nebo poradí ohledně dluhu půjček?

cacorka56
28. bře 2013

Jsem zaměstnaná,ale mám dluhy které nestačím platit.Jsem v registru dlužníků.Nemám na najem ani na jidlo.Jsem na to sama.Už jsem si pujčila od providentu,smart,profi credit atd.Banka mi nic nepujčí.

linnhe
30. kvě 2014

Jestli můžu poradit, tak k žádnému poradci nechoďte zbytečně Vás obere o peníze. V každém měste by měla být občanská poradna a tam by Vám měli pomoci vyplnit návrh na zahájení insolvenčního řízení. Musíte vědět všechny svoje dluhy a věřitele u kterých to máte. Sepsat seznam majetku a jak jste se k zadlužení dostala. Hodně záleží na tom jak máte vysoký plat. kdyby jste chtěla poradit něco o tom vím. Napiště mi kdyžtak SZ.

myskyva
31. kvě 2014

@pavelo děkuji ale tato situace již není aktuální,manžel si našel milenku ke které se odstěhoval a rozvádíme se takže tchýniné dluhy ráda přenechám jiné

blahova_andrea
31. kvě 2014

@myskyva no ale pokud spolu máte děti, tak stále může hrozit, že děti jednou ty dluhy podědí, ne? ☹ no snad to stihne poplatit ex-manžel.

pavelo
1. čer 2014

@myskyva Teď nevím, jestli je to klika nebo smutné. Každopádně v tomto případě doporučuji s rozvodem neotálet. Je možné, že si manžel vezme půjčky na sebe bez Vašeho vědomí, aby "zachránil" tchýni a to by dopadlo pak i na Vás. Musela byste pak ty půjčky rozporovat u soudu, ale to už by se mezitím mohl bytem prohnat exekutor.

tonyakika
5. čer 2014

@zelva Dobrý den,
no jste pro banku rizikový klient,dokázala bych Vám snad pomoct s hypotékou od stavební spořitelny.Nyní máme od 2,99% po celou dobu splácení.Kdyby jste měla zájem,ráda sestavím modelaci,jak by to pro Vás vypadalo. 🙂

tonyakika
5. čer 2014

@myskyva Doporučuji rozdělení jmění manželů

vojto14
30. čer 2014

chcem sa vas opitat ze ak som registrovany na UP a idem na marodku mam narok na nejake peniaze??ak nepoberam nic a mam 25rokov

andreaj77
13. črc 2014

dobry den.chtela bych se zeptat...muj pritel ma bratra ktery si pujcil penize pro jinou osobu.ta osoba mu dela rucitele,protoze uz ma jednu pujcku a samozremne mu ji nechteli dat.muze ten dotycny co si penize pujcil prestat platit aby to platil ten kdo mu rucil????rucitel mu sice penize da ale obavame se toho ze jakmile zaplati dluznou castku tak prestane platit uroky

pavelo
16. črc 2014

@andreaj77 Tak asi nemusím říkat, že je hloupost si půjčovat peníze pro třetí osobu. Ale k poradě. Nepíšete, zda je úvěr se zástavou nemovitosti. Pokud ano, s ručitelem se nikdo moc neobtěžuje a jde se po zástavě (v případě neplacení). Pokud ne, úvěrující si může vybrat, koho bude vymáhat. Může vymáhat oba nebo klidně jen jednoho účastníka úvěru. Obvykle vymáhá toho bonitnějšího a pak podá na oba návrh na exekuci. Takže doporučuji platit a z toho vyčůránka to vymlátit osobně.

andreaj77
17. črc 2014

@pavelo uz je to vyreseno.majetkem se nerucilo jelikoz byt neni jeho(toho kdo si vzal pujcku)ale hrozi tu exekuce pokud dotycny platit nebude.a ano je velmi hloupi,ale on je tak hloupe duverivej ze si tu pujcku vzal.sme dohodnuty pisemne s tim kdo penize chtel ze je bude poctive splacet.tak snad to bude v poradku.dekuji za odpoved

johnirabor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lukas_b
29. led 2015

Omlouvám se, nečetl jsem diskuzi celou, pouze začátek. Pokud řešíte finanční problémy, pak s osobním bankrotem nikam nespěchejte. Nabízím pomoc jako finanční konzultant. Nemusíte se bát, nejsou to služby placené, Vás to stojí jen čas, který budeme věnovat tomu, abychom zjistily co se s takovou situací dá dělat. A možností je opravdu daleko více než šílenství v podobě osobního bankrotu. 😉

poradnadluhy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
uuz
28. črc 2017

@lukas_b dobry den,nabizite jeste tyto sluzby? Potrebovala bych poradit. Dekuji

emilkamilka
5. říj 2018

zkuste se podívat sem http://cz.kruk.eu/pro-klienty/nejsem-klientem-k... třeba to pomuže