Kdo mi pomůže nebo poradí ohledně dluhu?

cacorka56
29. bře 2013

Už jsem psala,že mám dluhy a velké.Já už nechci pujčku,ale pomoc abych měla na nájem a jídlo.Na to momentálně nemám.Mám i jiný porblém.Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou.Potřeboval jsem volno na pohřeb švagrové.Vedou mi zdělila ,že to nepřichází v uvahu abych měla volno,že mi ho neda.Taky mi ho nedala.Ale mezi tím co jsem měla volno,tak jsem omarodila.Do práce jsem poslala neschopenku a zdělila v sms,že marodím.Žádná odezva od vedeni nebyla.Bojím se,že mi dá výpověď s tím,že mi dá §52.A už mě nikde nezaměstnají.Do práce dojížím 70km.a dělám jen víkendy.Od čt-ne 12hod každý den.Už bych i ráda odešla a našla si někdě u nas v okolí práci.To bych byla i ráda.Ale jde mi o to, zda mi dá výpověď a jakou.Abych pak nebyla jak bezdomovec a nikde mě nezaměstnali.Až nebudu marodit a budu chtít nastoupit do práce zda mě veme.Můžu dát vypověď až bych měla skončít s maroděním?A co když bych si našla jinou.Myslíte,že by mě propustila dohodou po tom co se stalo.Vedouci vždy byla v pohodě,ale že jsem potřebovala volno na pohřeb tak si myslím,že jsem ji tím asi naštvala a dost.Poradí mi někdo.Něchci se s vědením rozejit ve zlém.Nikdy jsem nemarodila.

berenika39
29. bře 2013

piš normálně sem do té diskuse, kterou jsi založila, není třeba nová..
https://www.modrykonik.cz/diskuse/pujcky/kdo-mi...
zkopíruj si tam tohle, a je to🙂
Odpovím tam.

anina32
29. bře 2013

neschopenka není důvod k vyhazovu!!!!! Na to ti nemůže dát paragraf a vyhodit tě, na to jsou zákony!!!!!

adelka8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moulinkaa
25. dub 2013

@cacorka56 Prosím, pokračuj ve své první diskuzi, kterou uvedla @berenika39, které velice děkuji za pomoc.
Tuto diskuzi uzamykám jako duplicitní.
moulinka
Asmira team