Která banka mi půjčí, když jsem před MD nepracovala?

ggeejjiittkkaa
23. led 2009

Ahojky potřebovala bych poradit která banka by mi půjčila když jsem na mateřské před mateřskou jsem nebyla zaměstnaná? Moc děkuji za odpověď

hancas
23. led 2009

ahojky pokud jsi na matešské tak ti nepůjčí nikdo nic,k půjče musíš dokládat příjem.a ten ty nemáš.máš pouze mateřskou a ta se do to nezapočítává,prostě nám matkám na md nikdo nic nedá,je to smutné ale je to tak 😒

dasap
23. led 2009

ahoj, před několika týdny jsem se ptala v bance kde mám účet zda by mi nedali byť malý kontokorent, ten mi sice nedali, ale nabídli mi kreditku na 30 tis. 🙂
Prvně to zkus tam kde máš vedený účet, a pak se kdyžtak ptej jinde.

janulle22
23. led 2009

dasap a u koho mas kartu...? ja mam u postovni sporitelny a nezajimalo je odkud beru penize ale hlavne ze je mam na ucte a kontokorent mi nabidli na 5000 ale ja si dala radeji jen na 2 😀 ...

ale znamam si brala pujcku na okna a dali ji to .. taky je na materske... a me v u me banky rekli ze daji i na materske ale museji dokladat prijmy i pritele..proste chteji mit nejakeho rucitele ale asi ti taky nedaji moc... 😒 zkus se fakt poptat tam kde mas ucet...

valsik
23. led 2009

gejitko, já si myslím, že ti kreditku dají všude. Dnes se o klienty perou, sice budeš mít vysoký úrok, ale zeptej se kdekoliv. Začala bych tam, kde máš běžný účet, tam tě znají.
Ale kreditku vůbec nedoporučuju! Jestli můžeš, neber si ji. Horko těžko se splácí......

betelgeuzz
24. led 2009

Valsik, kreditka se splácí úplně stejně, jako každý jiný úvěr.

Výhodou kreditek je, že většinou mají bezúročné období, které je tak 30 - 45 dní. Pokud člověk umí dobře počítat a hlídat si to, může vždy po výplatě /přijetí mateřské/rodičáku splatit tu půjčenou částku a začne znovu čerpat bezúročně. Akorát to bezúročné období platí při placení kreditkou, ne při výběru za bankomatu.

konoupek
24. led 2009

Tak já mám účet u České spořitelny a tam mi řekli,že když jsem na mateřské,žádnou půjčku mi nedají 😖