Mám dluhy u rychlých půjček, máte zkušenost?

martas78
1. črc 2013

Ahoj potrebuji poradit jsem samoživitelka 3 deti bydlim v podnajmu nasekala jsem si dluhy u takových rychlich půjček po internetu Crediton,finsen,pujckomat,ferratum snazim se postupne to splácet ale nekam nesplacim uz mi napsali i dopis ze me daji k soudu a tak jsem z toho hodne nestastna nespim nejim a jen myslim jak to vse splatit brigáda nehrozi nemam kam dat deti nemate s nemá někdo zkusenosti ? Co presne udelaji ? Dekuji za normalni odpovedi bez kritiku

jaa
1. črc 2013

Tak tady pomůže jedině osobní bankrot.

speedygon
1. črc 2013

Reakce na neplatiče jsou různé...rozhodně je lepší komunikovat(pokud se to dá a chovají se slušně) a informovat je o současné situaci a zkusit se dohodnout....já mám dluh u Centropolu za elektřinu, převzala to od nich nechvalně známá vymahačka M.B.A. a tam je to děs...už jsem jim několikrát psala, jak na tom jsem a nezájem....a vyhrožují něčím, co udělat nemohou, jelikož nejsou exekutoři...ale co má člověk dělat, když nemá z čeho platit, že? Jak to půjde, zase budu splácet, ale momentálně to nehrozí. Komunikovat Ti doporučuji prostřednictvím mailu(určitě mají), aby si nezvykli vyvolávat nebo nechtěli, abys volala Ty jim.

kacenka1111
1. črc 2013

jaa - pokud ma radne zamestnani, není na materske a je po zkusebni době.
Doporucim "bezplatna pravni poradna" v danem meste, zavolat tam a oni to bezplatne vytvori spolu s vámi. Před mesicem jsem toto resila u nas. Pokud byste potrebovala nejake info ohledne tohoto, klidne dejte vedet přes IP.

evaviki
1. črc 2013

konsolidace pujcek, idealne u banky, aj keby si mala niekoho ukecat ako rucitela.. budes platit vyrazne menej, ked to spojis.. osobny bankrot je krajne riesenie.. nepises, kolko je to dokopy, na aku dlhu dobu, ci mas moznost pomoci od rodicov a pod.. K tomu je lepsie zalozit diskusiu a nie otazku.. kludne napis treba do IP, zkusim poradit...

schnek
1. črc 2013

řešením je oddlužení. Kdyžtak mi napiš do IP, zabývám se tím 😉 A co udělají? dají to soudu nebo rozhodci, bude následovat navýšení, pak exekuce, nic pěknýho...

salomee
1. črc 2013

Ukecávat ručitele bude složité...i já každému doporučuji takovéto ukecávače odmítat, jednou mi to stačilo...a od té doby už ani rodině. Pak na to dojede nevinnej chudák.
Taky radím poradnu pro dlužníky, vše s nimi probrat, budešmít někoho, kdo tomu rozumí, má zkušenosti a nadhled..

karfice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
innes
12. črc 2013

no nevím s tou konsolidací, většinou chtějí nějaký příjem, pokud to dobře chápu, jsi na rodičáku ☹ Zkusila bych tu bezplatnou poradnu, držím pěsti 😉

snehurka25
12. črc 2013

Domnívám se, že oddlužení ti nepovolí, vzhledem k příjmům (a taky nevíme, kolik dlužíš - někdy je snazší to splatit než bankrotovat). Rozhodně to nenech vyhnít, z toho jsou pak ty nejšílenější exekuce (a oprávněně). Můžeš si zkusit domluvit konsolidaci (ale nevím, jak jsou banky ochotné v případě půjček z nebankovního sektoru), nebo kontaktuj věřitele a domluv si s nimi pro tebe přijatelnější splatkový kalendář.

ezenduska
12. črc 2013

Obecně platí že pokud tam každý měsíc pošleš aspoň stovku dvě, uvidí nějakou aktivitu a budou shovívavější. Jinak pěkná kravina plácat půjčku půjčkou, to vede akorát k problémům, ale to už jsi zjistila ☹

glimmer
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teja86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
chabr1995
5. dub 2015

Ahoj,to je mi moc líto,neni to lehký já vim,a hele jak tak dlouho třeba nesplácíš??

martinax70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denny78
25. črc 2015

no já bych určitě místo konsolidace volila cestu osobního bankrotu, konsolidace jí síce vyřeší dluhy pokud by byla vůbec poskytnuta, ale celkový dluh se jí zvýší a může do toho spadnout zase...

ajinka22
25. črc 2015

Jedině osobní bankrot a čím dřív, tím líp.

kama741966
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vamplady
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vladanamatous
15. led 2018

jasně že osobní bankrot, pokud se to s tebou vleče a nesplácíš, navíc dluhy se s tebou takhle potáhnou v registrech celý život http://www.domacifinance.cz/1280/dluhy-neutajit...

emilkamilka
3. říj 2018

od některých společnosti pohledávky po splatnosti odkupuje společnost Kruk, třeba budeš mít štestí a nakonec to nebude tak strašné