Osobní bankrot: Prosím o radu, zkušenosti

missymici
3. led 2013

Ahoj,...
Prosím o radu, zkušenosti,...jak se to děla,co to obnáší a jaký je finální výsledek...
Mám hypotéku a uvěr (každe u jiné banky) ...bohužel ted uz nestíham splácet obojí,... Tento mesic jsem uz první mesic na rodicovnske dovce.
Vím že osobní bankrot existuje ale nevím o nem moc,...

Prosím pište, děkuji

vkudrna
17. zář 2015

mužu mít dvoje zaměstnaní osobním bankrotu jsem samo živitel a 10 000kč moc muziky není najem 6000 el.1500kč jizdne prace 1000+1000škola mě sičně co mužu dělat porosím oradu

ala1970
1. dub 2016
Uživatel ala1970 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.

Nemusíš hnedka zoufat. Máš dvě možnosti. Za prvé zajít do nějaké banky a požádat o refinancování ( sjednocení půjčky). Takže dostaneš novou půjčku s menším měsíčním poplatkem. A pak za druhé vyhlášení osobního bankrotu. Ale to není tak lehké. Zkoumá se tam důvod a příčina. Musím zajít na krajský soud, požádat o vyhlášení, pak je posouzení, vše má milión administrací a není to švanda. Dokonce jsem se dočetla tady http://www.advokatkybrno.cz/pravni-sluzby/osobni-bankrot , že se ti dluh dost poníží až o 70%, ale to ještě neznamená, že to bude tak. Když soud dovolí osobní bankrot, tak se ještě jedná jestli bude splátkový kalendář a nebo dojde ještě k prodeji majetku. Ale určitě je to jedna z možností, jak se z té situace dostat.

rpakinom
Odpověď byla odstraněná
Zobraz