• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potřebuji půjčit peníze, poradíte?

20. září 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
18. čer 2014 v 19:29 • uniport
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
24. črc 2014 v 01:22 • johnirabor
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
5. srp 2014 ve 23:59 • analin
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
27. srp 2014 v 07:02 • harold
16. zář 2014 v 18:12 • panimamaadama
20. lis 2014 ve 04:46 • jameswoodloan
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “vlastní link, spam”
23. lis 2014 ve 21:53 • natalie28
pujci me nekdo kdyz jsem ve fin situaci a nevim uz s ktere do ktere praci mam prisel jsem o rodinu a jsem v ekzekuci potrebuji nutne pujcit 50 tisic a nevim na koho se obratit splatky respektuji zamestnan jsem chci zacit zova v unoru budu odsouzen pokud to nezaplatim a pak uz se vse poveze kreminalnik jak se vratim praci vam nikdo neda poradte me co mam delat
27. pro 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
7. únor 2015 v 07:17 • kenny53
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
1. kvě 2015 v 16:31 • bryan13
11. říj 2015 ve 13:52 • provident
19. říj 2015 v 11:57 • nikolnp
@nikolnp tady je krásně vidět, že opravdu potřebuješ poradit. Že se nestydíš, propagovat mezi maminkami na MD takovou lichvu
19. říj 2015 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Pane Bože, co se to tu děje? Já bych od takových firem utíkala co nejdál. Právě, že s nimi mám svou zkušenost a z dluhu 5000 Kč se stalo najednou 25000 Kč. A že jich bylo a hrabala jsem se z toho roky a pořád mě ještě dohánějí jejich stíny. NIKDY NIKDY NIKDY si od půjček do pěti minut a do MD apod nic neber, přijdeš o vše. Jasně, že je nezajímají příjmy, zajištění a tak, protože je jasný, že z tebe pak dostanou mnohem víc. Když nemáš peníze je potřeba se zamyslet nad tím, jak žiješ a ne kde si rychle půjčit, protože se z toho již nikdy nevyhrabeš a je to cesta do pekel. Zamyslete se nad tím, než něco doporučíte, já bych jedině šla do něčeho ověřeného (nebankovní společnosti ve stylu Cetelem, Home Credit,...) a ne do žádných půjček do 5 minut...
19. říj 2015 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
20. říj 2015 v 11:14 • modrakarcoolka
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od simonakadlecova87.
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
20. říj 2015 v 11:24 • simonakadlecova87
2. lis 2015 v 16:59 • meryl123
3. lis 2015 ve 13:14 • nikolnp
15. pro 2015 v 11:08 • justyna732421
9. únor 2016 v 09:34 • wolfwoman
26. bře 2016 v 00:55 • misstina
2. čer 2016 ve 20:55 • leonardo1
Na řidičáku?
24. čer 2016 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
S půjčkami je to složité, neuznávám moc půjčky třeba na televize, mobily atd. Ale sama jsem se dostala do situace, kdy to opravdu vyřešit nešlo a v bance mi nechtěli půjčit. Obrátila jsem se proto na nebankovní společnost, která mi rychle vyšla vstříc. Jednalo se o TC Domov, za mě solidní jednání bez podvodů a skrytých poplatků.
11. črc 2016 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2016 ve 23:14 • rickeymartin
@cacorka56 Na insolvenci jen tak nedosáhneš, zřejmě nepracuješ a nejspíš ani o práci nemáš zájem. To, že Tvé děti mají dluhy, jak píšeš, bude to nejspíš Tvým příkladem... - jaká matka, taková katka, takže hospodaření, které jsi je naučila je bude nyní životem doprovázet, bohužel
20. zář 2016 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek