Potřebuji půjčit peníze, poradíte?

emilia121
13. led 2013

nevite mi nekdo poradit sem na meterskej pritel je tunisan s trvalim bydlenim na uzemi CR schanime pujcku banky nam nechcu pujcit dekuji za rady

lucinka_jirackova
13. led 2013

Ahoj já mám půjčku od Express Cash...a jsem spokojená...s paní se dá na splátkách domluvit a jelikož skoro nikde nedávají na rodičák tak tady ano...

elvira
13. led 2013

Ono nejde tak ani o to půjčení - je řada nebankovních institucí, které půjčí v podstatě hned, bez dokazování příjmů atd., ale potom ty sankce, pokud splatíte třeba o den později, případně se dostanete do situace, kdy nejste schopní splácet, jsou strašné.
Znám i případ, kdy kvůli nezaplacení jedné splátky, přišli lidé o dům - u nebankovní půjčky. 😒
Dávala bych si pozor hlavně na smlouvu, kterou podepisuji a taky kolik vrátím...

bobina24
13. led 2013

Ono záleží i na částce, podmínkách bydlení atd. Zkoušela jste Ge Money Bank? Tam je velká průchodnost...2 roky jsem pro jednu banku pracovala tak jsem trošku v obraze. Záleží i na příjmu přítele, zda má stálou práci atp. Pokud byste sloučili příjmy dohromady?
Ještě záleží na bankovních a nebankovních registrech a dalších výdajích. Některé výdaje přiznávat nemusíte pojištění (v registrech nedohledají) u některých společností nedohledají ani leasing třeba. Ještě záleží na účelu úvěru. 🙂
Do nebankovních by nešla. A když už byste to zkusila tak určitě ne tam kde zaplatí kauci-poplatek předem je to někdy třeba i 4000,-

jmisa
14. led 2013

Pokud jde o cizince s trvalým pobytem na území ČR, tak by problém být v tomto ohledu nemusel.
Problém může nastat, pokud nejsou dostatečné příjmy (zaměstnání) a pokud je někde záznam v registru dlužníků.
Na mateřskou např. banka, kde pracuji, nepůjčuje, omezeně lze půjčit na rodičovský příspěvek, ale to jen kontokorent, eventuálně kreditku.

veri25
14. led 2013

prítel je slovák, taky má na území čr přechodný pobyt, ale u mbank nám v poho půjčily, ale nesmíš být v registru dlužníků a stálý příjem, který chodí na účet....

cacorka56
28. bře 2013

Dobrý den,jsem v tisni.Mám dluhy takové,že nemam na najem ani na jidlo.Na osobni bankrot taky nemam.Jsem na to sama.Dostala jsem se do dluhu sama, svou blbosti a naletelěla jsem.Od providentu,smart, espres cash,profi credit ,už jsem si pujčla a nemam na to abych jim mohla splácet.Žádna banka mi nepujčí..Bojim se ,kdy příjde exekuce a vezme mi vše..Děti už mám dospěle,ale mají sve dluhy tak mi nemůžou pomoci .Ani nechteji boji se,že když kříjde exekuce tak pujdou i na ně.Nechci o děti přijít jen proto,že jim přidělávam starosti občas mi pomužou a daji na jidlo.Vic nemůžou maji své rodiny a starosti. Jsem v registru dlužníků.Pomůže mi někdo nebo poradí kdo by mi pujčil moc děkuji.

editah222
28. bře 2013

@cacorka56 pracujete nebo ne? Osobní bankrot u vás opravdu nepůjde? Další půjčka nic nevyřeší, budete jen splácet víc a víc. Jediný kdo vám půjčí je nějáký lichvář a skončíte nejen s exekucí na krku, ale možná i přeraženým nosem. Poradte se s právníkem, ve skoro každém měste existuje bezplatná právní poradna.

dexka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikke11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vyrizenirychle
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dannyw
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinko22
2. zář 2013
mirekzahradnik
5. zář 2013

Vypadá to, že banka v tomto případě nepůjčí, proto bude nejjednodušší obrátit se nějakou nebankovní společnost. Ale pozor. Vyskytuje se zde opravdu mnoho podvodníků. Je tedy nejlepší zvolit nebankovní společnost, která již několik let působí na trhu jako je např. HomeCredit, Provident, apod. Zkuste se mrknout na přehled zde http://prehlednepujcky.cz/

jituss14567
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
destiny2bam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
javva
20. lis 2013

Dobrý večer, máme s manželem půjčku od Door financial. Po pravdě řečeno, vybírali jsme si dlouho a po určitém váhání jsme se zaparkovali u této. Vyšlo nám, že májí normální úrokovou sazbu a další podmínky. Teď splácíme a zatím je vše podle smlouvy (klepu na dřevo). Podívejte na jejich webové stránky, možná se vám to taky bude vyhovovat. Jo, pro nás to nebylo aktuální ale z nějaké jiné diskuse jsem se dozvěděla, že půjčují i ženám na mateřské. Tak to asi pro vás bude nejdůležitější...

elijah111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aliswods
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jn_m
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitule28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anthonyshort221
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezafaltysova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
8002180021
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
8002180021
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezafaltysova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
victoria2565432343
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barinkas
25. bře 2014

Souhlas, pořádně si pročtěte smlouvu, ač je sebevíc dlouhá atd. Ke každé smlouvě jsou vždy! všeobecné podmínky a tam obvykle bývá to, co v samotné smlouvě není! Ty podmínky samozřejmě taky podepíšete, ale málokdo to čte. Vím z vlastní zkušenosti, pracovala jsem u Cetelemu, vím, jak to tam chodí 🙂 Dál se ptejte na pojištění a k čemu slouží!!! Jelikož Vám obvykle nabídnou to levnější, které kryje jen smrt či nějaké trvalé následky. Obvykle není nutné, takže jen vyhozené peníze navíc. Většina nebankovních institucí jako i CTLM ale ověřuje příjmy. S mateřskou nedává. S cizinci bývá problém, většinou jen členské státy UE. Ale možná se časy změnily, odešla jsem z tama cca před 3 lety🙂
Pokud nezaplatíte včas, pak bývá problém, ovšem ono to je vcelku logické. Ale pokud o tom víte dopředu, že třeba nebudete mít na splátku, což víte, rozhodně zavolejte na infolinku či do té firmy zajděte. Vždy se dá řešit, ale musíte přijít včas. Mluvím jen za CTLM, jak to funguje jinde, netuším...

21288
9. kvě 2014

Půjčí vůbec někde mamince na řidičáku?

europe14
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tonyakika
5. čer 2014

Ano mateřská se počítá jako příjem,půjčíme mamině na mateřský i cizincům,pokud mají přidělené rodné číslo,není problém ani u hypotéky 🙂 pokud budete potřebovat,kontaktujte mne.Mimojiné existuje zajištění příjmů,kdyby jste přišly o práci,nebo byli na neschopence,dokáží Vám dorovnat příjmy do původního 🙂