Potřebuji půjčit peníze, poradíte?

emilia121
13. led 2013

nevite mi nekdo poradit sem na meterskej pritel je tunisan s trvalim bydlenim na uzemi CR schanime pujcku banky nam nechcu pujcit dekuji za rady

uniport
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
johnirabor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
analin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
harold
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
panimamaadama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jameswoodloan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natalie28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rozbroj10
27. pro 2014

pujci me nekdo kdyz jsem ve fin situaci a nevim uz s ktere do ktere praci mam prisel jsem o rodinu a jsem v ekzekuci potrebuji nutne pujcit 50 tisic a nevim na koho se obratit splatky respektuji zamestnan jsem chci zacit zova v unoru budu odsouzen pokud to nezaplatim a pak uz se vse poveze kreminalnik jak se vratim praci vam nikdo neda poradte me co mam delat

kenny53
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bryan13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
provident
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikolnp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apacheee
AMBASADORKA
19. říj 2015

@nikolnp tady je krásně vidět, že opravdu potřebuješ poradit. Že se nestydíš, propagovat mezi maminkami na MD takovou lichvu

mississka11
19. říj 2015

Pane Bože, co se to tu děje? Já bych od takových firem utíkala co nejdál. Právě, že s nimi mám svou zkušenost a z dluhu 5000 Kč se stalo najednou 25000 Kč. A že jich bylo a hrabala jsem se z toho roky a pořád mě ještě dohánějí jejich stíny. NIKDY NIKDY NIKDY si od půjček do pěti minut a do MD apod nic neber, přijdeš o vše. Jasně, že je nezajímají příjmy, zajištění a tak, protože je jasný, že z tebe pak dostanou mnohem víc. Když nemáš peníze je potřeba se zamyslet nad tím, jak žiješ a ne kde si rychle půjčit, protože se z toho již nikdy nevyhrabeš a je to cesta do pekel. Zamyslete se nad tím, než něco doporučíte, já bych jedině šla do něčeho ověřeného (nebankovní společnosti ve stylu Cetelem, Home Credit,...) a ne do žádných půjček do 5 minut...

modrakarcoolka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simonakadlecova87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
meryl123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikolnp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
justyna732421
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wolfwoman
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misstina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonardo1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magdalenax
24. čer 2016

Na řidičáku?

saruskas
11. črc 2016

S půjčkami je to složité, neuznávám moc půjčky třeba na televize, mobily atd. Ale sama jsem se dostala do situace, kdy to opravdu vyřešit nešlo a v bance mi nechtěli půjčit. Obrátila jsem se proto na nebankovní společnost, která mi rychle vyšla vstříc. Jednalo se o TC Domov, za mě solidní jednání bez podvodů a skrytých poplatků.

rickeymartin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magdalenax
20. zář 2016

@cacorka56 Na insolvenci jen tak nedosáhneš, zřejmě nepracuješ a nejspíš ani o práci nemáš zájem. To, že Tvé děti mají dluhy, jak píšeš, bude to nejspíš Tvým příkladem... - jaká matka, taková katka, takže hospodaření, které jsi je naučila je bude nyní životem doprovázet, bohužel

authentic
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaajinkys
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
golcovamonika
9. pro 2020

Dobrý večer od pondělí nastupují do prace zatím jsem na up nevíte kdo by mi půjčil děkuji za opived