Půjčka, přes kterou společnost do toho jít?

rickeymartin
12. zář 2016

Dobrý den nemám žádné skusenosti s výběrem půjčky ale teď potřebuju rychle peníze před vyplatou cca 7000 na nečekané výdaje může mi nekdo poradit přes kterou společnost do to jít a na co si dát bacha? všude čtu o skrytých poplatcích vysokém proplatení a podobne rád bych se tomu vyhnul a do měsíce vše splatil..Budu rád za každou radu a odpověď

j.a.n.i
13. zář 2016

@rickeymartin Jestli máš slušnou minulost a rozumný příjem, tak bych zkusila kontokorent u své banky.

rickeymartin
autor
13. zář 2016

No tam mně odmítli protože pracuji jen na dohodu a výplata mi přijde 30, ale najem musim zaplatit do konce týdne takže potřebuju teď penize a vratim je do 14 dní třeba jen to nechci zbytečne moc proplatit tak se ptám jakou společnost bych měl zvolit

rickeymartin
autor
15. zář 2016

😒 😎 😕 😝 😀 😲 😎 😵 🤐 🙄

tadeasek3
15. zář 2016

Zkusila bych cetelem. Když jim ty peníze doopravdy vratite do měsíce, tak se nic neplatí. Až po tom měsíci naběhnou úroky a vysoký.

hanci23
Autor odpověď smazal
Zobraz
rickeymartin
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renemay
13. led 2019

Popřípadě zkusit nějakou nebankovní půjčku. S těmi mám mnohem lepší zkušenosti, než s bankovními. A navíc nikam nemusis chodit si půjčku sjednavat, vše on-line. Za mě super věc.

saminomimino
14. led 2019

Roky si půjčuje od cetelemu ,teď se akorát jmenuji jinak a v pohodě,i větší obnos od nich máme