Půjčky na mateřské dovolené. Máte zkušenost?

ggeejjiittkkaa
15. lis 2007

Ahoj maminy chtěla jsem se zeptat jestli někdo má zkušenosti s půjčkami při mateřské dovolené děkuji za odpověď

mikca
16. lis 2007

ahoj podle toho jaké myslíš půjčky??...ale všeobecně bych řekla, že jakákoliv půjčka se velice obtížně při mateřské splácí..vydaje za mimi jdou měsíčně do tisícovky plus vše okolo...navíc jsou tam děsný uroky a když jim pošleš tisícovku tak ti umáznou 700 protože ostatní spolknou poplatky...a rodičák to není zrovna obrovský příjem... ☹

nilita
16. lis 2007

Ahoj holky , tak já si při mateřský půjčila 5tis, od Providentu navýšily mi to na 8300kč, ale krize byla velikááá a nic jinýho mi nezbývalo... Platím 200kč týdně... takže kdybych nemusela žádnou půjčku si neberu!!!!!! ☹

konoupek
17. lis 2007

Záleží asi kolik potřebuješ.Já se třeba ptala na 70 000 kč u české spořitelny,a bez šance,pomalu si ťukali na čelo 😠 .

ggeejjiittkkaa
autor
17. lis 2007

Ahoj no já potřebuju tak 10 až 15 tisíc ale zatím nevím kde si je mám půjčit

kacka.va
18. lis 2007

Pokud vyloženě nemusíte, tak si žádné tyhle malé půjčky neberte. Sice v televizi lákají, že splátky jsou jen x korun měsíčně, ale už neřeknou, jak dlouho to budete splácet a nebo jaký je úrok a když si pak ten úrok vypočítáte, tak to jsou šílený procenta. Lepší si třeba půjčit od příbuzných s tím, že jim do určité doby penízky + něco málo navíc vrátíte.

terezkaaa
18. lis 2007

Já si taky myslím, že splácet půjčky na MD je holý nesmysl.Navíc vždyť pro každou půjčku musí dotyčný splňovat velmi přísná kritéria,sice pořád lidi lákají, ale ve finále kolikrát ani nic nedají....a pochybuju, že dají jen tak půjčku ženě na MD...

kacka.va
19. lis 2007

některé půjčky nejsou v těch kritériích tak přísné, ale o to víc, jim pak zaplatíš na úrocích.

malok
20. lis 2007

Pokud nezamýšlíte půjčku přes banku (např.kontokorent) tak půjčku nedoporučuji. Nejenže vypůjčiteli zaplatíte úroky (což jsou pak šílené sumy) také musíte rozhlednit jejich náklady. Málokdo půjčuje jen za úroky, jsou tam náklady spojené s výpisy, s vystavením splátkového kalendáře apod. A předpokládám že asi nemáte maximální výši mateřské, takže se splácením peněz tzv. ,,navíc" je opravdu problém.

konoupek
20. lis 2007

no mě taky nakonec půjčili naši a myslím,že to bylo to nejlepší řešení 😉 .Je fakt ,že úroky jsou šílený 😠

janka4887
13. zář 2012

Hm, nebo zkus http://www pujckam cz - odpověděli mi asi tři, sice s nimi zatím jednám, ale uvidíme, třeba to klapne.

adel812
27. říj 2015
Uživatel adel812 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adel812.

Mně půjčili tady www pujckaza5minut.cz/?a=cb2, a jsme spokojená, nejdřív jsem se bála ale vše proběhlo bez problémů 🙂

chris_n
27. říj 2015

@ggeejjiittkkaa nezlob se, vím že na mateřské to není med. Ale kvůli 10-15 tisícům bych do půjčky od provident a spol fakt nešla... to je to nejvetsi zlo... rodina nemuze pomoct?

zaludova
27. říj 2015

Do půjčky bych nešla....možná bys mohla napsat, na co tu půjčku chceš a někdo by poradil třeba i alternativu, jak ten problém vyřešit...ale půjčky nic neřeší. Většinou to je ještě horší...

hojda
27. říj 2015

@chris_n
@zaludova je to dotaz z roku 2007, jen tu někdo dělá reklamu na půjčku za 5 minut..... 😠

chris_n
27. říj 2015

@hojda 😀 😀 😀

linee
27. říj 2015

@adel812 proc davas stejny příspěvek do všech diskuzi k pujckam?

linee
27. říj 2015

@hojda jj, do všech diskuzi, registrace rijen 2015 a 3 příspěvky...:(

adel812
27. říj 2015
Uživatel adel812 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adel812.

Omlouvám se, datumu jsem si nevšimla 🙂

adel812
27. říj 2015
Uživatel adel812 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adel812.

Já nevím, lidi chcou poradit,tak radím, to je špatně?

zaludova
27. říj 2015

@hojda Nojo nekoukám...jsem pitomá 😀

blahova_andrea
27. říj 2015

@konoupek tak to se jim teda ale upřímně nedivím 😅😀

linee
27. říj 2015

@adel812 to urcite ne, jen je to malinko podezrele 😎

ireniq
27. říj 2015

Je to už třetí nick, co tu za poslední týden tuto půjčku vychvaluje, fakt nenápadný :-/

justyna732421
Odpověď byla odstraněná
Zobraz