Bedýnkáři, podělte se o recepty a zkušenosti

antiope
8. říj 2010

Už pár týdnů odebírám bedýnky s bio zeleninou a ovocem. Každý týden na mě čeká překvapení, co zrovna ve své bedýnce najdu a poté začne moje pátrání po receptech. Často tomu předchází pátrání v knihách a na internetu, abych danou zeleninu vůbec identifikovala 😀
Najde se tu podobný nadšenec, který je na tom podobně? 🙂

valentinuska
31. črc 2011

@sabuse1 tak u nás nakonec bylo vepřové s kapustou a byla to mňamka 🙂

msevy
14. bře 2012

Ahoj holky, vyhledala jsem si vaši diskuzi, právě dneska mi totiž přišla moje první bedýnka🙂 Přišly nádherný jablka, slaďoučky hrušky, obrovská kapusta, jinak pár brambor, cibule, mrkev, pytlík žampionu a pažitka. Za tu cenu si říkám, že teda nic moc...objednala jsem je ze: svět bedýnek, ale už jsem slyšela právě i o fresh bedýnkách - tam se mi líbí, že mají i mléčné výrobky, ovčí sýry apod. Netušíte, jak je to s cenou? Tady jsem platila za prostřední bedýnku (říkají tomu rodinná) 399,- + 200,. zálohu na bedýnku - je to i s dopravou.
Je tam velký rozdíl v ceně, když si to budu nechávat vozit domů? A platí se tam taky záloha za bedýnky? To je ale asi všude co? Chtěla bych určitě v "bedýnkování" pokračovat, tak si zjišťuju nejlepší dodavatele🙂 Díky

antiope
autor
14. bře 2012

@msevy Bylo by zajímavé zjistit, co za stejnou cenu dostaname u různých dodavatelů. U freshbedýnek, odpovídá ceně, o které píšeš, ale bez dopravy 5kg bedýnka, záloha na bedýnku (krabici) je 50,- Kč. Bohužel nemůžu přispět s aktuálním složením, protože jak jsem ti psala do IP sestavuji si svou bedýnku sama a objedávám i maso a mléčené výrobky. Ale myslím, si že by složení bylo obdobné jak píšeš, protože tahle zelenina a ovoce je teď aktuálně v nabídce. Už se těším na jarní sezonu 🙂 Mňam.

ange_de_la_morte
21. bře 2012

Ahojky, ráda bych se kvám přidala pokud mohu ... nejsem bedýnkář v tom pravém slovasmyslu ( bedýnky si nekupuju ale spíše tak nějak pěstuju ) ... jak tady sleduju orientační cenu bedýnky tak je mi až špatně, co za to chtějí ..... ale zase vtakové kvalitě to člověk asi v obchodě nesežene. Jsem na tohle docela zvědavá a porovnávám a taky sbírám tipy co letos všechno pěstovat 🙂

zahradnikmarek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronikaka
12. zář 2013

Do Jihlavy přišly bio bedýnky: Cena 250 Kč, zeleniny 5 kg + klobása 150 g (možnost výměny za sýr). Co říkáte na cenu a složení? Je to drahé? Zatím jsem měla rajčátka a chuťově vynikající. Taťka pěstuje domácí rajčátka na vesnici a takový je nemá 😀 No říkat mu to snad ani nebudu ...

rozzaarka
14. srp 2014

Ahoj holky, mate nekdo nejake aktualni poznatky co se bedynek tyce? Prijde mi, ze se to celkem rozmaha 🙂