Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

sarunatko
16. pro 2011

@nikiii Já to chápu 😀 Co jsou banány s piškotama? Jako vím, co jsou banány, vím, co jsou piškoty, ale co je to dohromady? 😀

kacenka1111
16. pro 2011

@sarunatko Ahoj, prosim te, nedala by jsi mi recept na ten slany zavin? Moc dekuju 🙂

sarunatko
16. pro 2011

@kacenka1111 Jéje, já ještě nevím, jak ho budu dělat, asi rozválím listový těsto, potřu kečupem (Pohlreich by měl radost 🙂 ), na to dám šunku, sýr, žampiony + co dům dá, zabalím jako štrůdl a dám do trouby na pečící papír péct.

anieanne
16. pro 2011

@sarunatko No já banány s piškotama znám tak, že mezi dva piškoty se vloží kolečko banánu, propíchne se to párátkem, a namočí v čokošce 😀 Uvidíme, jak se to dá dělat jinak 🙂

sidynka
16. pro 2011

@zuhur děkuju, tohle jsem přesně potřebovala..pustím se do nich...tři týdny mluvím o tom, že upeču perníčky, udělám dvě dávky a pak z manžela vypadne, že je nemá rád...sme v Anglii, tak poprvé peču sama
@sylvka děkuju!

nikiii
16. pro 2011

@sarunatko Ty jo, to fakt někdo pochopil? Tak to na tom po čtyřech letech doma ještě nejsem tak špatně 😀 To je strašně jednoduchý a rychlý cukroví, který tady milují všichni, nejen děti 😀 Dáš piškot-kolečko banánu-piškot (oba piškoty tou rovnou částí dolů), celý to propíchneš párátkem, a poliješ čokoládou, a nechat tak 3 dny uležet aby to krásně změklo. A to je úplně všechno. 😉

aaadus
16. pro 2011

@sidynka můj recept je na str. 181 🙂

llluckaaa
16. pro 2011

@nikiii Haha, to tvoje pečení není jednoduché 😀

nikiii
16. pro 2011

@anieanne To je přesně ono, jinej recept bohužel nemám 😀

nikiii
16. pro 2011

@llluckaaa Sama nevím že si to vždycky namyslím tak blbě 😀

anieanne
16. pro 2011

@nikiii 😀 Jako je to moc dobré, ale nenapadlo by mě to udělat jako cukroví 😀 My to dělali před lety na oslavu narozenin 😀

brusinka.pusinka
16. pro 2011

dneska bramborová kaše a krkovice zapečená s kunovjankou a smetanou 😉 😀 a budeme patlat kávová zrna a kuličky a rafaelka a marcipánky 😉 a bude hotovo zítra se slavnostně staví stromeček 😀 😀 😀 😀

zuhur
16. pro 2011

@nikiii a ještě recept na banány, prosím 😀

sarunatko
16. pro 2011

@zuhur
@nikiii
děkujiii, a ještě recept na piškoty, prosím 😀

sidynka
16. pro 2011

@nikiii tomu říkáme ufonky a miluju to od dětství...ale nikdo v mém okolí to nezná!
@aaadus Děkuji, našla jsem si to! 🙂

llluckaaa
16. pro 2011

@brusinka.pusinka Budete už doma zdobit stromeček???

sarunatko
16. pro 2011

@nikiii já jsem si myslela, že je to něco jinýho, a vy na mě kolečko mezi kolečko.... se picnu 😀 Ale asi to taky udělám, rychlovka a bude to určitě dobrý 😎

sarunatko
16. pro 2011

a @zuhur si ze mě ještě dělá srandu! Počkej, utluču tě palačinkou! 😀

brusinka.pusinka
16. pro 2011

@llluckaaa jojo zdobíme vždy týden dopředu , aby si ho dětičky a já náležitě užili 😀 a sundáváme o týden později 😀 😀 😀 už se těším jak bude zase malá chodit koukat zda už sou dárečky loni to tak dělala 😉

moudivlacek
16. pro 2011

@brusinka.pusinka krasny u nas malej totalni nezajem darky se museji dat bud uplne nezabalene nebo do tasek,rozbalovani ho netankuje...ale snad az povyroste,ale to uz jsem si rikala loni 😀 😀 😀

dneska na obed na vyber zemlovka slana, sladka a halusky s brynzou 😀

llluckaaa
16. pro 2011

@brusinka.pusinka My o tom právě taky uvažujeme, protože 27. jedeme pryč, tak aby si ho děti stihly užít. Jenže manžel ho ještě nekoupil ☹

anieanne
16. pro 2011

@brusinka.pusinka Tak u nás se staví 23., ale zato ho máme občas až do února 😀 Jen letos si nejsem jistá, jestli ho malej nezdemoluje už toho 23. ... 😒

brusinka.pusinka
16. pro 2011

@llluckaaa my máme doma umělí nedovedu si představit mít živí stromek v 8 patře paneláku kdy mi v zimě vůbec netopíme a máme doma pořád i když jsou ventilačky otevřené 25-26 stupňů...... to by nám moc nevydržel...... a živé máme na zahradě ozdobené na chalupě 😉 😀

nikiii
16. pro 2011

@sidynka Tady ne jsem se sem přivdala to taky nikdo neznal, teď to dělají všichni 😀

@sarunatko Přece nebudeme dělat něco složitě když to jde jednoduše, na to přeci na mateřské nemáme čas 😀 😀 😀

kacenka1111
16. pro 2011

@sarunatko no vidis, moc dekuju, mnam....asi ho dneska udelam, vypada to lakave, uplne se mi zbyhaji sliny.... 🙂

brusinka.pusinka
16. pro 2011

@anieanne
@llluckaaa
@moudivlacek no my včera tak prohlíželi fota a vzpomínky na syna u stromku jak byl užasný a teď nás to čeká s Karamelkou 😀

zuhur
16. pro 2011

@sarunatko náhorou to nebylo zle myšlený, ale než jsem to napsala s Jindrovou asistencí tak tu naskočilo 15 příspěvků a recept už ji napsala. Ale třeba jsou na to potřeba speciální banány 😀

moudivlacek
16. pro 2011

@brusinka.pusinka to mate barak asi zateplenej ne? u nas ty duchodci odmitaj,ze je to moc penez a tady na 25 vazne ani nevytopime 😅

zuhur
16. pro 2011

@sarunatko ale tu palačinku beru. Hele já se na tu palačinkiádu fakt těším 😀

anieanne
16. pro 2011

@brusinka.pusinka S tím teplem neštvi 😀 My jsme ve zvýšeným přízemí dvoupatrový bytovky, rohovej byt, pod náma nezateplenej nevytápěnej sklep, takže zima jak v morně, i když topíme... Okno na větračku jsem měla naposledy někdy v srpnu...