Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

babulinkab
7. led 2012

rajská polívka
těstoviny, brokolice v páře, kuřecí nudličky, dressing a posypat nivou 😉 😉

krakorka
7. led 2012

rajská omáčka s knedlíkem

martinka87
7. led 2012

kyselacka a hamburgery z hoveziho mleteho 😉

samik2008
7. led 2012

pórková polévka s opraženýma rohlíkama a bramboráky

maybay
7. led 2012

kureci vyvar s drobenim a veprove s mrkvi a stouchanym bramborem

helcas
7. led 2012

pórkový krém, pečené kuře s pečenou bramborou a okurkový salát..ňam

berenika39
7. led 2012

bramborová polévka, krůtí řízky s brkaší a makovník. taková česká klasika 😀

petule246
7. led 2012

pečený maso (krkovice a libový bůček), zeleninka na másle (mrkev, hrášek a pár růžiček květáku a brokolice) a br kaše - vařil chlap a měl to moc dobrý

gab7
7. led 2012

vajíčková polévka,pečené kuře s vrtulkama 🙂

llluckaaa
7. led 2012

@petule246 Libový bůček? To existuje? 😀 To je jako kdybych řekla "suchý déšť". Ale muselo to být vynikající 🙂

gab7
7. led 2012

@berenika39 přesně takhle dělám nudle do polévky i čtverečky neboli flíčky,tak mě to naučila moje babička,tak jim říkávala ...flíčky.. 🙂 ..vždycky si na ní vzpomenu,jak je sušila,a měla perfektně nakrájené 🙂 ...mě to tak jako jí nejde 😀

kammka
7. led 2012

@llluckaaa no existuje... má to třeba mezi těmi vrstvami masa jen několik milimetrů tuku, který se při pečení vyškvaří a je to super..my holt chováně dietní prasata 🙂)) na vsi jsou preferováni čuníci kolem dvou metráků, aby bylo dost sádla, ale my ho moc nesníme, tak nemusíme ty prasata tak nacpávat 😉

petule246
7. led 2012

@llluckaaa - tak jako ani to libový maso v tom bůčku není zrovna extra dietní a vysušený, ale je to mňamina 🙂 mně na bůček naučila moje babča a já ho jednou za čas prostě můžu.

llluckaaa
7. led 2012

@petule246 @kammka Nic proti bůčku, ikdyž ho sama moc nemusím, jen mě překvapilo to spojení "libový bůček". Žila jsem v domění, že bůček je vedle krkovičky nejtučnější část prasátka 🙂 Ale asi to bude předsudek z místních řeznictví, kde je ta flákota masa skoro bílá.
Ale jak jsem psala - jinak ten oběd zněl jako mňamka 🙂

cervena_vila
7. led 2012

Rozmrazuju takovou menší krůtu. Nějaké tipy na úpravu? 😉

jmisa
7. led 2012

Menší krůtu bych upekla v troubě, hezky pomalu, aby se propekla.

jmisa
7. led 2012

My měli minutku s bramborek a okurkový salát s balkánem.
Zítra bude pečený brambor a smažák.

sarunatko
7. led 2012

My jsme měli tortilly plněné mletým masem se žampiony a ledový salát s rajčatama.

eriska
7. led 2012

tak já jsem si s prcekm odjela k babince, ta dělala králičí polívku s knedlíčkama, sekajdu z vepřového a králíka, k tomu bramborová kaše, třešinky, a jako zákusek štrůdlík..

na zítra se dělá slepičí polívka s nudličkama, v troubě se mi peče králíček naložený v omajdě z kečupu, hořčice, worčestrovky a sojovky a pokladený slaninou, s vařeným bramborem a na zákusem jedeme k dědovi🙂

reruna
7. led 2012

dnes kuskus se zbytkem boloňské omáčky ze včerejška, zítra kotlety s rýží

aaadus
7. led 2012

My jsme na víkend u našich a dnes byla králičí polévka a svíčková s králíkem s knedlíkem. Ke kávičce hraběnčiny řezy 🙂

zuzi82
7. led 2012

Ahojky, tak my si dnes dali špagety s citronovou omáčkou a lososem.
Zítra přijdou na oběd tchánovci se švagrem, takže se peče svíčková a k tomu knedlík, bude hovězí vývar s nudličkama a jako zákusek ananasový dezert s tvarohem. Na večeři obložený talíř, omajda ze zakysanky a slepice v červeném oleji. 😉

aaadus
7. led 2012

@zuzi82 nedělali tu slepici teď v Prostřeno když vařili Vydrovi? A kdyby se ti chtělo napsat recept na lososa... 😉

zuzi82
7. led 2012

@aaadus Dělali, mám na ní recept už strašně dlouho, tak jsem si říkala, že to teda zkusím
Špagety s citronovou omáčkou s lososem
V kastrůlku ve vodní lázni rozmícháš 4 žloutky s citronovou šťávou tak z půlky citronu, trochu citronové kůry, 2 lžíce bílého vína, sůl, pepř a cukr. Šleháš metličkou dokud se nevytvoří hustá pěna a pak lehce vmícháš tak 60 g másla. Lososa opečeš jen tak na kostky nasucho na pánvi a dáváš na špagety. Je to rychlovka a velmi netradiční mňamka. 😉

eriska
7. led 2012

@zuzi82 Zuzi a nechce se ti napsat i receptík na tu slepici? zrovna jednu vařím na polívku, tak bych toho využižila..🙂

zuzi82
7. led 2012

@eriska Uvařené maso natrháš na nitky, přidáš 1 lžíci hořčice, 2 lžíce sójové omáčky, asi 2 lžíce bílého vína a zaliješ horkým červeným olejem (horký olej do kterého přimícháš pálivou papriku nebo chilli) a zamícháš. Má se nechat jeden den odležet. 😉

eriska
7. led 2012

@zuzi82 super, díky moc😉 asi vyzkoušíme

petrajavor
8. led 2012

Včera jsme měli rizoto s kuřecím masem a sýrem.
Dnes vaří manžel,takže bude smažený květáček s vařeným brambůrkem 🙂 už se moooc těším 🙂

nikiii
8. led 2012

Čočková polívka, pečená kuřecí křidýlka, bramborová kaše, červená řepa, a na odpoledne meruňkovej táč.

gab7
8. led 2012

děti jsou u babičky a u dědy,a my si dáme smažený sýr (taťka) 😀, smažený hermelín (mamka) 😀 s hranolkama už se těším 😉