Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

boban
13. únor 2012

@brusinka.pusinka díky jsi zlato 😵 😵 na zítra máme ještě koprvku co uvařil manžel 😵 takže ve středu bude sekačka 😵

aaadus
13. únor 2012

Malý mrkvovou polévku a já nudle s mákem. Zítra fazolková polévka a těstoviny s uzeným lososem

reruna
13. únor 2012

prosím vás, na které stránce jsou ty pizza mufiny? nemůžu to nějak najít
dneska jsme měli kuřecí vývar s nudlema a rizoto

zmuzle
13. únor 2012

@reruna Myslim, ze 312 jako ty susenky, co jsem se tu dnes vecer ptala. 🙂

llluckaaa
13. únor 2012

@nikiii Dnes jsem dělala znovu sekanou a dala tam to koření, co jsi mi radila, a dopadla výborně. I manžel ji tentokrát chválil 🙂 Na 1 kg jsem dala 2 lžičky soli, 1 PL koření na mletá masa a 1 PL plnotučného hořčice. Dík za radu, osvědčila se. 🙂

petrajavor
14. únor 2012

Tak jsem se rozhodla že dneska budou boloňské špagety, jelikož manžel je miluje a jako dezert udělám tento dortík... dneska poprvé, tak mi držte pěsti ať mám štěstí a výjde dobře 🙂 Jestli se povede dám sem recept a mou fotečku 🙂

nikiii
14. únor 2012

@llluckaaa Tak to jsem moc ráda že vám chutnalo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

babulinkab
14. únor 2012

květáková polívka
vepřový přírodní řízek, rýže, ledový salát

eriska
14. únor 2012

hooolky, co mi to děláte, zase další skoro tři stránky popsaný..tak až dítko usne, prostuduju😉
jinak dneska smetanová fazolačka a gnocchi se šunkou, listovým špenátem a smetanou..takový smetanový den😀

nikiii
14. únor 2012

My dneska máme rizoto a ještě přemýšlím, co dobrýho si upečeme.

zuhur
14. únor 2012

@petrajavor jestli se ti povede dortíki jako na tom obrázku - tak jedu k vám 😀

U nás bude dneska špenát - mangold s vajíčkem na tvrdo a bramborem.

nikiii
14. únor 2012

@petrajavor Taky se přidávám, vypadá naprosto úžasně 😵

zuhur
14. únor 2012

@nikiii našli jsme si novou oběť pro přepadení 😀 😀 😀

petrajavor
14. únor 2012

@zuhur
@nikiii no už je v troubě tak jsem zvědavá jak to dopadne 😝

maybay
14. únor 2012

@petrajavor tak ten vypada luxusne, drzim palce at se povede a papoprosim o receptik diky

sarunatko
14. únor 2012

My budeme mít dneska hrachovou kaši s uzeným. A na zítra manželovi do práce zapečená bramborová kaše s mletým masem.

nikiii
14. únor 2012

@zuhur
@petrajavor No kdo by takové dobrotě odolal? Jen myslím že je chyba péct jen jeden, to nám nebude stačit až se ti tam všichni sjedem 😀 😀 😀

sarunatko
14. únor 2012

@zuhur prosím tě, na které stránce jsou ty recepty od brusinky na pečení bez vajec? Nám už vajca taky dochází a kupovat se mi je nechce, když o víkendu dojedou domácí 🙂

brusinka.pusinka
14. únor 2012

@sarunatko 309 😀 strana

brusinka.pusinka
14. únor 2012

u nás dneska bramboráky a kuřecí masová směs k nim ... 🙂

popellka
14. únor 2012

francouzské brambory 😵

mikkisek
14. únor 2012

@aaadus Jsi fakt dobrá, klobouk dolů - děkuju!

zuhur
14. únor 2012

Tak zrovna vymýšlím oběd na zítra abych nemusela do toho hnusnýho počasí na nákup 😀

simonisko
14. únor 2012

Kuřecí roláda se žampionama a br. kaší, kus kus se zeleninou... 😵

kammka
14. únor 2012

@zuhur kdeže to bydlíte??? tady je tááák krásně!! jdu pro malou v poledne, aby byla víc venku...ve školce nebyli ani včera a to bylo jenom 5 pod nulou..

u nás stále zbytky z víkendu, br.knedle, špenát (ten jsem včera dodělala čerstvej), skopové, nebo boloňská omajda, nebo rajská polívka, tu dojíme dnes k véči povinně...

a včera jsem neuklidila do mrazáku listové těsto..tak ho musím nejpozději zítra zpracovat...

sarunatko
14. únor 2012

@brusinka.pusinka děkuji děkuji

nikiii
14. únor 2012

@zuhur Taky se mi ven nechce, je tam hnus. My budeme mít zítra asi kuře pečený na medu, a taky mám chuť na rýžovej nákyp se švestkama 🙂

zuhur
14. únor 2012

@sarunatko Šlapanice u Brna. Ono ani tak nejde o to jak to vypadá z okna, ale že je tu špatné ovzduší a do toho fakt prcka tahat nechci.

sarunatko
14. únor 2012

@zuhur chi chi, to bylo asi pro @kammka. Já přece vím, odkud seš 🙂