Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brusinka.pusinka
16. únor 2012

@boban ať se povedou😀

boban
16. únor 2012

@brusinka.pusinka manža nejí tvaroh,tak jemu jsme udělala s nutelou a šunkou a sýrem,ale na to jsme měla těsto z mražáku a nevypadá to nic moc...pak už jsme chytla grif jak ty šátečky balit, tvarohové jsou v troubě a vypadají nadějně 😅 😀 jen ten tvaroh trochu vytíká 😝 😉 ale na poprvé myslím že budou oka 😀 a zbyl mi ten tvaroh co stím??nechce se mi to vyhazovat,ale ani se mi to nechce jen tak jíst,protože už jsme toho lná 😀 pořád chodím a nabírám si na lžičku,ale jaksi to neubývá 😀 😀 😀 měla jsme to udělat jen z půlky 😝

zuhur
16. únor 2012

@pitruskaskarolinkou tak recept na perník už je opsaný a brzo vyzkouším - vypadá skvěle

zuhur
16. únor 2012

My máme dneska kapustu s klobáskou a chlebem. Na vaření není čas máme doma ušatého maroda ☹

handm
16. únor 2012

my dneska zapečené rizoto s vepřovou panenkou 🙂

brusinka.pusinka
16. únor 2012

@boban klidně ho dej do misky s piškotem a ovocem třeba kompotovaným a nechej uležet 😀

boban
16. únor 2012

@brusinka.pusinka týjo,holka kde ty na to všechno chodíš?? 😕 😵 😵 šátečky vypadají dost dobře 😵 už jsem jeden snědla a jsou výborné..díky moc 😵

brusinka.pusinka
16. únor 2012

@boban do kuchyně na to chodím😀 a jsem ráda že se povedly a chutnají😀 😀 klidně si můžeš příště udělat jablkové nebo oříškové nebo makové 😀 či povidlové nebo marmeládkové 😀 😀 😀

sarunatko
16. únor 2012

@zuhur Perník je výbornej, já budu muset péct znova. Potřela jsem ho rybízovou marmeládou a polila čokoládou a ta kombinace kyselé marmelády a čokolády je úžasná 🙂 Jindříšek je nemocnej?

boban
16. únor 2012

@brusinka.pusinka jasně je spousta druhů jakých můžem udělat 😉 jako obdivuju tě že máš na všechno ohledně vaření a pečení odpověd 😀 😀 😀 jsi vyučená kuchařka nebo prostě jen samouk kterého to baví??

brusinka.pusinka
16. únor 2012

@zuhur přejeme malému brzké uzdravení

@boban nejsem vyučená vařím od 12 let sama od mala s babinkou a mamčou či tatínkem a dědou..... baví mě to a miluji vaření 😀 taže letos to bude plné vaření už 26 let 😀

zuhur
16. únor 2012

@sarunatko ne kdepak. Ušatý marod = králíček. Je to vážný, přestal i žrát, takže ho dokrmuju stříkačkou jako malý miminko.

zuhur
16. únor 2012

@brusinka.pusinka já to našemu králíčkovi vyřídím 😉 😀

brusinka.pusinka
16. únor 2012

@zuhur jéjé my mysleli také že Jindroušek je nemocný no tak posíláme králíčkový pohlazení a kšá nemoc od něj 😉

nikiii
16. únor 2012

@zuhur
@sarunatko
U nás bude perník zítra, už se na něj těším, dneska jedem na pohřeb, tak nějak není čas ☹ Maroda bych tipovala spíš na Ferdu? Teda doufám že neomaroděl náš ženich 🙂

boban
16. únor 2012

@brusinka.pusinka tak to klobouk domlů máš spousty nápadů a vychytávek..taky mě baví vaření,ale musím vědět co uvařit..nebaví mě to vymýšlení 😀 😀

zuhur
16. únor 2012

@brusinka.pusinka jojo, za tři dny už jsme byli dvakrát na veterině. Za celý 4 roky nebyl nemocnej a teď si to vybírá ve velkým. Ale zase jsem od včerejška chytřejší - zjistila jsem, že existuje instantní seno 😀 😀 😀

sarunatko
16. únor 2012

@zuhur ajoo 🙂

zuhur
16. únor 2012

@boban ježíš tak přesně s tebou souhlasím - nejhorší je to vymyslet, pak už pohoda.

boban
16. únor 2012

@zuhur přesně tak 😝 a jak nemůžu na nic přijít,tak mě přejde i chut uvařit 😀

brusinka.pusinka
16. únor 2012

@zuhur
@boban vymýšlení mi problém nedělá😀 jídel je spousta a když doma jí vše není problém 😝

boban
16. únor 2012

@brusinka.pusinka máš pravdu,jídel je spousta,ale nejhorší je jak mám na něco chut a nevím naco 😀

sarunatko
16. únor 2012

@boban jo, tak takový problémy mám pořád 😀

boban
16. únor 2012

@sarunatko uff nejsem vtom sama,to jsi mě potěšila 😀

yes79
16. únor 2012

dneska jsme měli těstovinky se špenátovou omáčkou, rychlé, jednoduché a lehké 🙂

zuhur
16. únor 2012

@brusinka.pusinka no právě - Jindru si snad vychovám, ale od toho dospělýho pořád slyším to nejím, to nechci, to nesmím a mě to táááááááááák nebaví vařit třeba dvě různá jídla.
@boban a ještě vymýšlet tak aby se to furt dokola neopakovalo.

sarunatko
16. únor 2012

@boban tak moje mlsnost se teď projevila tím, že jak jsem se tady rozpisovala a výborným perníku, tak jsem dostala chuť, šla si kousek ukrojit a vzbudila u toho dítě! takže je po klidu a do večera ještě daleko 😠

boban
16. únor 2012

@zuhur přesně tak,mě právě příjde že jíme pořád jedno a to samé dokola 😝 navíc já se snažím vařit jídla na 2 dny 😉
@sarunatko dob ře ti tak 😀 😀 😀 měla sis raději nechat zajít chut 😀 😀 😉

zuhur
16. únor 2012

@sarunatko já se tady pro změnu cpu perníčkama od brusinky a to i po té co jsem se včera rozhodla zhubnout 😀 Lucinka už spí jen jednou denně?

zuhur
16. únor 2012

@boban tak já se musím pochválit a hlavně tady všem holkám poděkovat, protože díky nim a hlavně teda díky @brusinka.pusinka vařím čím dál tím pestřeji, ale i tak mám občas (cca jednou za měsíc) týden kdy nadávám, že nevím co vařit. Já vařím den dopředu kvůli manželovi - má poblíž práci jednu restauraci, ale už tam nikdo nechodí, prý tam vaří strašný blafy 😅

sarunatko
16. únor 2012

@zuhur No většinou jo - po obědě, tak dvě hodiny. Když se zadaří, usne i dopoledne a kdybych s ní šla ven tak kolem půl páté, tak usne v kočárku taky, ale doma neee. A na ven to dneska moc není ☹