Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

alenv
2. bře 2012

@1luciferka1 no mořské plody taky ráda, ale tohle je teda fakt moc veliké 😀 jak jsi dopadla

1luciferka1
2. bře 2012

@alenv půlku jsem upekla a už jsme ji snědli a půlka se chladí na salát 😉

alenv
2. bře 2012

@1luciferka1 no vypadalo to dost strašidelně 😀 ale super 😉

kammka
2. bře 2012

@1luciferka1 a je pravda, že se s chobotnicí musí třískat o skálu, aby se dala rozžvýkat???? a ta vaše byla už potlučená?? 😉

1luciferka1
2. bře 2012

@kammka to jsem se neptala, ale potlučená trochu byla, možná tím, že byla vykuchaná, ale byli na ní semtam nějaké jakoby smítka trávy nebo co 😅 každopádně byla výborná, příště se chystám rozmrazit sepie 😀

mochenkaa
2. bře 2012

@kammka mě vzbudí hlad i ve 3 v noci 😉
a milá @brusinka.pusinka mi udělala chuť na jahody, takže si je jdu dát s mlíkem, smetanou a cukrem 😵

mochenkaa
2. bře 2012

@kammka @1luciferka1 na dovolené jsme se dívali, jak přijel rybář ke břehu, vytáhl z lodi chobotnici a asi půl hodiny s ní mlátil o šutr 😉

neu.sona
2. bře 2012

Nemáte prosím některá recept na tvarohové koláčky? Našla jsme jen jeden recept a ten se mi moc nelíbí. Děkuji moc.

kammka
2. bře 2012

cibulový koláč v troubě...mám na buchtu uvařenej pudink, tak se musím rozhodnout co nejdřív, jestli ji upeču dnes nebo až zítra.. byla by k snídani dobrá.. a ještě dát vařit kuřecí kosti na polívku..já jsem věčně ve skluzu.. a zejtra má bejt k obědu husa..tatínek chtěl.to jsem zvědavá, v kolik budem sedat ke stolu 😒

nikiii
3. bře 2012

Holky, nemáte nějakej nápad - chtěla jsem péct kuřecí stehýnka, ale nevyjde mi to (troubu zabraly povidla z hrušek), tak bych je chtěla do něčeho naložit a upéct až zítra, nemáte nějakej osvědčenej receptík na nějakou vhodnou marinádu?

falca1
3. bře 2012

dneska br.kaše a rybí prsty 😀

sarunatko
3. bře 2012

kuřecí na žampionech a rýže. polívka čočková.

beruskanula
3. bře 2012

u nas dnes sunkofleky 🙂 , spis sunkokolinka 😀 🙂 a zitra netusim, vyvarem jsem si jista, ale druhym zatim ne 😅 😝 bud spenat s uzenym br. knedlikem a nebo rizoto 😝 nebo nejkaou majdu, fakt nevim, uvidim, co rekne manza

nikiii
3. bře 2012

Tak vývar z kostí mám hotovej a tlakáč vyrábí vepřový plátky na pivu, a holkám dělám kuřecí maso se zeleninou. Mám dneska nějak moc chodů 😀 😀 😀 K tomu v troubě vznikají hruškový povidla a ještě mám objednávku na puding 😨

kaculawagnerova
3. bře 2012

@nikiii ja uz pouzivam krom delanych doma ,tak vyborna je uz hotova tekuta marinada od vitany medova u nas je oblibena u vsech ,ale jestli chcete delat doma tak uzasne koreni na marinadu je argentina ja to pouzivam i do marinad

petrajavor
3. bře 2012

Tak já jsem konečně uvařila ten špenát 🙂 jen nějak nemůžu nikde najít brambory,co jsme včera s manželem koupili....nevím kam mi je schovat 😝 Jako dezert bude čokoládová bábovka se šlehačkou a jahodami 🙂

yesu
3. bře 2012

Tak u nás dnes svíčková od včera, odpo udělám vývar s nudlemi a kokosovou buchtu🙂na zítra tam mám kýtu, ale nevím co s ní....musím mrknout do seznamu🙂

cervena_vila
3. bře 2012

Rajská, brkaše a kuře na mrkvi.

Mimochodem co s lepkavou bramborovou kaší? Nějaký karbanátek? Teď to s ní ještě jde, ale ohřívaná už bud nepoživatelná... Prostě ze špatných brambor dobrý jídlo neuvařím...

boban
3. bře 2012

@brusinka.pusinka psala jsi že jsi dělala roládu a skokosovým krémem..najdu ho někde ten krém?? a ještě nějaký receptík na bramborové knedlíky??nikdy jsme je nedělala,ani je nejím,ale chci udělat manžovi radost 🙂 díky 😵

1luciferka1
3. bře 2012

na zítřek rozmražuju hovězení pečeni z krku, můžu z toho udělat svíčkovou?????? děkuji za radu 😵

jimmy1
3. bře 2012

vepřová plec po zahradnicku, těstoviny 🙂

zuhur
3. bře 2012

Masové kuličky v hořčičné omáčce s těstovinami.

cervena_vila
3. bře 2012

@1luciferka1 Já dělám svíčkovou podle mé babičky - v papiňáku. Tak je dobrá i z hovězího zadního.

kristi
3. bře 2012

@nikiii Maggi nápady, upect v tom pytliku

eriska
3. bře 2012

u nás dneska jen rychlovka, uvařený květák, mrkev a petrželka, do jsem osmahla na máslíčku, dochutila a k tomu vařený brambor..

zítra asi sekaná a bramborová kaše

babcaks
3. bře 2012

já dneska zapékala brambory se sýrem a smetanou, jsem sice masožravá, ale dnes mám menší půst 🙂

treperenda
3. bře 2012

Holky neděláte některá náhodou SUSHI s ovocem? Jestli ano, tak prosím o recept 😉

peroli
3. bře 2012

včera kýta ve smetanové peřině v alobalu 😵
dnes (taky) kýta s porkem a šlehačkou 🙂
zítra holandský pstruh a s asi bylinkovým máslem, bagetkami a zeleninovým salátem 😵 (se těším jak malá 😵 😵 😵 😵 😵 )

boban
3. bře 2012

prosím máte někdo receptík na bramborový knedlík??budu dělat poprvé,tak abych to pochopila 😀 😀 😵

1luciferka1
3. bře 2012

@cervena_vila a jak se v tom papináku dělá?