Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

tygrous
8. dub 2012

@eriska ja delala tvarohovy mazanec vcera, jen jsem tam teda dala jen 150g cukru, jinak stejny jako v tom receptu na 390. A tvaroh jsem mela vanickovy celkem ridky a v pohode, stacilo tech 500g mouky (dala jsem 300g obyc.hladke a 200g spaldove). A manza rekl, ze je mnohem lepsi nez klasicky amzanec a ze ho chce snidat kazdy den😀

kulenka
8. dub 2012

Na vánoce z tohohle těsta dělám štólu 🙂

jimmy1
8. dub 2012

kroupová polívka od včera, hajducké zelí, v pekárně zrovna kyne těsto na mazanec 😵

sunnies
8. dub 2012

u nás dnes byla svíčková a k odpolední káviččce jsem upekla dva mazance 🙂

kammka
8. dub 2012

odjela návštěva.. kamarádka si sice mazance ani nezobla, drží dietku, stačila jí dětská porce našeho oběda.. takže mazanec stále máme, ale za chvíli je tu druhá návštěva a zítra mužova kolegyně, která je sama se třema klukama.. tak jdu péct pro ně 😎 😎 😎 😀 😀 😀
s pekárnou brnkačka, nejvíc času mi zaberou mandle... 😉

heaven_angel
8. dub 2012

kuřecí vývar ze včerejška, kuřecí nudličky se zeleninou a rýží a peču mazanec 🙂

yesu
8. dub 2012

Tak sem se holky vrhla na opisování receptů, jedu pěkně kategorii po kategorii a co mě zaujme, hned si píšu do své kuchařky 🙂

petrajavor
8. dub 2012

Tak já nakonec udělala ty ovocné skleničky 🙂

cervena_vila
8. dub 2012

Vývar s macesovými knedlíčky. Jen na zítřek jsem se nějak přepočítala a nic nemám, budu asi muset rozmrazit kapra 😀

babulinkab
9. dub 2012

rozlítaní ptáčci, rýže, zeleninový salát

petrajavor
9. dub 2012

tak my jsme měli včera kuř.vývar, řízky a bramborový salát u mojí maminky...dneska jdeme na beránka a oběd k druhé mamince (tchýni) 😀 takže se u nás nevaří 🙂

jimmy1
9. dub 2012

Ke snídani chlebíčky 😵 oběd rajská, těstoviny, hovězí, na svačinu mazanec.

megy
9. dub 2012

kuřecí polévka s domácími nudlemi, pečené kuřátko s rýží, a zvlášť ještě kuřátko smažené v sezamu, hraběnčiny řezy 😀

aaadus
9. dub 2012

Včera pečené kuřecí stehna s rýží a dnes oběd u našich - bramborový salát a řízečky 😵

anieanne
9. dub 2012

Pečené kuře, nádivka, br. knedlík 🙂

miskadis
9. dub 2012

karbanátky, brambor, okurkový salát, rajčatový salát

radka_h
9. dub 2012

Včera pečené kuře s nádivkou a brambor a dnes klasika řízek s bramborovým salátem od dědečka 🙂

oktarina
9. dub 2012

@brusinka.pusinka děkuji.... Jak si to všechno pamatuješ, pro pána jána 🙂

eriska
10. dub 2012

@kulenka @tygrous holky, tak mazanec chuťově moc dobrý, jen ta "kurka" je řádně tvrdá.-(tak nevím, kde byla chyba, natřela jsem to i posypala, pekla přesně podle receptíky, byl propečený, tak nebylo třeba dýl

u nás včera pečený kanec, zelí, brambor, dneska dojíme srnčí na houbách s těstovinkama

brusinka.pusinka
10. dub 2012

@oktarina nepamatuji si strany ale máme holky šikovný a tady je vytvořen seznam , na které straně co najdeš.-) za receptík😀https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/seznam-r...

allye1
10. dub 2012

Ahoj holčiny, nějaký tip na bábovku? Děkuju

lucifereeek
10. dub 2012

@allye1 já dělala o víkendu a byla hned pryč 🙂
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=65029

brusinka.pusinka
10. dub 2012

@allye1 na straně 189 je bábovka ze zakysané smetany, a na straně 22 je lentilková bábovka.-)

ladida.l
10. dub 2012

@allye1 já dělám často hrníčkovou - 3 vejce - 1 hrnek cukru - 2 hrnky polohrubé mouky - půl hrnku oleje a půl hrnku mléka, prášek do pečiva a kakao na obarvení poloviny těsta. Z bílků dělám sníh. Je rychlá a moc dobrá

marhulinka
10. dub 2012

U nás dnes kuřecí vývar s celest.nudl. a brambory s dušenou mrkví

petrusam
10. dub 2012

dneska zbytky z prodlouženého víkendu - řízky a vepřový placičky ..

sarunatko
10. dub 2012

Dneska bude pečené maso, červené zelí a bramborový knedlík.

renatuss
10. dub 2012

@brusinka.pusinka Dělám bábovku ze zakysané smetany,od té doby co se tu objevil Váš recept,je opravdu moc dobrá,a musím mít v zásobě stále smetany,dík za prima recept 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

brusinka.pusinka
10. dub 2012

@renatuss Já těsto využívám často🙂 a dělám i jako buchtu s ovocem naposledy s banánem😀 a není zač🙂

renatuss
10. dub 2012

@brusinka.pusinka Dobrý nápad 🙂 také vyzkouším 😉 😉 😉 těsto je opravdu luxusní 🙂 🙂 🙂 🙂