Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

ined77
9. lis 2012

drůbeží vývar s těstovinami, kuřecí nudličky v brokolicovo-smetanovo-sýrové omáčce, kolínka 🙂

ia.
9. lis 2012

hovězí vývar ze včera, kuřecí špalíčky na kari s jasmínovou rýží.

marecek4
9. lis 2012

u nás zapečené těstoviny,uzená polívka a kompot nebo okurek-jak si kdo bude přát,odpo ještě asi udělám máslové sušenky ke kafíčku,ale teď pojedu pro babi,holky,máte taky tak rády ty kůže z kolena,hezky s hořčicí a křenem-když máme tak se můžu po nich utlouct,takže to bude dnes můj předkrm mňam

pusolamy
9. lis 2012

vcera kureci polevka a kapr na zelenine s bramborem, a dnes bramborovy gulas

majule_j
9. lis 2012

hovězí pol.s játrovými knedlíčky, pečené kuře,bramborová kaše a zel.salát

aaadus
9. lis 2012

včera uzené kuřecí stehna s br. kaší, dnes kroupová polévka, krůtí maso v rajčatové pasatě s cizrnou, olivami a rýží

eyael
9. lis 2012

gulášová polévka s bramborem, šunkofleky. V sobotu brambor-zelí-jelítka a kroupové, v neděli ještě netuším 😀 asi ještě upeču banánovou bábovku, nějak se tu přemnožily banány a nevím co s nima

jaja01k
9. lis 2012

pečené kuře na pomerančích s rýží

majule_j
10. lis 2012

zeleninová pol.s kuskusem, kuřecí maso se zeleninou a domácí dlouhé nudle k tomu 😉

prdecek
10. lis 2012

vývar z jeleního hřbetu, jelení guláš s těstovinama a tiramisu

majule_j
10. lis 2012

tiramisu poslat k nám 😀

marecek4
10. lis 2012

včera jsem to přehnala s těma zapíkanýma bramborama tak máme i na dnešek,peču chlebík-zatím naslano a pak možná i nasladko s kandovaným ovocem,a vzhledem k nedostatku času,babiččina návštěva se protáhla,a já navíc zapomněla vyndat máslo na změknutí tak i na sušenky dojde řada až dnes,možná ale zas donesu ochutnat holkám do práce 😀

aaadus
10. lis 2012

hovězí vývar s knedlíčkama (naše víkendová klasika), špenát, brambor a vajíčko. Na večeři bude kapr z dnešního výlovu

zuzi82
10. lis 2012

Rajská polévka se sýrovými krutonky, marinovaná krkovička s bramborovou kaší a čerstvý jablečný kompot. Ke kávičce si dáme žloutkové řezy a na večeři špekové knedlíky s opečenou cibulkou. 😉

lenka5731
10. lis 2012

@zuzi82 zuzi, to jsi ale musela vstávat ve čtyři, abys to všechno připravila, ne? 😀

u nás bude čočková polívka s bramborem a mrkví od včera a jako druhé párky z Německa s 95% masa s bramborovou kaší 😝 a okurkovým salátem, zákusek s kafem bude odpoledne někde venku

majule_j
10. lis 2012

já bych ještě potřebovala vědět, na co zítra budu mít chuť a žaludek 😀

zuzi82
10. lis 2012

@lenka5731 😀 Ne, polívku jsem uvařila včera, dnes jsem jen dodělala krutonky, řezy jsou z listového těsta, takže jen vyválet a naplnit krémem, a krkovičku jsem včera naložila a dnes jen prskla na pánev a dodělala kaši a kompot. A mám dost 😝 😀

kristi
10. lis 2012

udelala jsem hraskovku a pecu lososa + brambor. Zitra jdeme na husicku do Lokalu

ia.
10. lis 2012

My dneska byli v místní hospůdce na svatomartinském menu - dala jsem si jako předkrm kachní paštiku zapečenou v listovém těstě, manžel dýňovou polévku s kokosovým mlékém a dýňovými nočky, a hlavní chod klasika - husí stehno, červené brusinkové zelí, špekový knedlík. Zítra odlehčíme, jdeme už na 12h do kina na nového Bonda, takže si dáme v Subway nějakou dobrou bagetu...

nellygray
10. lis 2012

Předevčírem pečené kuřecí filetky s bramborem, včera rizoto s hráškem a mrkví. Dneska jsem zrecyklovala různé zbytky z mrazáku a lednice 😀 a byl štúdl z listového těsta se špenátem, tvarohem a sýrem a salát. A průběžně různé jablečné výtvory, dnes koláč z křehkého těsta, předtím pudinkový jablečný dort. Zítra bude asi žemlovka. 😅 A uzená polévka s vločkami. K pití čerstvá šťáva z jablek, mrkve a řepy.

p.e.t.u.l.k.a
10. lis 2012

@zuzi82 co jsou to ty zloutkove rezy?

My dnes zeleninovou polevku a kure na zeli se smetanou a knedlikem

babulinkab
10. lis 2012

na zítra jsem vytáhla kuřecí prsíčka, osmažím je v česnekovým těstíčku, k tomu bude směs sterilované a čerstvé zeleniny, dresing ze zakysané smetany a to vše v tortille

zuzi82
10. lis 2012

@p.e.t.u.l.k.a Balíček listového těsta rozdělíš na dva kusy a vyválíš tenké placky na plech. Každou zvlášť upečeš a slepíš krémem. Na krém si rozpustíš 6 dkg másla, zasypeš třemi lžícemi hl. mouky a pak zaliješ 1/2 l mléka a uvaříš hustou kaši. Necháš vychladit a pak zašleháš do 15 dkg másla s 15 dkg moučkového cukru a jedním vanilkovým cukrem. A navrch naliješ citronovou polevu. 😉

jimmy1
10. lis 2012

@zuzi82 ha a kde je v žloutkových řezech žloutek 😀 😎

zuzi82
10. lis 2012

@jimmy1 No, ten tam právě není 😀 😀 😀 Už jsme to kolikrát s mamkou řešili, že tam není ani jeden. Super řezy na zimu, kdy pipinky nenosí, když jsou ty vajíčka jen v názvu. 😀

lenam
11. lis 2012

Mohla bych poprosit o nějaký dobrý recept na muffiny třeba i z celozrnné mouky? Děkuji! 🙂

ivett
11. lis 2012

tak jsem zkoukla nové číslo albertu a už jsem zkusila tenhle dezert a je vynikající...
http://www.albert.cz/radce-zakaznika/albert-mag...
str. 32 , to s preclíkama...

kristi
11. lis 2012

já nic nevařila, ale totok jsem sezrala

marecek4
11. lis 2012

tak u nás dnes hovězí špikované anglickou s těstovinama,k tomu pikantní zeleninka ze slovenska a malý ji zkusil taky-plněnou papriku zelím,ale pak ji rád vyměnil za kompot,masíčko krásně pomaličku pečené v klasické troubě se jen rozpadalo už po dvou hodinách

zizala79
11. lis 2012

k obědu slaný cuketovo-cibulový koláč z listového těsta 😵 a poo perník z perníkového koření