Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brusinka.pusinka
27. pro 2012

dneska pečené kuřátko a br. kašička a brokolicový krém 🙂

babulinkab
27. pro 2012

zapečená kuřecí prsíčka se sýrem, šunkou, broskví a pečené brambory

ia.
27. pro 2012

dnes trochu odlehčení po těch 3 náročných dnech...hříbková polévka a těstoviny se sušenými rajčaty, česnekem a parmazánem..

kristi
27. pro 2012

@ia. My bysme si fakt rozumněly 🙂

laloona
27. pro 2012

losos s mandlovými lupínky a smetanovou omáčkou, pečený brambor a k večeři hráškový krém s pečeným toastem

aaadus
27. pro 2012

Špagety s tuňákem, sušenými rajčaty a parmazánem

ia.
27. pro 2012

zítra hříbková polívka ze dneška a vytáhnu z mrazáku hovězí roštěnky, nejspíš s jasmínovou rýži (kristi ještěže nemám v mrazáku bramboračku 😀 )

blahova_andrea
27. pro 2012

my dneska měli srnčí guláš s haluškama

1luciferka1
28. pro 2012

holky mám tu špecle a vůbec jako nevím co k tomu uvařit...
včera jsem měla kopr, takže jsme si objednali pizzu 😎 , dnes polévka z červené čočky a druhé zatím netuším 😀

orchidejka
28. pro 2012

Ahoj holky, poraďte prosím. Prohrála jsem s manžel sázku a o víkendu mu musím uvařit 25 druhů polívek 😀 😀 😀 ...a dochází mi inspirace.....pisněte pls nějaké tipy, popřípadě stručné návody, dík moc 🙂

aaadus
28. pro 2012

@orchidejka spíš napiš jaké máš vymyšlené 🙂 Ale dobrá sázka 😀

Dnes polévka vichyssoise a losos s kapary, koprem a pečeným bramborem (malému jsem ho jen opekla na másle). Žížala měla tresku se zeleninou a sýrovou omáčkou

orchidejka
28. pro 2012

@aaadus Já totiž manžovi skoro celý rok polívky nevařila a on je miluje, tak proto takový stupidní sázka a já ji prohrála ☹. Mám vymyšlenou zeleninovou, zelnou, vývar a tím to zatím končí 🙂...

yesu
28. pro 2012

@orchidejka 25 druhů???jako za víkend?tak to je mazec! co hrachová, rajská, fazolová, čočková, bramboračka, dršťková?

aaadus
28. pro 2012

@orchidejka bramboračka, pórkový krém, čočková, hrachová, fazolová, tomatová, hráškový krém, pórkový krém, skotský vývar, brynzová, thajská, mrkvovo-zázvorová, žampionový krém, uzená s kroupami, minestrone, gulášovka, gulášovka z hlívy ústřičné, risi-bisi, špenátová, žampionová. Víc si asi nevzpomenu

zmuzle
28. pro 2012

@orchidejka cuketova, hrachova, hraskova, fazolova, cockova, mrkvova, porkova,uzena, bramboracka, kulajda, rajcatova,cibulacka 🙂

jimmy1
28. pro 2012

@orchidejka co mě tak rychle napadlo 😉 když bys na nějakou chtěla "recept" tak napiš 😉
1. kuřecí vývar s nudlemi
2. hovězí vývar s nočky
3. vepřový vývar s kroupami
4. česnekačka
5. cibulačka
6. gulášovka
7. hráškový krém
8. brokolicový krém
9. celerový krém
10. bramborový krém
11. bramboračka
12. čočková
13. fazolová
14. krupicová s vejcem
15. zeleninová se sýrovými nočky
16. frankfurtská
17. zelňačka
18. brokolicová se sýrem
19. boršč
20. mlíková koprová
21. houbová
22. žampionová se smetanou
23. kmínová s vejcem
24. dýňový krém
25. zeleninová s ovesnými vločkami
26. kapustová
27. rybí
28. kyselica
29. pórková
30. hrachová

petule246
28. pro 2012

@orchidejka - porková, brokolicová, slepičí, vývar s nudlema, vývar s krupicovíma knedlíčka, vývar s játrovýma knedlíčkama, cibulačka, česnečka, gulášovka, mrkvová, špenátová
no, co na to říct, fakt debilní sázka 😀 . Držím palce, ať to dáš, ikdyž nevím, co s nima pak budeš dělat 😉

ustarana
28. pro 2012

@orchidejka ahoj, ja chodim pre recepty na stranky www.toprecepty.cz.

orchidejka
28. pro 2012

@yesu dršťková néééé!!! Ale za ty ostatní díííky 🙂

orchidejka
28. pro 2012

@jimmy1 díííky
@petule246 - jojo, debilní sázka, ale co se dá dělat!!!
@ustarana děkuji

hanicinka
29. pro 2012

Nám se peče dnes v troubě domácí kačka, s červeným zelím a br. knedlíkem. Už aby to bylo mňam. 😉

krizecek
29. pro 2012

dneska si dám jen extra silný kuřecí vývar, ráno jsem se vzbudila s horečkou a bolením v krku, takže musím tu chřipku zahnat..

ppavlusa
29. pro 2012

U nás jsou játra na štávě a rejže A asi udělám bramboračku s houbama,ale co udělám v nedělu to už fakt nevím.... 😢

aaadus
29. pro 2012

Dnes kulajda, kuřecí játra s cibulkou a br. kaše s hořčicí, zítra guláš v troubě s knedlíkem

kateczka
29. pro 2012

Dnes vari moje mamka, tak mame balese. Mnaaaam. A co budete varit na Novy Rok? Drzite se tradic, jako je neco z cocky a nic co ma kridla nebo je rychle? 🙂

nikiii
29. pro 2012

My dnes dojídáme zbytky - já s manželem maso na houbách s rýží a děti svíčkovou s kolínkama.

terezp
29. pro 2012

Chřestovou polévku a mořského vlka se zeleninou🙂

ia.
29. pro 2012

dnes kulajda a špenát s bramborem a vajíčkem.

@kateczka na Nový rok podle tradic - uzené s kaší, křenová omáčka a čočka..

babulinkab
29. pro 2012

tak já dnes vařila akorát čerstvou bramboračku s sušenýma houbama, k tomu jsme dojídali ještě nějaký zbytky. Zítra udělám roládu z mletého masa, bramborovou kaši a nějakou zeleninovou oblohu k tomu

pitruskaskarolinkou
29. pro 2012

holky moje, tak jsem se chtěla podělit, co dnes vařím já 😝 a je to v záchodě - viz moje krátká zpráva 😝 😝 😝 😝 😀 🙄