Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

monyliny
4. dub 2013

U nás dnes Roštěná s rýží a večer palačinky s nutelou a marmeládou 😉

babulinkab
4. dub 2013

Dnes " plný kotel" výtečné svíčkové, bude i na zítra.

zandanem
4. dub 2013

@brusinka.pusinka jak děláte ten bramborák? normálně a jen ho vylijete? nebo nějak jinak? děkuji 🙂

zandanem
4. dub 2013

ženy když jsem dáte foto jídel, tak já normálně slintám a snědla bych vše co vidím 🙂 mnam... no asi su pěkný žrout a hormony se plaší 🙂

martinka24
4. dub 2013

dnes rizoto s kuřecím masem na kari s mrazenou zeleninou a cibulkou, to vše zapečené se sýrem, je to moc dobré 🙂 a bude i na zítra, k tomu polévka s hlívou ústřičnou na způsob dršťkovky....

timbouctou
4. dub 2013

musím říct, že na to, že jsem zapomněla koupit porek, se mi ragú mooooc povedlo 🙂 😵 co, dala jsem tam místo porku rajčata a je to o moc lepší

svasa
4. dub 2013

Dneska hovězí vývar a palačinky s nutelou. Zítra ještě nevím asi bramboračka a ????

kammka
4. dub 2013

dnes koprovka, ale až k večeři, dopo jsem byla nějaká zmatená, malej měl vaříno a já si dala jen míchaný vajíčka.. dnešní..ráno tatínek zjistil, že mu umřela baterka v autě, tak si vzal moje vozidlo a holku že zaveze do školky, já pak cpala odpo nabitou baterku do auta - no a tím, jak jsem ji nemusela vízt, tak jsme si s Tondou trošku přispali.. a pak je z dopoledne jenom zmatek... pak v lidlu, když jsem řekla, že bude k véči koprovka s vajíčkama, tak mi dcéra řekla "to musíš koupit knedlík" já na to, že přeci s brambůrkama je to lepší... prej neee.... no tak jsem si uvařila brambory a zbytek famílie si dal knedlik.. a zejtra bude čočka...s vejcem... a pozejtří zabíjačka, takže ovar, černá polívka, jitrnice... v neděli pečený prejt, brambor, zelí...černá polívka....

kammka
4. dub 2013

...takže peču žemle do prejtu, zítra budu vařit kroupy....a píct kringel s ořechy a skořicí (prvně, jsem zvědavá, jak se mi povede to umotat..) a navrch tvarohový buchty..

catry
5. dub 2013

Zkušené kuchařinky prosím poradte. mám jednu velkou a jednu malou sklenku sterilovaného zelí, cca kolik porcí dušeného zelí z toho bude?

lv
5. dub 2013

@catry tak dle naší žravosti veliké 5-6, počítám.

sabisek
5. dub 2013

Dneska kase s rybickou, zitra testiviny s pestem a v nedeli chicken pie

sarunatko
5. dub 2013

@sabisek Jak děláte chicken pie?

babulinkab
5. dub 2013

zítra bude rajská polévka, smažené žampiony, brambory, ledový salát

ia.
5. dub 2013

zítra brokolicový krém s krutonkama, zapékané těstoviny nebo brambory, ještě nevím. V neděli gulášovka z hlívy ústřičné a hovězí roštěnky s jasmínovou rýží

monyliny
5. dub 2013

Dnes rychlovka-špagety se slaninkou,paprikou s trochou rajčat.protlaku a se sýrem-jak jinak🙂 A upekla jsem mramorovou bábovku🙂

blahova_andrea
5. dub 2013

dalmatské čufty s rýží

zelva
5. dub 2013

Já dnes totál rychlovka - špagety se sýrovou omáčkou...Není dnes čas na vyvařování. Zítra nějaká vepřová roládka s bramborem..

prdecek
5. dub 2013

dneska kuře na jablkách s americkýma bramborama, vajíčková pomazánka
ale na víkend vůbec nevím co :(

helcenka
5. dub 2013

U nás dnes kuřecí stehno, máslová dýně a rýže.
Zítra uzené, bramborový knedlík a špenát, v neděli koprovka s vejdem natvrdo 😀 😀 😀 a brambory.
V pondělí se dojí, co zbyde z víkendu a v úterý míříme za babičkou, takže nebudu muset nic vymýšlet. 😉

katka_mel
5. dub 2013

U nás dnes langoše s česnekem, kečupem, tatarkou a sýrem jak kdo má rád a zítra restovaná vepřová játra s cibulkou a bramborem, nebo kaší, nebo opékačky. To se ještě rozmyslím a k tomu domácí tatarka. Už dnes se na zítřejší oběd těším. 😉

nellygray
5. dub 2013

Včera špagety s pestem a parmezánem. K večeři vývar z krůtího krku s masem a se zeleninou. Dnes těstoviny s masem z krku, které zbylo, se šalotkou, žampiony, hráškem a medvědím česnekem. K večeři bude filátko ze skotského pstruha, pečené v troubě s bylinkami a s bramborem. Zítra omáčka z medvědího česneku s vařeným vajcem a knedlíkem nebo bramborem .

nellygray
5. dub 2013

A ještě jsem dnes upekla jablečnou peřinku.

janicka1984
6. dub 2013

čínské řízky se sýrovou omáčkou a br. kaše

mjanca
6. dub 2013

kvetakove placky s br. kasi 😉

boban
6. dub 2013

U nás bude dneska vývar a jablkové knedlíky 😉 prý jsou hotové za 15minut, tak jsem zvědavá 😀 😀

marecek4
6. dub 2013

doma je čočková polívka a kus kus s jablíčka a jinak-co si kdo objedná,pokud přijdou hosté 😀

edeltraut
6. dub 2013

@boban prosím o recept na jablkové knedlíky, děkuju 😉

edeltraut
6. dub 2013

U nás dneska hrachová polévka, kuřecí stehna s braborem v římském hrnci. Zítra řízečky a br.kaše, vývar s knedlíčky. A hřeb víkendu - borůvkový koláč 😀 - už máme depku z počasí, tak si uděláme červenec 😀

boban
6. dub 2013

@edeltraut úplně jednoduché..nastrouháš jablka nahrubo a přisypáváš polohrubou mouku dokud ti nejsou tvořit v ruce knedlíky..dáš vařit lehce osolenou vodu a do vroucí vody dáš vařit ty knedlíky....až knedlíky vyplavou, jsou hotové 😉 posypeš cukrem, máslem..prostě tím, co máte rádi 😉 prý jsou výborné, tak je musím zkusit 😉 😀 😀