Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

edeltraut
16. dub 2013

@kammka taky jsem vyndala žebírka 😀, zítra budu bublat taky 🙂
A budu vařit dopředu, takže játra na cibulce a rýže. A upeču kuřecí stehna s kaší. K tomu zeleninková polívčička - ta bude pro manžílka, mně moc vařená zeleninka nejede 😀

kammka
16. dub 2013

@edeltraut a tu zakysanku tam dáváš??? já ji tam dám... už mám žebra obraný, teda musim říct, že uvařený v zelí mají grády, je to mňamka!! jak to, že to neznám?????? jdu oloupat brambory a popřemejšlím, jestli třeba ty plátky z kejty ve smetaně neudělám už zítra, přijede máma...

edeltraut
17. dub 2013

@kammka Nedávám, ale určitě s ní nic nezkazíš 😉.

blahova_andrea
17. dub 2013

NIC. jedeme na výlet

nikiii
17. dub 2013

My dneska kuřecí nudličky na kari a smetaně a k tomu tarhoňu s cibulkou.

edeltraut
17. dub 2013

Ještě dneska upeču chlebík a protože je na žebírkách dost masa, tak budou ještě fr.br. 😀

monyliny
17. dub 2013

Brokolicový krém od včera,rizoto a okurkový salát 🙂

p.e.t.u.l.k.a
17. dub 2013

Vepřové nudličky na zelenině s pohankou a kuřecí polévka s knedlíčky a v troubě se peče tvarohová bábovka🙂

ia.
17. dub 2013

prcek teleci na másle s brkaší, já hříbkovou polévku

sarunatko
17. dub 2013

Brokolicové karbanátky, brkaše a buchtičky s krémem.

nemue
17. dub 2013

brokolicová od včera, pečené brambory s vepřovým masem, slaninou a zeleninou

pajula
17. dub 2013

my též od včera francouzáky 😉

nikiii
18. dub 2013

My si dneska děláme domácí pizzu.

kristi
18. dub 2013

syrova polevka a salat s tunakem k obedu, k veceri krevety a ryby na grilu, spizy ze zeleniny a pecena brambora. Dezert bude bazalkovo-matovo-cironovy sorbet

ia.
18. dub 2013

oběd stejný jako včera a odpoledne bavorské klobásy na grilu, míchaný salát s rukolou a dobré vínko 😉

punky
18. dub 2013

ahojky my palicinky s tvarohobanovim kremem a zakupnute domacim karamelem je to mnamka 😉

vendullka
18. dub 2013

hovězí gulášek🙂

helcenka
18. dub 2013

Dnes u nás játra na cibulce s knedlíkem.
Co bude zítra netušíííííííím, takže jdu kouknout, co máme ve spíži, v lednici a v mrazáku a něco mě snad napadne. 😉

handm
18. dub 2013

@kristi pls, jak na sýrovou polévku?!😲 díky!

brusinka.pusinka
18. dub 2013

dnešní pečené kuře a k nimě brambory s čer. řepou fenyklem, cibulí a tymiánem a rozmarýnem 🙂

pajenka
18. dub 2013

Bramborový závin s uzeným masem a sýrem, špenát, uzená polévka s kroupama, o víkendu bude jeden den sekaná a druhý den musím vymyslet něco z kýty 😅

blahova_andrea
18. dub 2013

přítelovo oblíbené: asijská panda s nudlemi

kristi
18. dub 2013

@handm na masle roztavit tavenaky ( pozor pripaluje se) je potreba to rozstouchat, vedle oprazit mouku, rozkvrdlat ve vode, prilejt k tem syrum, pridat vodu a bujon, povarit a rozmixovat. Dela ji tchyne a Mia ji miluje s oprazenou houskou 😉

xvitk101
18. dub 2013

Bramborové knedlíky plněné uzeným a zelí k tomu, měli jsme chuť na něco takhle nezdravého.

prdecek
18. dub 2013

slepice na paprice a těstoviny

kajalka
18. dub 2013

Hummus se zeleninou, vrazila jsem do něj medvědí česnek a kopřivy. Senza bájo. Teď to ještě dostat do manžela 😀

babulinkab
18. dub 2013

krémová polévka z řapíkatého celeru s krutonkama
kuřecí roládky (náplň šunka, míchaná vejce, pažitka, sterilovaná červená paprika), bramborová kaše, okurkový salát a ještě rajčátka s mozarellou

ia.
18. dub 2013

zítra na oběd fazolková polévka na způsob kulajdy. Odpoledne dorazí kamarádi s dětma, celkem nás bude 12, původní plán byl grilování, ale vzhledem k tomu, jaké hlásí počasí, tak je změna plánu. Usmažím miniřízečky, udělám hromadu těstovinového salátu, jednohubky s čabajkou a kys.okurkou, obložený talíř šunkou, slaninou, pršutem, kvalitníma sýrama, olivama, suš.rajčatama atd....

cervena_vila
18. dub 2013

Dnešní chuť na maso vedla k výrobě domácích hamburgerů v devět večer. Díky ti Martine Škodo, že jsi napsal Škoda nevařit 😵
Domácí hranolky, anonymní balíček masa z mrazáku se ukázal být to nejlepší z daňka, takže hříšně dobré hamburgery.

nikiii
19. dub 2013

Sekaná, bramborová kaše a červená řepa. A upečeme si šťouchanou buchtu.