Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

babulinkab
6. kvě 2013

dnes zbytek rizota
zítra zapečené těstoviny s mletým masem, sýrem, jarní cibulkou a rajčatový salát

monyliny
6. kvě 2013

Dnes zbytky z víkendu-svíčková ze zvěřiny a knedlík🙂A od tchýně jsme dostali bramb.salát a vepř.řízky 🙂

ia.
6. kvě 2013

prcek má ze včera pečené brambory a pečenou zeleninu, k tomu kousek králíka, já si vařím kulajdu, potřebuju spotřebovat smetanu.

kammka
6. kvě 2013

k obědu chleba s masem, který se tátovi nevešlo do masovek na školní zájezd...holka jedla ve školce.. k večeři jsme dojedly s malou zbytky z víkendu, na zítřek jsem jí slíbila palačinky, pak je volnej den, asi spáchám segedín s knedlíkem...
a teď se vrhám na rebarborovej koláč s drobenkou

nellygray
6. kvě 2013

K obědu krůtí plátek na rozmarýnu s pažitkovým bramborem a dušenou mrkví. K večeři telecí s paprikovou houbovou omáčkou a rýží a salát z mladého čínského zelí. A dojídali jsme jablečný koláč-jablka a pudink na křehkém těstě..

monavika
6. kvě 2013

brambor s bavorskou sekanou
zitra neco z veprove kyty-jeste nevim,co a brokolicova polevka

nikiii
7. kvě 2013

Francouzské brambory a tvarohové šátečky na odpoledne.

nemue
7. kvě 2013

hrášková polévka, pro kluky br. kaše a ryba, já těstoviny se slaninou a nivou 😉

helcenka
7. kvě 2013

Treska na másle s dušenou zeleninou a bramborem.

nadja73
7. kvě 2013

pro miminko brambor s mrkvi a rybou, pro rodice s batoletem brambor (bramborova kase pro batole) s ratataouille a pecene kureci stehna. odpoledne jeste upecu jogurtovou buchtu s ovocem a na veceri si dame palacinky a nase batole jeste kureci vyvar s nudlema 🙂

beruskanula
7. kvě 2013

vcera jsme k obedu dojedli pecena kureci stehna s ryzi, veceri varil Globus- smazeny kvetak s br. kasi a ovocne knedliky s tvarohem
dnes rychlovka-sunkofleky

barcca5
7. kvě 2013

takže my máme mexické fazole s chlebem a květáková polévka a přítelovi udělám smažený květák s bramborem 🙂 fazole nejí 😀

kajalka
7. kvě 2013

Taky máme fazolový den, naše se jmenujou kovbojské. 🙂 Ještě mám v plánu buchtu himaláje s rebarborou, děsně u nás frčej 😀

beandy
7. kvě 2013

Já dělám plněný papriky - hodim mletý maso s cibulkou na pánev, k tomu přidám pár oliv, rajčátek a chvíli orestuju. Přidám koření (sladkou papriku, chilli), co vám chutná. Pak to posypu nějakým dobrým sýrem (niva, eidam, hermoš, balkán) a hodim všechno na 15 min. do trouby. 🙂 Dělám to s bramborama, i opíkačky nebo rýže se k tomu hodí. 😉

jaja01k
7. kvě 2013

Zapečené brambory se špenátem

nellygray
7. kvě 2013

K obědu omeleta s hráškem a rajčátka. K večeři kuřecí jakože čína (s mrkví, paprikou a čínským zelím, okořeněné kari) a jako příloha premiérově quinoa. Děti nejdřív frflaly, pže to neznaly, ale pak jim to chutnalo a nám s manželem taky. 🙂

jimmy1
7. kvě 2013

dnes brokolicová polívka, dušené brambory, filé
zítra asi kuřecí vývar s játrovými nočky, vepřenky s cibulí, nový brambor a okurkový salát

monavika
7. kvě 2013

byla brokolicova polevka,brambor,spenat,veprova pecene

kammka
7. kvě 2013

k obědu jsem měla míchaný vajíčka, k večeři palačinky s marmeládou, na zítřek segedín s knedlíkem, polívku možná odpískám, nebo bramboračka možná

babulinkab
8. kvě 2013

včera jsem byla v tescu, měli krásný žampiony, takže budou žampionové hody 😀 😀 😀 😀
dnes žampionová polévka se smetanou a zbytek zapečených těstovin, zítra smažené žampiony, brambory s máslem a pažitkou, okurkový salát

monyliny
8. kvě 2013

Špenátová polévka,smažený květák s bramborem a Brownies 😉

cervena_vila
8. kvě 2013

Palačinky, do těsta trochu muškátového oříšku a patlám si na ně mexický sýrový dip, protože včerejší tortily zmizely, že jsem si jich nestihla ani všimnout.

monyliny
9. kvě 2013

Nudle s mákem a už nic-prdím na to😀

llluckaaa
9. kvě 2013

Dnes nám navařila zdravá jídelna filé na česneku s brkaší. Bylo to dobré 🙂

beruskanula
9. kvě 2013

dnes kefírové lívance

zitra nejspis prejt, brambor a zelí

helcenka
9. kvě 2013

Dnes jsme měli zeleninovo-masové rizoto, přidala jsem tam i půl pytlíčku dýňových semínek, posypané sýrem.
Zítra asi polévku s vaječnou jíškou a dojíme to rizoto.

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nellygray
9. kvě 2013

K obědu ptáčci s knedlíkem (oboje zásoby z mrazáku) a okurkový salát, k večeři pečené kuřecí paličky s rýží a salát z rajčat, papriky a okurky.

kammka
9. kvě 2013

včera k večeři holanďani jen s chlebem a zeleninou, já dnes totéž k obědu, holka ve školce buchtičky s krémem, Tonda vajíčko,brambor,cukina,špenát...k večeři segedín s knedlikem, od včerejška. zítra dojíme zbytky a na sobotu asi vepřové plátky zapečené s cibulí,rajčaty,bramborami a smetanou..vrátí se ám táta ze zájezdu, tohle jde předpíct i v noci předem, kdybychom se rozhodli vypravit se mu naproti

xuxie
9. kvě 2013

@2veverka já se omluvám, jsem neodepsala hned a pak mi to totálně vypadlo, promiň ☹

bouchnu do toho oleje víceméně, co máme po ruce. Česnek pokaždé. Ten rozpůlím celou hlavičku a řeznou stranou to chvilku vymáchám a dám pryč. Až vystydne, tak vymáčku stroužky, rozmixuji se solí a jogurtem, přidám trošku dijonské hořčice, pažitku a pepř a je z toho moc dobrý dip.

Pokud kořenovou zeleninu, tak většinou se zeleným nakládaným pepřem a bobkovým listem (klidně ho do toho horkého oleje dej, on se krásně rozvoní a pak jej vyhodím pryč). pokud papriku a rajčátka (cherry, celá), tak tymián a bazalku.

uff, jsem se rozepsala 🙂