Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

katka_mel
22. srp 2013

Polévka jen z klobásky a nudle co zbyly od včera a špagety se špenátem a smetanou.

pusolamy
23. srp 2013

děvčata nemáte někdo osvědčený recept na švestkovou přesnídávku?

janapavlik
23. srp 2013

Polévka od včerejška hrstková, nové brambory zapečené s cuketou a šlehačkou 🙂

katka_mel
23. srp 2013

Já jsem dnes uvařila česnekačku a dnes si dáme do nosu. Máme řízky naopak (dělám poprvé) a br. kaši. Odpoledne by to chtělo i nějakou buchtu, ale uvidím, jak se mi bude chtít. 🙂

victress
23. srp 2013

dnes: vepřo knedlo zelo
zítra: cuketové karbanátky, br. kaše
pozítří: přírodní kuřecí plátek, omáčka z dýně Hokkaido, rýže, cuketová bábovka

pisjutynka
23. srp 2013

Jsem doma sama, takže nic složitýho.. a dostala jsem obrovskou chuť na škubánky s mákem 😀

nininka23
23. srp 2013

Dnes plněné papriky s rajskou a knedlíkem, jako zákusek malinovo-šlehajdovou roládu
Zítra čekáme velkou návštěvu, tak dumám...možná barbecue žebírka

eimmy
23. srp 2013

kuře s nádivkou brambr. kaše a zeleninový salat

sarkad2856
23. srp 2013

těstoviny s kuřecím na porku a kukuřici

evaviki
23. srp 2013

@sarkad2856 mnam.. si mi spravila chute..

sarkad2856
23. srp 2013

@evaviki jj to já můžu 😉

lucifereeek
24. srp 2013

karbenátky s bramborem, slaný koláč

ined77
24. srp 2013

zeleninová polévka, kuře na paprice, těstoviny 🙂

sofinulik
25. srp 2013

ze vcera jeste mame noky s brokolici a sunkou a syrovou omackou a dneska jsem delala slepici polevku s nudlema, smazeny kvetacek a mladou cuketku a brambor, tat.om., a jeste tyhle uzasne moravske kolacky, ktere my můzeme porad dokola 😵 ten uplne maly kolacek na levo je vytvor Sofinky🙂

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ined77
25. srp 2013

@sofinulik ..bože, ty jsou krásné!! 🙂
můžu poprosit o recept 🙂 ?

zelenarajcata
25. srp 2013

Ahoj, pokud nevíte, co vařit, můžete pro inspiraci mrknout na můj blog: http://yellowgreentomatoes.blogspot.cz

Třeba vás něco inspiruje ,)

sofinulik
26. srp 2013

@ined77 jasne pisnu ti ho zitra, tchynka ho nekam odlozila a predtim nez jsem si to tady od tebe precetla tak odesla do prace.....zitra ti ho pisnu ju? 😉

ined77
26. srp 2013

@sofinulik ..určitě, to nespěchá, děkuju 🙂

ladie
27. srp 2013

Včera toustíky s paštikou (teda kupovaná, ale kachní s hříbky a to je mňamka!) a brusinkami, bramboračka s houbama a bramboráky.

Dneska k obědu uzená polévka s rýží a zeleninou, prcek pak batátové pyré a uzené na kostičky + cibulka. Na večeři bude ratatouille a grilovaná vepřová panenka s bylinkami 🙂

adelka89
27. srp 2013

u nas byla na obed dneska aljašská treska na másle s citronem a solí a šlehané bramborové pyré se smetanou a čerstvou majoránkou
jeste se dneska chystame s detma na domácí sýr a nejaký koláč 🙂

katka_mel
28. srp 2013

Ahoj, tak u nás dnes jen polévka z bujónu se zeleninou a jako hlavní jídlo máme zapečené brambory s cibulí a se smetanou. Partnerovi k tomu opeču klobásku.

zelva
28. srp 2013

U nás dneska přírodní kuřecí plátky na žampionech s rýží.

kompleta
28. srp 2013

Děláme o dřevě, takže v troubě se samy dělají brambory + vepř. plec na kousky to vše s cibulí a smetanou, to bude za odměnu!

veruunek
28. srp 2013

Dneska jsem dostala chuť na koprovku, takže bude ta, s knedlíkem, vejcem a kusem masa 🙂

adelka89
28. srp 2013

dneska mame mrkvovou polévečku s krupičkou a bylinkama, lasagne a špaldovo-čokoládové muffinky s malinama a jeste jsme upekli s detma chleba nechce se nam do obchodu v takovém počasí 😀

edeltraut
28. srp 2013

U nás dnes rýžový nákyp, zítra nejspíš rajská - manža touží po hovězím masíčku 😀

lomanta
28. srp 2013

Pečenou kotletu, osolenou, opepřenou na kmíně, cibuli a česneku 😉

ladie
28. srp 2013

Uzená polévka ze včerejška, maso na houbách, rýže a večer se chystám upéct muffiny.

hanicinka
29. srp 2013

Kuskus se zeleninou a žampiony, bez masa, ale je to výborné! 😉