Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

sweetest
3. zář 2013

Pečené kuře s bramborovým salátem nebo salátem coleslaw 😉

blahova_andrea
3. zář 2013

rajskou z čerstvých rajčat, kolínka a pečené hovězí

ladie
3. zář 2013

Včera cuketový krém s krutonky, čínské placičky z kuřecího masa.

Dneska bude smažený květák, květákové placičky, brambory.

helcenka
3. zář 2013

Švestkové knedlíky sypané strouhaným tvarohem nebo houbovka s domácím knedlíkem, na odpoledne už se usmívá v troubě jablkovo-tvarohový štrůdlík.

kammka
3. zář 2013

vepřové plátky s houbama (sušenýma od mámy, já se do lesa nedostanu ☹ ) rýže...

eimmy
3. zář 2013

fazolačku a tvarohové řezy

ined77
3. zář 2013

cuketový krém s krutonkama, boloňské špagety.

pajushka
3. zář 2013

@ladie Jak děláš ty čínské placičky, prosím ? Díky 😉

ladie
3. zář 2013

@pajushka
- kuřecí maso nakrájet na malinké kousky (fakt malé)
- přidat vejce a solamyl (na 1 kuřecí řízek 1 vejce a 1 ne moc navršená lžíce solamylu).
- přidat najemno nakrájenou cibuli (já dávám jarní cibulku)
- koření dle chuti (kari, grilovací, sójovku...)

Na pánvi na malém množstvím oleje osmažit placičky (velké cca jako lívanečky).

Jsou super teplé a já je mám ještě radši studené.

pajushka
3. zář 2013

@ladie super, moc děkuji 😉 Tady by určitě ani nevadilo nechat směsku odležet v ledničce a pak usmažit, že 🙂?

ladie
3. zář 2013

@pajushka naopak. Odlezena smes je jeste lepsi

katka_mel
4. zář 2013

Dnes kyselice a kynuté švestkové knedlíky. 🙂

bobulinka74
4. zář 2013

Ahoj holky, prosím, nedávno jsem tu četla bramborový recept a nemůžu ho už najít ☹ Byly to smetanové brambory, nevim přesně, vařily se, myslím, ve šlehačce, dokud nevsákla. Spolu s cibulí a paprikou mletou? Prý vynikajícííí... Nevíte některá?

pajula
4. zář 2013

vepřové ragú s noky 🙂,květáková polévka

jimmy1
4. zář 2013

bramboračka, přírodní vepřové řízky, brambor a na zítra pro manžela do práce pečené uzené, knedlík a pažitková bílá omáčka 😵
(slintala jsem nad ní, oňuchňávala ji, ale vydržela jsem neochutnat... pitomá dieta bez BKM!!! 😝 ale co by člověk pro děti neudělal)

ladie
5. zář 2013

Včera zeleninová polévka (skoro všechna zelenina ze zahrádky), lečo. K večeři pstruzi z farmářských trhů a brambory.

Dneska bude svíčková a domácí celozrnné knedlíky.

babsiegirl
5. zář 2013

Vcera domaci fishcakes s domacimi hranolkami v troube, dneska rajcatovy krem, cuketaky a na vecer mam nalozene kruti steaky na grill 🙂 Jo a mrkvovy dort! 🙂

sarkad2856
5. zář 2013

těstoviny s žampionovou omáčkou

punky
5. zář 2013

tvarohovi merunkovi knedliky se zakysankou aprelity domacim karamelem a hovezi vyvarek s bylinkama se zahradky 🙂 na veceri chutky 🙂

adelka89
5. zář 2013

my mame dneska česnekovou polévku se sýrem vejcem a kroupama a pečené bramburky s česnekovym dipem 🙂

eimmy
5. zář 2013

houbový guláš s knedlíkem

katka_mel
5. zář 2013

Dnes jsem uvařila jen špagety a k tomu jsem dostala tokáňe od tety. 🙂

sarkad2856
6. zář 2013

pečené maso,zelí a brambor

werry
7. zář 2013

kuřecí steaky v brusinkové omáčce, bramborová kaše, večer kuřecí vývar se zeleninou

victress
7. zář 2013

dušená cuketa s rajčetem na bazalce + tuňák, rýže = mňamózní 🙂

eimmy
7. zář 2013

kuřecí vývar,boloňské špagety a švestkové knedlíky

bjoucik.15
7. zář 2013

masovou směs se zeleninou v tortile, zeleninový salát s mozzarelou a malé listový špenát s brambůrkem 🙂

helcenka
7. zář 2013

Ve středu pečené kuřecí stehno s rýží, ve čtvrtek jsme dojedli co zbylo z předchozích dní, v pátek polévka z uzeného masa a zapečené těstoviny.
Dnes lečo s chlebem.
Hítra budou špagety s rajčatovou omáčkou, hráškem ze zahrádky a tuňákem, sypané strouhaným sýrem.

julka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
7. zář 2013

@julka15 Zapomněla jsi napsat,100 bodu za registraci pod Tvuj odkaz