Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

ladie
25. lis 2013

Pátek - rajská pol., bio hovězí na houbách, jasmínová rýže
Sobota - zeleninová pol., tagliatele s lososem a smetanou
Neděle - keřecí vývar, vepř.řízky, bramborová kaše, zelný salát
Pondělí - dýňový krém, šafránové risotto s hráškem, vepřová panenka v bylinkách

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
26. lis 2013

Zapečená brokolice s paprikou a porkem

veruunek
26. lis 2013

včera žemlovka a dnes Zapečené brambory se šunkou a sýrem

zelva
26. lis 2013

Já právě vařím vepřové s dýní na zítřek. A zítra k tomu jen uvařím rýži nebo brambor.

laurital
27. lis 2013

Po-Sekaná a brambory, salát
Út-na oběd Kuřecí se sladkokyselou omáčkou, krokety
na večeři Sýrová omáčka se šunkou a těstoviny
St-Novohradský vepřový plátek s rýží

liss_durman
27. lis 2013

@laurital Máte doma vývařovnu? 😀 Já dnes UHO - chtěla jsem to vyzkoušet. Nezdálo se mi to ono, tak jsem předělala na takovou napůl znojemskou omáčku s těstovinami a hovězím. Malá i já se oblizujeme 🙂

laurital
27. lis 2013

@liss_durman Proč?Jsme zvyklí jíst každý den teplé jídlo a ohřívané zbytky nemáme rádi.

liss_durman
27. lis 2013

@laurital No jen že máš "menu" na každý den jiné a ještě i na večeře něco jiného. To tě obdivuju 🙂 Já miluju zbytky 😀

laurital
27. lis 2013

@liss_durman Večeři míváme jinou jen občas a fakt rychlovky, žádné dlouhé vaření 😉
Moje starší dcera odmítá školní jídelnu, takže nemám moc na výběr..

katka_mel
28. lis 2013

U nás dnes kyselice a ze včera čočka po hustu s vajíčkem a chlebem. 🙂

punky
28. lis 2013

polevka zelinova od naseho tatinka.celozrny bulgur, kapusta plnena pohankovo-zeleninovou smesi a omajda a k svace jahlove kolacky s jablickovou naplni 🙂

ladie
28. lis 2013

Úterý - halušky s brynzou a slaninou
Včera - svíčková, domácí celozrnný knedlík
Dneska - směs vepř. nudliček a zeleniny, bramboráčky

ladie
29. lis 2013

Zeleninová polévka, boloňské špagety.

nemue
29. lis 2013

Cibulačka, švestkové knedlíky se skořicí

lasirena
29. lis 2013

Jsem 19. den detoxu, na oběd mám mořskou tresku na másle a celerové hranolky, prý jsou výborné, tak jsem na to moc zvědavá 🙂

laurital
29. lis 2013

Kuřecí roláda a šťouchačky s jarní cibulkou

punky
29. lis 2013

pohankovo-zeleninove placicky a zeleninova polevka 🙂

lenkazdenek
29. lis 2013

Vinná klobáska s bramborovou kaš,večer palačinky

katka_mel
29. lis 2013

Slepičí vývar s kapáním a pečené kuře s rýží.

nnell
29. lis 2013

K obědu divočák se šípkovou a kynutý knedlík, k večeři kedlubnová polévka.

eimmy
29. lis 2013

domácí pizza

p.e.t.u.l.k.a
29. lis 2013

Vepřový vývar a kuřecí nudličky se zeleninou a rýže a pekla jsem perníčky na adventní kalendář,a le kdo to bude zdobit :D

veruunek
30. lis 2013

Dnes k obědu koblížky plněné domácím džemem a k večeři pstruh pečený v troubě na másle s citronem, bylinkami a brambory s česnekovým přelivem

laurital
30. lis 2013

Losos a rozmarýnové brambory 😉

kammka
30. lis 2013

vepřové ledvinky s rýží, zeleninová polévka s kapáním, k večeři kyne těsto na pečené vdolky, zítra kuřecí křídla pečená, asi jen s chlebem, polévka stejná, večeři ještě nevim.

pellullinka
30. lis 2013

Dnes byl řízek z bramborem,k večeři budou jen tousty. Zítra kuřecí nudličky na kari nebo těstoviny se syrovou omáčkou a večer asi domácí pizza.

edeltraut
30. lis 2013

U nás včera vepřové řízky s br. kaší, dneska španělské ptáčky a zítra si rodinka "objednala" rajskou, tak asi s těstovinami 🙂. V pondělí je v plánu žemlovka.

xpila
30. lis 2013

Burgery - hovězí maso, domácí housky, domácí hranolky. Na zítra už je uvařená kulajda.

wahu
30. lis 2013

Čtvrtek: gratinované brambory s brokolicí
Pátek: pštrosí steak, houby dušené na cibulce, kuskus
Sobota: restovaná zelenina s tofu a bulgurem
A pomaloučku už vánoční pečení, letos trochu zdravěji, aby i prcek mohl ochutnat. 🙂