Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

sofinulik
17. pro 2013

my jsme doma vsichni nachcipani, ja mam od vcera atb, nemůzu kojit, tak hned dnes delam silnou cesnecku s krutonama, odpolko jdeme na besidku do skolky a pak nekam na pizzu 😉 a vecer pokud jeste stihnu udelam rajskou s knedlikem a nejakym masickem.... 😝

laurital
17. pro 2013

Kuřecí prsa s čabajkovými lupínky, bramborová kaše a zeleninová obloha 😉

laurital
17. pro 2013

@laurital A polévka bude rajská se smetanou a nudlemi 😉

ladie
17. pro 2013

Silný hovězí vývar, vinná klobása, šťouchané brambory, zeleninový salát.

xpila
17. pro 2013

@radka_h Brambory na kostky vařím v osolené vodě s bobkovým listem a novým kořením. Až jsou polovařené, přidám mouku rozkvedlanou ve smetaně, provařím, přidám houby (dávám nakládané nebo mám povařené v mrazáku) a nakonec rozklepnu vajíčka, dochutím solí, octem a trochou cukru a nakonec kopr. Naše nejoblíbenější polívka.

veruunek
17. pro 2013

Zelňačka, pečené kuře se solí a kmínem a brambory vařené ve slupce

punky
17. pro 2013

rybicka na bylinkach brambory a zeleninova kremova polevka 🙂

krabice1983
17. pro 2013

dneska poprvé čočová polévka z červené čočoky-velký neuspěch až se probudí zapékané testoviny s masem a kapii-jsem zvědavá 😒

edeltraut
17. pro 2013

my máme dnes játra na cibulce - přání synátora...a Eldě asi udělám večer palačinky, ta játra nemusí 🙂

berynka
17. pro 2013

zeleninová polévka, domácí pizza z kynutého těsta

cenichmat
17. pro 2013

Prosím inspiraci! Dělám těstoviny se špenátem a krůtím masem, teď jsem hodila maso na pánev a nevím JAK OKOŘENIT? Mám dnes od rána výpadek mozku....

krabice1983
18. pro 2013

@cenichmat používám jen trochu soli a mletý kmín, nic jiného 😝

krabice1983
18. pro 2013

Dneska u nás bramborové noky s kuřecím masem ,zalité smetanou, jestli zase bojkot jako včera těstoviny, tak nevim 😖
včera večeře-brambory na loupačku-uspěch velikej 😀

lenkazdenek
18. pro 2013

tak u nás dneska květákové placičky s bramborem a tatarkou a večer gulášová polévka 🙂
včeara byly šukofleky 🙂

laurital
18. pro 2013

Těstovinový salát s kuř. masem a zeleninou 😉 a na večeři upeču škvarkové rohlíky

blahova_andrea
18. pro 2013

těstoviny s tuňákem a zeleninou

vetyver
18. pro 2013

jahodový knedlíky z mrazáku (tvarohové těsto) s oslazeným měkkým tvarohem

lamarika
18. pro 2013

Špenát, pečené maso, vařený brambor a volské oko. Doufám, že si benjamín pošmákne stejně jako já 🙂

punky
18. pro 2013

celozrne testoviny s dusenou zeleninou v shoju omacce a marinovane tofu k svace vlockova kase varena v ryzovem mlece a slazena sladenkou posypana hrozinkama 🙂

tallia
18. pro 2013

bezlepková domácí pizza s černými olivami, fazolová polévka
na večeři budou palačinky z kukuřično-amarantové mouky a rýžového mléka, s marmeládou, ovocem, rýžovou šlehačkou a čokoládovou polevou, ty jsou u nás oblíbené 🙂

lenkazdenek
19. pro 2013

tak dneska vepřo,knedlo ,zelo a k večeři zeleninový salát a pečené brambory 🙂

kajalka
19. pro 2013

Závin s kysaným zelím a uzeným. k večeři zeleninový salát a asi rozpečený chleba s česnekem, jsme nachcípaný, tak ať to vyženem 🙂

kammka
19. pro 2013

v pondělí jsme s malým dojedli nedělní polívku, malá s náma nejedla, bylo jí zle,v úterý drůbeží rizoto - taky zbytek z neděle, po příjezdu od mudry, k večeři kuřecí prsa s dýní hokkaido a fazolkami s těstovinama, malej měl boule za ušima, včera jsme to dojedli, k večeři sekaná, brambor, dnes to bude k obědu, k večeři asi palačinky a na zítřek k obědu stále nevím, kouknu, jestli máme čočku, tak by byla s vejcem... je to děsný, obě děti marodi, v lednici skoro nic, zelenina už vůbec žádná, jen mražená, ani mrrkev nemáme, hrůůůza.. v sobotu musím na nákup, tam bude lidu, brrrrrrr.....

laurital
19. pro 2013

Na oběd fazolová polévka pikant s pečivem a na večeři jen těstoviny se šunkou a nivovou omáčkou 😉

krabice1983
20. pro 2013

kulajda, a hovězí kostičky v zelenině, s brambory 🙂

sarkar
20. pro 2013

@nellygray hodila bys sem prosím recept na ten banánový jakože perník? 🙂

laurital
20. pro 2013

Holandský řízek s br. kaší a okurkový salát 😉

nellygray
20. pro 2013

@sarkar Ráda. 🙂
2 banány (zužitkovala jsem takové ty černochy, co se nesnědly) rozmačkám se šťávou z půlky citronu, přidám dvě vejce, hrnek cukru (dávám spíš méně, obzvlášť když nahoru přijde ještě poleva) ) a půl hrnku tuku (rozp. máslo nebo olej), nakonec vmíchám 1 a 1/2 hrku pol. mouky s práškem a 2 lžičky koření do perníku. Nakonec podle potřeby doředím mlékem nebo kefírem, aby se to prostě dobře lilo. Možno přidat sekané ořechy/mandle, ale není třeba. Vyliju na hlubší plech vyložený papírem a peču na 170. Polila jsem citronovou polevou a posypala čokoládovým sypáním.

sarkar
20. pro 2013

@nellygray Super, tak až se sní cukroví tak vyzkouším, díky 😉

katka_mel
20. pro 2013

Dnes rajská, knedlík a karbanátky.