Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

ditta01
23. zář 2017

@biedronka10 pekáč vymažu sádlem dam cibuli na to hovězí rostenou na plátky lehce naklepat můžete prospikovat slaninou osolit opepřit potřít hořčicí potiram dost a zasypat červenou paprikou peču podle masa až je měkké ☺vytáhnu maso výpek si dám do hrnce když je málo můžete přidat trochu mléka a rozmixuji když je moc řídká stačí si rozmíchat trošku mouky s mlíkem a hotovo k tomu většinou bramborový knedlík ☺

michaela_hermanice
23. zář 2017

Dnes pecene maso, br. spalicky, listovy spenat;
zitra veprova panenka s fazolovymi lusky, dezert jahodova dren s tvarohem

veluntajouklova
23. zář 2017

dnes koprovka, vyžádal si ji manžel a syn jí nejí tak knedlíky plněné uzeným a zelí

opifka
23. zář 2017

Bramboračka s bramboráky a zítra kuře na paprice

lentilkah
23. zář 2017

Hovezi vyvar, smazak s bramborem. Zitra fleky s uzenym.

slayc
23. zář 2017

Boršč, domácí chléb a diabetický krtkův dort 🙂

35_a_budu_mamka
23. zář 2017

Dnes byly vepr kotletky na houbach s ryzi a kynute povidlove buchty, zitra bude koprovka. V pondeli bude kure, pecene brambory a linecky kolac s tvarohem. V utery spenat, vypecky a bram knedlik.

autumn11
1. říj 2017

paradajková polievka s cestovinou a so syrom a kuracie rezne so zemiakmi na masle.

misulka84
1. říj 2017

lasagne s mletým masem, zelenina a rajčatová omáčka.

lentilkah
1. říj 2017

Posledni dny bylo kachni prso na tymianu s bramborovou kasi, hovezi na porku s ryzi a kure na paprice s testovinami.

evitang
1. říj 2017

Dršťky s ananasem, celerem, rajčaty s rybí omáčkou s chilli papričkou a rejží.

indy2
4. říj 2017

Tak dnes fazolová polévka k večeři, zítra si s dětmi uděláme asi ovocné kynuté knedlíky 🙂 Chlap není doma, tak můžeme 😀 taky jsme si upekly sušenky ke svačině a v plánu mám pečené kuře na zelenině s dýni a s bramborem.

alenkara
4. říj 2017

@indy2 Pááááni, to je teda výkon, že bych se stavila na návštěvu? Jako náhodný kolemjdoucí? 🙂) Ovocné knedlíky - MŇAM, celé odpoledne na ně myslím. Večeře je u nás asi jasná... O🙂

indy2
4. říj 2017

@alenkara náhodný kolemjdoucí? 😀 to je super, stav se 😉
Jinak zklamu, sušenky už zmizely 😨 a to jsme je dopekly cca ve 3 hodiny? Měly jsme sice návštěvu, ale jsou fakt návykové a výborné!!!
A knedlíky.. no těším se 🙂 Budeš dělat ještě dnes k večeři? To bych nezvládala.. dělám kynuté a přijde mi, že se s tím hrozně crcám 😀

alenkara
4. říj 2017

@indy2 A jaké sušenky? Máš recept? 😝 Nooo, myslím, že nás "odbydu" tvarohovými, ty jsou za chvilinku a aspoň nebudu v noci a ráno jako balon 😉

indy2
4. říj 2017

@alenkara recept mám na svém blogu na zdi a je to příspěvek z 25. září i s fotkou 🙂 Nejde mi zkopírovat odkaz 😇
Jen cukru jsem dnes dala 140 g (u receptu mám poznámku) a bylo to ideál 🙂 a dala jsem jen jednu lentilku v rámci úspor 😀
Jinak si nechte chutnat, ani tvarohovými bych nepohrdla 🙂

solinka1974
7. říj 2017

Dýňová kari polévka s kokosovým mlékem. Super na zahřátí v tomhle marastu. Trochu sluníčka do tý futéře 😉

klllarinka01
7. říj 2017

Gulas a slepici na paprice s testovinami, to bude i zitra. Vcera rizoto 🙂

solinka1974
7. říj 2017

A zemlovka z pomalyho hrnce. Nadejchana jak oblacek. A vyyybornaaa 😉

lenkawedding
7. říj 2017

Rajská omáčka s koulemi z mletého masa, knedlík. Na zítra vývar + řízek se salátem.

sunnyy30
7. říj 2017

dnes hovězí polévka,vepřová žebírka,bramborový knedlík,špenát 🙂

ladyhacek
7. říj 2017

Dnes restovaná játra s bagetou (obyčejně bývá s hranolky, ale rozbila se trouba) > je to naše zamilované jídlo.
Zítra houbová omáčka s těstovinami, pozítří kuskus se zeleninou a tofu

opifka
26. říj 2017

Boloňský špagety a večer nejspíš palačinky 🙂

evawest
26. říj 2017

No teda holky, vsechny mi delate neskutecny chute. 😍 Ja si tady v Anglii moc cesky kuchyne neuziju. 😔

35_a_budu_mamka
26. říj 2017

Dnes jsem nejlínější z nejlínějších, takže jen nudle s mákem a večer asi obložené topinky ve vajíčku😎

autumn11
11. lis 2017

dnes máme na obed špagety bolognese a večer spravím palacinky.

marcipanka.k
3. led 2018

Holky, zoufalstvi po Vanocich....co varite?
My meli cocku s uzenym, uzenou polivku a dneska brokolicove placicky s br.kasi.

chocolady
3. led 2018

@marcipanka.k jahlovou kasi s bananem a kokosem:D

kexina
3. led 2018

@marcipanka.k já dnes po třech dnech dojela čočkovou polévku. 😀 Zítra asi vytáhnu zeleninové lečo, co jsme zavařovali domácí, a hodím to na špagety nebo nějaké nudle.

ditta01
3. led 2018

Kuře na paprice a česnekačka upravována pro děti a zítra kuřecí vývar s nudlemi a zbytek kuřete na paprice s knedlíkem ☺