Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

peroli
7. pro 2011

my taky špagety ale s cibulovou omáčkou a cherry rajčátky... a možná přidám i trošku vysmažené slaninky 🙂

kammka
7. pro 2011

ufff, holky, blíží se poledne a já netuším, jak do sebe dostanu oběd, no něco musím, mám malou doma a z výchovných důvodů.... jídlo by bylo, ale jak to do sebe dostat...dýňová polévka s červenou čočkou a dušená vepř.sdíčka na smetaně s knedlikem...

dilemma
7. pro 2011

@zuzi82 @peroli holky ze bychom se na tech spagetach nejak domluvily?😀 my je mame dneska taky🙂 ale s maletym masickem a rajcatky🙂

nemue
7. pro 2011

bramboračka, čočková kaše s opečeným párkem a kyselou okurkou

zuhur
7. pro 2011

@zuzi82 já mám pocit, že ty ořechy jsou snad všude. Kakaovýho myslím nic nedělám, ale uvažovala jsem, že tentokrát udělám dvoubarevný linecký.

gab7
7. pro 2011

tak u nás dneska špagety nejsou 😀 .my dnes máme francouzské brambory 😉

zuzi82
7. pro 2011

@zuhur Tak já jsem ze svých druhů spočítala asi 10, kam ořechy ani kakao nedávám. A když tam přijde navrch čokoláda, tak Matějovi dělám bílou. A Matěj může mandle, ty máme vyzkoušené. 😉

eriska
7. pro 2011

tak my včera hovězí vývar s nudličkama a dneska vepřovou krkovičku pečenou se slaninou, mrvičkou a petrželkou s brambůrkem.. a na zítra chce manža fr. brambory, ale já bych si dala třeba lívanečky🙂 tak a jdu vás dočíst, holky...

moudivlacek
7. pro 2011

@zuhur ja delala dvoubarevny linecky,ale jeste neni slepeny 😀
dneska losos s testovinami

brusinka.pusinka
7. pro 2011

u nás dneska bramboračka a mexické fazole s chlebem 😉 a pekly jsme a pekly a budeme zítra pokračovati 😉 😀 a máme novou zástěrku od prababinky naši prní do školky 😉 😀 tak ji zacvičujeme na pečení 😉

1luciferka1
7. pro 2011

lasagne

moudivlacek
7. pro 2011

@brusinka.pusinka to ti zavidim,takovou pomocnici, u nas malej max otevre lednici a rve,ze neco chce 😀

brusinka.pusinka
7. pro 2011

@moudivlacek Díky ona ráda vaří a pomáha odmala sedí na lince a pomáhá 😉 a ujídá 😉 a neboj dočkáš se 😉

aaadus
7. pro 2011

@brusinka.pusinka to sezení na lince a hlavně ujídání znám moc dobře 😀

kammka
7. pro 2011

holky, mně je na nic... po poobědním šlofíku sice ok, jely jsme na nákup a já si koupilaa mexický salát, ale jaak jsem ho snědla, tak zas nic moc...

@aaadus kdy to skončí???

já si na to pečení vůbec netroufám..tady je takovej binec... si nedovedu představit, jak stojím nad těstem a válím a vykrajuju a strkám do trouby a z trouby..brrrr..... 😢 😖 ☹ 😒

mochenkaa
7. pro 2011

@kammka Kašli na to, hlavně ať tobě je líp. Napéct si přinejhorším necháš v cukrárně 😉

aaadus
7. pro 2011

@kammka musíš věřit, že brzy. Každodenní bléééé mě přešlo kolem 15-16tt. Teď je bléééé max. 1x za týden. A dnes ráno v autě když jsem jela na KO a byla jsem jakási nervní

aaadus
7. pro 2011

@kammka a na pečení se vyprdni. Včera letělo první cukroví do koše 😝

weri1
7. pro 2011

@kammka já taky nepeču, nic si z toho nedělej, je mi špatně, teď se budeme stěhovat, objednala jsem kilo cukroví jen aspoň nepřibereme, ale je pravda, že jedeme k našim na vánoce

weri1
7. pro 2011

@kammka a když jsem byla v tvém týdnu tak mi taky bylo ouvej, no mě bylo ouvej do 4 měsíce, celodenní nevolnosti, hrůza

kammka
7. pro 2011

@weri1
@aaadus já vůbec nezvracím..
ale motá se mi škeble, je mi nevolno..
a cukroví peču každý rok minimálně 5 druhů, což o to, není to moc, ale mně to strašně baví a cukroví miluju...
no uvidí se, máme tu naštěstí celkem vlhko, tak to změkne rychle..

aaadus
7. pro 2011

@kammka tím tuplem bych se na to vykašlala, ať sebou nesekneš

mikkisek
7. pro 2011

@kammka já ti klidně krabičku cukroví přivezu, není to daleko 😉 hlavně odpočívej ať je mimouš i ty v pořádku!!! Držím palce.

dnes bulgur s vepřovým masem a dušenou zeleninkou

beruskanula
7. pro 2011

udělané těsto na linecké-budem dělat zítra a dnes jsem na zítřek udělala ještě koprovku 🙂 ....

jinak dnes byla čočka a volské oko🙂

mochenkaa
7. pro 2011

@kammka taky jsem to tak měla. Hodně pij čistou vodu maximálně s trochou citronu. A fakt lež, já měla tuto krizi jen naštěstí 3 týdny. Snad ti to brzy přejde

mikkisek
7. pro 2011

@zuzi82 mohla bych tě poprosit jak děláš špagety s tuňákem? Děkuju moc!

reruna
7. pro 2011

@zuzi82 ale jestli je alergik, tak perníčky moc ideální taky nejsou, přece jen je tam to koření a med....

aaadus
8. pro 2011

čočková polévka, špenát s bramborem a vajíčkem

eriska
8. pro 2011

u nás dneska rizotko s kuřecím masem

falca1
8. pro 2011

u nás rizoto s vepřovým masem - a snad upeču nějaký rohlíčky 😀