Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kammka
18. črc 2012

tak zahryzlou slepici si nakonec vzal kamarád pro psy 😀
a já dneska asi udělám brambor-špenát-volské oko...a oddpoledne nejspíš pizzu..mám rajský,papriky a cuketu.

luciferinka
18. črc 2012

@zizala79 taky jsme včera měli to samé 🙂.manžel tomu říká kuřecí guláš 🙂

karmenta
18. črc 2012

@kristi mám tu zrovna volnou cuketu a pátrám co s tím, ten cuketák se mi líbí, můžu dostat recept? nejlépe do IP? Děkuji

kammka
18. črc 2012

tak já mám oběd skoro hotovej, ale chlap si v 11 namazal dva zouváky s marmeládou a teď zmizel krmit zvířátka.. tak to dám asi do peřiny a volský voči udělám až na poslední chvíli..

sarunatko
18. črc 2012

Tak u nás dnes taky cuketa - zapečená s rajčatovo-masovou omáčkou.

pitruskaskarolinkou
18. črc 2012

smažený sýr, smažený salámový kolečka, vař.brambory, ledový salát se zakysankou a koprem

peroli
18. črc 2012

včera zapečená sekaná do buchty s kysaným zelím

dnes hovězí roštěná na dva způsoby
-jedna s houbovou domácí čalamádou
-a druhá s paprikami a rajčaty (oboje v papiňáku..) 🙂

nikiii
18. črc 2012

@krakorka můžu se zeptat na receptík na ty lívance?

hancula
18. črc 2012

@kristi mohu taky poprosit recept na ten cukeťák?? 😵

lenam
18. črc 2012

Holky, recept by měl být na straně 501 - cuketový bramborák do trouby

aaadus
18. črc 2012

Prosím poraďte jak udělat čerstvého lososa, děkuji 🙂

hancula
18. črc 2012

@lenam jéé, díky, nehledala jsem... 🙂

hancula
18. črc 2012

@aaadus za mě nejlépe jen pokapat olivovým olejem, posypat koprem, položit na to plátek másla a dát do trouby na chvilku a je to mňamka! 🙂

krakorka
18. črc 2012

@nikiii dělám podle recepptu z mmb :
2 vejce, 1 bílý jogurt, 1 šálek mléka, 2 lžíce medu, 2 lžíce hnědého cukru, 2 šálky hladké mouky, 2 lžičky kypřícího prášku do pečiva, špetka soli, 3 oloupaná jablka, olej na smažení
(medu dávám méně a nebo když nemám,tak nedám)
nám moc chutnají 😉

1luciferka1
18. črc 2012

@aaadus já dávám na pečící papír, osolím,okořením, zakápnu sojovkou a oliváčem a upeču 😉

reruna
18. črc 2012

kukuřičné taco taštičky se směsí - mleté maso, krájená rajčata, kukuřice, koření

1luciferka1
18. črc 2012

u nás dnes kuře na paprice a těstoviny

lenam
18. črc 2012

@hancula Není zač, vím to, protože se dneska na něj také chystám 😀

nikiii
18. črc 2012

@krakorka Tak to zní moc dobře, dnešní večeře je jasná 😀 Jen nemám bílej jogurt, ale mám zakysanku, tak snad to nebude ničemu vadit když to zaměním, a medík naštěstí máme svůj vlastní.

aaadus
18. črc 2012

@hancula @1luciferka1 děkuji. Snad se povede když stojí takové hříšné peníze

xuxie
18. črc 2012

Tak jsme podovolenošili a máma zpátky k hrncům. Máme kukuřičnou polévku a kuřecí paličky ála řecká inspirace (rajčata, cuketa, lilek, paprika, bylinky a nakonec trošku fety) s rýží.

krakorka
18. črc 2012

@nikiii určo nevaadí zakysanka 😉 Tak ať chutná. 😵

heaven_angel
18. črc 2012

kuřecí prsíčka na rajčatech s parmazánem a k tomu těstoviny..

tina1506
18. črc 2012

prosím prosím... potřebuju receptík na KOBLIHY... 🙂 máme na ně chuť a ještě jsem si na ně nikdy netroufla... 😒

kristynaw
18. črc 2012

dnes varime kure s ananasem v pomalem hrnci s ryzi /bramborovou kasi

aaadus
18. črc 2012

@hancula dělala jsem toho lososa jak jsi psala a je to mňam 🙂 Jen škoda, že mi ti moji chlapi nic nenechali

Jinak včera byly těstoviny s mletým masem a domácí rajčatovou omáčkou, bábovka z vaječného koňaku a šneci z listového těsta

kristi
19. črc 2012

@karmenta strana 501

hancula
19. črc 2012

@aaadus dobré ráno, tak to mě moc těší, že to chutnalo, to jsem ráda! 😵

taky to s manželem máme rádi. já teda dám nejprve do pekáčku brambory ve slupce, nakrájím je na měsíčky, osolím, opepřím, malinko sladké papriky a hodím mezi to keříčková rajčata, zakapu to olivovým olejem, na 15 min do trouby a pak na to hodím právě toho lososa s koprem (bez kůže) a nechám ho udělat a to je pak mňamka 🙂

hancula
19. črc 2012

@tina1506 ahoj, to je škoda, že to čtu až dnes -mám od kolegy z práce tradiční recept po babičkách na koblihy, jestli si vzpomenu, odpo ho sem vložím 🙂

babulinkab
19. črc 2012

polívka z červené čočky
rizoto se sýrem, zeleninový salát