Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

zizala79
30. led 2013

@asus to mi jako děláš naschvál? úúúúúúúúúúúúúúúúúúú to bych si dala!!!!!

1luciferka1
30. led 2013

polévka z dýně hokaido podle @pitruskaskarolinkou a druhé ještě nevím asi těstoviny s tuňákem a sušenými rajčaty 😉

asus
30. led 2013

@zizala79 je naschval ne fakt ne🙂 ja bych zase dala to tve 😉

asus
30. led 2013

ještě moučniček 😀

michamicha
30. led 2013

@beruskanula já je dneska chtěla dělat, ale nakonec jsem dělala krupicovou kaši 😀

segafredo
30. led 2013

zapečené kuřecí maso s bylinkama a smetanou + pečené brambory + salát se zakysanou smetanou

babulinkab
30. led 2013

tak jsem myslela, že mám na zítra aspoň polívku (cuketová) ale děckám tááák chutnala, že už žádná nezbyla, takže zítra bude
rajská polívka s těstovinovou rýží
roláda z mletého masa, br. kaše a nějaká sterilovaná zeleninka k tomu

sabisek
30. led 2013

Dneska k veceri kureci vyvar s domaci zeleninkou a nudlemi, zitra asi krupicova kase - uz se moc tesim. V patek mame pololetni prazdniny a tak asi zajdu na obidek do mistni restaurace na menicko. 🙂

michamicha
30. led 2013

@babulinkab tak roládu z mletého masa bude asi zítra, akorát co dát dovnitř? nějakou zeleninu?

petrufa86
30. led 2013

@michamicha párek, slaninu, míchaný vajíčka, zeleninu a ...
jinak dneska krémová česnečka s krutonama a karboše s br kaší a okurky na kefíru. Mňam

michamicha
30. led 2013

@petrufa86 tak v našem případě jen tu zeleninu asi 😅 možná šunku.... no uvidim 🙂

ia.
30. led 2013

zítra maličký dojí špenát, já si dám špagety aglio olio, asi. Nebo tagliatelle s česnekem, petrželkou a suš.rajčaty...

aaadus
30. led 2013

Rizoto a maková bábovka z celého máku

pelenka
30. led 2013

@aaadus Prosím receptík na tu bábovku, mám tu hafo maku a nemám mlýnek🙂

elisa_day
30. led 2013

Zkoušela jsem poprvé udělat ravioli, jsou dost tvrdý, příště míň mouky asi... Ale smetanovo-špenátová omajda k nim je výborná! A ještě jdu upéct citronovou bábovku 🙂

aaadus
30. led 2013

@pelenka právě taky nemám mlýnek na mák a dítě si poručilo buchtu.
Maková bábovka z celého máku: 3 hrnky polohrubé mouky, 2 hrnky moučkového cukru, 1 hrnek mléka, 1 hrnek oleje, 1 hrnek máku, 2 vejce, 1 prášek do pečiva. Vše zamíchat, upéct.

pelenka
30. led 2013

@aaadus Juu a taková jednoduchá, výýýborně, tak akorát musím zítra ochutnat,jestli už nezhořknul, za tu dobu, co ho akorát 3x za rok nasypu na housky🙂. Myslíte, že by to mohl jíst i 15ti měsíční?

aaadus
30. led 2013

@pelenka já myslím, že může. Teda aspoň já bych mu ji dala, takové věci moc neřeším 😉

pelenka
30. led 2013

@aaadus Mně šlo o ten mák, ale ono je asi jedno, jestli bude v nočníku mletej nebo celej🙂.

krakorka
31. led 2013

Tak u nás dnes zapečené těstoviny s uzeným(potřebujii aby zbylo i na zítra). 😉

beruskanula
31. led 2013

u nas dnes zapečená kuřecí prsíčka se šlehačkou a sýrem 🙂+testoviny

zitra udelam hrachovou kasi

a chystám se- nejspíš o víkendu taky péct- sloní oko/slzu 🙂

lendyn
31. led 2013

Dnes kynuté borůvkové knedlíky, navrch se zakysanou smetanou a sypané mletými ořechy 🙂 !!!
Jinak tu ženy máte dost zajímavé recepty - na nějaké "obzvlášť kulinářské kousky" byste zrovna mohli psát i recepty 😀

yesu
31. led 2013

karbenátky a vařený brambor 🙂

janicka1984
31. led 2013

kuřecí bábovka, kaše z brambor,mrkve a česneku, okurkový salát

1luciferka1
31. led 2013

pangas s pečenými sušenými rajčaty a kuskus s polníčkem

zizala79
31. led 2013

@janicka1984 ta kaše zní dobře! a tu bábovku děláš jak?

zizala79
31. led 2013

na oběd pořád tápu, ale mám naváženo na jablečný štrůdl 🙂 jakmile divoch usne, jdu na to

janicka1984
31. led 2013

@zizala79 bábovka: http://recepty.vareni.cz/kureci-babovka/
kaše: http://www.toprecepty.cz/recept/15075-bramborov...
jen ten česnek dávám vařit k bramborám a mrkvi, aby to nebylo moc ostré 🙂

heaven_angel
31. led 2013

pro muže chilli con carne s rýží a já pečenýho pstruha se šťouchaným bramborem

pajdula
31. led 2013

Dnes testoviny se sus.rajcaty. ml.cibulkou a olivami, k veceri salat z brambor a uzene makrely