Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

simonceli
28. črc 2011

@moudivlacek http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=30716 tchýně dělá tuto marlenku a ta je fakt vynikající.... doporučuji

jinak dneska se mi nic nechtělo, tak byla krupicová kaše, na večeři tousty se směsí z mletého masa a zeleniny a zítra budou testoviny s rajčatovou pastou, kukuřicí, žampiony a masovými koulemi.

mikkisek
29. črc 2011

dnes mrkvová polévka s kuskusem a houbovka s domácím knedlíkem - taťka není doma, tak může být bezmasý den 🙂

brusinka.pusinka
29. črc 2011

Dneska Fazolová polívka a čínské nudle s kuřecím maskem 😉

simonceli
29. črc 2011

@mikkisek taky dělám bezmasé dny, když není přítel doma. S těma chlapama je to hrozný co? Furt jen maso.... 😀

zuzi82
29. črc 2011

Dneska si dáme kuře marinované v jogurtu se zázvorem a pečený brambor. Na večeři bude bruschetta. 😉

zuzi82
29. črc 2011

@zuzi82 Nejen s chlapama, já jsem taky masová. Bezmasý den u nás znamená, že si dáme těstoviny, ale musí být alespoň se šunkou nebo slaninou. 😀

katerinka3
29. črc 2011

@zuzi82 - tak s tim masem to znam..... jak delas to kure marinovane v jogurtu???
😀

zuzi82
29. črc 2011

@katerinka3 Dělám ho poprvé podle receptu z kuchařky. Nákájela se jedna cibule, dva stroužky česneku a kus zázvoru a to se smíchalo s jogurtem a přidalo se koření (hřebíček, bobkový list, kurkuma, koriandr, chilli). Kuře jsem naporcovala, nařízla na několika místech, pokapala citronem a posolila. Tu sůl jsem vetřela do kuřete a naložila do té jogurtové marinády. Marinovat se má 24 hodin. Pak jen upéct. Jsem na to zvědavá, tak pak napíšu jaké to bylo. 😉

kaciska
29. črc 2011

těstoviny kuřecí maso s nivou,špenátem a trochou smetany 🙂

eriska
29. črc 2011

my jsme zase na zvěřině, musím zdělat masko z mrazáku, za chvíli budou brojleři, tak aby na ně bylo místo, k obídku srnčí "ragů", knedlík, špenát, k véče si manža poručil srnčí řízečky...

my jsme taky masožravci😉 ale tak jednou týdně je něco bezmasého, ale jak píše @zuzi82 šunka tam být musí, pokud to není sladké jídlo.

jimmy1
29. črc 2011

plněné papriky, rajská, těstoviny 🙂

zuhur
29. črc 2011

Manžel zapečenou sladkou rýži, já zapečené sladké jáhly.

blandik
29. črc 2011

mleté masové kuličky s pažitkou na špejlích pečené v troubě - aby to bylo zajímavé pro malého, vařený brambor, okurek.

beisis
29. črc 2011

tajemství v alobalu s hranolkama.

katerinka3
29. črc 2011

@zuzi82 - tak napis, jak to dopadl - to by me zajimalo - aspon to zni zajimave 😎

miskadis
29. črc 2011

Kuřecí stehna, brambory a okurkový salát

zuzi82
29. črc 2011

@katerinka3 Tak dalo se to, ale nejlepší na tom nakonec byly brambory. Ale Matymu to chutnalo, snědl plnou misku a ještě druhou kompotu a pořád volal mňam, mňam. Příště zkusím ten recept, co sem dala brusinka.

Na večeři byla ta bruschetta a to byla velká mňamka. 🙂

aaadus
30. črc 2011

řecká musaka

babulinkab
30. črc 2011

dnes cukeťáky smažené a k nim maso-zeleninová směs a okurko-rajčatový salát

fire85
30. črc 2011

dnes bude k večeři cuketa zapečená s mletým masem a bramborama

zuzi82
31. črc 2011

Včera jsme si dali bešamelovou omáčku s těstovinami a šunkou a dnes budou šneci z kuřecích prsou, pečené brambory, dušená mrkvička a okurkový salát. 😉

janca_dobi
31. črc 2011

Játra s rýží.

fangi
31. črc 2011

bramboračka, boloňské špagety

kwikwi
31. črc 2011

Kure s nadivkou a brambory

simonceli
31. črc 2011

dnes marocké kuře s kuskusem a hovězí vývar se zeleninou a vaječnou zavářkou

tyrisa
31. črc 2011

Kuřecí maso s brusinkovou omáčkou,rýže,mrkvový salát s ananasem.

ladybugie
31. črc 2011

rajskou polévku s rýží zasypanou sýrem a švestkové knedlíky z domácích švestiček 🙂

mikkisek
31. črc 2011

kuřecí vývar+lasagne s mletým masem. Ještě jsem upekla bábovku od brusinky a nemá fakt chybu!

mikkisek
31. črc 2011

@zuzi82 - Jak prosím tě dělám bešamelovou omáčku na těstoviny? Klasicky máslo-mouka-mléko a dochutíš sůl, pepř, muškátový oříšek nebo nějaký jiný postup? Díky

renatuss
31. črc 2011

Kuře na paprice a těstoviny 😉