Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brusinka.pusinka
23. únor 2012

Kamka ze dvou to má metr proto metrová buchta 😀

kammka
23. únor 2012

@brusinka.pusinka no u vás se to asi sní...... 😀

brusinka.pusinka
23. únor 2012

@kammka Kami kdyby jsi měla 17letého neotesánka tak toho pojíte také tak.-D a malá si nezavzdá... momentálně zblajzla jeden dýňový kompot jen tak😀

zuhur
23. únor 2012

@brusinka.pusinka tak jsem došla i pro tu majolku, ale jak mám dneska fakt "svůj den" tak se mi celá ta nádoba zvrhla a všechno bylo na lince - no jsem zvědavá jestli housky budou 😖

weri1
23. únor 2012

@brusinka.pusinka prosím tě, když jsi prala dorjana, prala si ho v pračce? děkuji

brusinka.pusinka
23. únor 2012

@weri1 ano prala jsme ho v pračce 😀 na 30 a bezždímání bez avivaže 😉

beruskanula
23. únor 2012

tak k véči má manža ty plněné papriky se šť. br. a budeme mit i zitra, pže já mám k večeři rizoto, co malej nesnědl 😀 a malej ma br. kasi 🙂 se syrem a zeleninou 😎

weri1
23. únor 2012

@brusinka.pusinka tam píšou nenamáčet 😀 tak radši se ptám abychom nebyli bez kočárku 🙂

peroli
23. únor 2012

včera nakonec kýta vcelku pečená v troubě v alobalu potřená zakyskou.. moc dobrý 🙂

a dneska - brownies, žemlovka a kuřecí maso, ale to byl takovej experimet - kuřecí prsa, brambory, cibule, červený zelí upečený v troubě.. Lindě to moc chutnalo, prý si mám napsat recept 😅 😀

jeudi
23. únor 2012

dneska sekana, zelenina a brambory vcera kvetakovy mozecek

zuhur
23. únor 2012

@weri1 my jsme dorjana jen vzali houbičkou a otřeli - vyčistil se bez problémů

zuhur
23. únor 2012

@brusinka.pusinka tak majolkové housky určitě opisuju - jsou fantastick = 😉

weri1
23. únor 2012

@zuhur no já ho chci vyprat celej...po roce a půl na to má nárok 😉

zuhur
23. únor 2012

@weri1 já vím, u nás to bylo to samé, ale celý jsme ho neprali - jen ten vnitřek z hluboké korby. Tak až to vypereš tak dej vědět - chceme ho už dát do sklepa, tak že bych ho přeci jenom vyprala taky 😅

weri1
23. únor 2012

@zuhur už nejezdíte v kočárku?

brusinka.pusinka
24. únor 2012

@weri1 vyprala jsme celej sundala boudičku i ostatní a vyprala na 30 samostatně bez ničeho trochu tekutého prášku..... prala jsem jen ten kočárek v pračce .. neztratil ani barvu ani se nijak nevytáhl a aninijak nepokroutil...ovšem měla jsme obyčejný bez koženky😀 a ždímala jsem jen tak na 400 otáček 😀

nikiii
24. únor 2012

My si dneska dáme řízky, šťouchaný brambory s cibulkou a mrkvovej salát. A dneska výjimečně nepečeme, dojídáme různý zbytky meruňkovýho koláče, povidlových buchet a makovýho závinu 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
24. únor 2012

Dneska máme fazolačku a halušky se zelím, Zíttra udělám plněné kuře sš šťouchaným bramborem a v neděli lazaně 😝 Polívky dle přání😀

eriska
24. únor 2012

my dneska dojíme rajskou, prcek ji nechtěl, tak mu udělám brambůrek a dušenou zeleninku..ke sváče jsou poslední dva muffinku s brusinkama od@brusinka.pusinka
@weri1 já prala hluboký a v pohodě, ale ve sporťáku se mi "sežmoulala" ta část pod zádičkama 😖 šlo to kapku narovnat, ale trošku to tam pořád bylo..a to jsem to prala na 30, minimum otáček a bez prášku,,jinak nánožníky jsem prala několikrát a plně v pohodě🙂

petrajavor
24. únor 2012

no možná čočková polívka,já dojím buchtičky s krémem a jinak přemýšlím co udělám manželovi jako hl.jídlo.... jako sladká tečka budou ale sladcí šneci od @brusinka.pusinka

petrajavor
24. únor 2012

@brusinka.pusinka jo chtěla jsem se zeptat do těch šneků,když kupuju listové těsto to vyválené a motané bude mi do svou těhle 2 těst stačit jedna ta tvarohová náplň?

brusinka.pusinka
24. únor 2012

@petrajavor určitě bude 😉

petrajavor
24. únor 2012

@brusinka.pusinka díky 🙂

zuhur
24. únor 2012

@weri1 to ne, pořídili jsme golfky, protože na mě byl Jindra už ve sporťáku strašně těžkej 😅

anieanne
24. únor 2012

Ve středu byli zapečené těstoviny, včera dukátové buchtičky, dnes rizoto, zítra jedeme k tchýni na oběd, a v neděli asi udělám těstoviny s kuřecím masem a rajčaty. Jako dezert dnes udělám hrc prc dortík 🙂

aaadus
24. únor 2012

Dnes - musaka
Sobota - hovězí guláš s knedlíkem, na večeři vaječná tlačenka s houskama
Neděle - vaří tchýně

pitruskaskarolinkou
24. únor 2012

polévka z uzeného masa - ale na klasicky vývar, ale hustá s těstovinou 🙂
kuře na paprice, těstoviny

petja
24. únor 2012

@pitruskaskarolinkou a jak děláš hustou?
u nás nudle s mákem

falca1
24. únor 2012

dneska - falešná rybí polívka s rohlíkem
sobota - pečený králík s rýží
neděle - vaří maminka 😀

pitruskaskarolinkou
24. únor 2012

@petja měla jsem zbylé dva plátky uzeného, takže jsem je nakrájela na malé kostičky. Na oliv.oleji jsem zpěnila půlku cibule, na to kostičky masa, opražit, opepřit, přidám 1 větší nakrájené rajče a 1 střední bramboru též na kostičky, zakryju poklicí a nechám vařit, dokud nejsou brambory měkké. Pak vezmu tyčák a rozmixuji celou polévku, přidám drobnou zavářkovou těstovinu,dochutím solí, česnekem a zelenou petrželkou. Byl to experiment a dobrej 😉 Taková svačinová hustá bez zasmažení jíškou 😉