Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

ined77
31. bře 2012

Panenka s bramborem, cibulkou a paprikou v jednom hrnci+ rajčatovo-okurkový salát.Děti špenát, vejce, brambor 🙂 .

babulinkab
31. bře 2012

kuřecí vývar
uzené maso na cibulce, bramborová kaše, rajčatový salát

jimmy1
31. bře 2012

Špagety s masovou omáčkou a strouhaným sýrem a peče se štrůdlík 😵

nikiii
31. bře 2012

Mám prosbu - mám nakrájený na plátky maso který chci zítra smažit jako klasický řízky (mix - krkovička, kýta kuřecí), ale chtěla bych to do zítřka nějak naložit (ale aby to pak šlo klasicky obalit v trojobalu a usmažit). Nemáte nějakej nápad nebo vhodnej receptík??????

kixi
31. bře 2012

@nikiii ja bych to potrela korenim nebo prolisovanym cesnekem a jen trosicku zakapla olejem..olej se do toho masa vsakne a zitra to pujde obalit...

radka_h
31. bře 2012

Vepřový na paprice s knedlikem

nikiii
31. bře 2012

@kixi Taky jsem si to tak říkala 🙂

kammka
31. bře 2012

polévka z mraženého hrášku s houskovými kostičkami, sekaná+br.kaše+rajčátka , jako dezertík žlutý melounek
včera jsem dělala veepřový gulášek s vepřovým srdíčkem s těstovinou, zbylo dost, ale dám si to na mrazák, abych nemusela pro sebe vařit, když budu doma sama..
na zítra naložím kuřecí křidýlka, upeču k nim chlebík a k tomu salátek.. polívka zbyla..

falca1
31. bře 2012

kapr v trojobale s bramborama

kixi
31. bře 2012

na vecu jen rajcata s mozzarelou, bazalkou a oriskovym chlebem 🙂

lucifereeek
31. bře 2012

@power700 on je tady už i recept, kdy uděláš ten sníh dáš ho na maso, trochu rozhrneš a doprostřed se dá žloutek, taky je to dobré, měli jsme ale z kuřecího 🙂

power700
31. bře 2012

@lucifereeek jj, díky, měli jsme dnes k obědu, šlo to,ale nenadchlo, očakávala jsem víc, nám chutná víc, když ještě k masu přidám cibuli, sýr a zaleju smetanou. 🙂

babulinkab
1. dub 2012

zeleninová polívka
smažené žampiony, brambory, rajčatový salát s mozarellou a jarní cibulkou

nikiii
1. dub 2012

Já mám dneska naložený maso na švej-čou-žou, k tomu hranolky, holky dojí svíčkovou, a na odpoledne čekáme návštěvu, tak budou řízky, těstovinovej salát (nebo chleba kdo bude chtít), buchta s jabkama a zakysankou a teplej malinovej štrůdl. Toť plány, uvidíme jak se je podaří zrealizovat.

ia.
1. dub 2012

dostala jsem hrnec na vaření rýže, tak bude dneska hovězí s jasmínovou rýží 🙂 a hovězí vývar

aaadus
1. dub 2012

tzv. bramborový oběd

rennu
1. dub 2012

Dnes máme polévku z vaječné jíšky a rýži s vepřovým a rajčatovou omáčkou, vařil manžel podle nového receptu z netu, tož uvidíme, jaký to bude 🙂

falca1
1. dub 2012

kuřecí kousky s rýží a hráškem

anieanne
1. dub 2012

Maso zapečené s brambory, cibulí, sýrem a smetanou, a upečen zkušební mazanec - už je půlka pryč 😀

kulenka
1. dub 2012

Kachna s houskovým knedlíkem a červeným zelím 🙂

@anieanne Jaký mazanec jsi pekla? 😕 🙂

anieanne
1. dub 2012

@kulenka Nakonec jiný, než jsi mi psala 🙂 Ale ten recept je hodně podobný tvému kynutému, jen jsem doma neměla klasický droždí, tak jsem hledala nějaký se sušeným. Vyhrál to tento http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=107671 , a je moc dobrý 🙂

kulenka
1. dub 2012

@anieanne Se sušeným jsem mazanec ješště nezkoušela 😕 Hlavně, že vám chutná 😉

anieanne
1. dub 2012

@kulenka Já totiž nemám s klasickým moc dobrý zkušenosti, devětkrát z deseti případů mi nevyběhne 😀

kulenka
1. dub 2012

@anieanne No, občas se mi to taky stane ... udělám kvásek a dokud mi nezačne vybíhat, nevážím další věci, kdyby náhodou 😅 Asi je to tím, že to blbě skladují v obchodech 😒

anieanne
1. dub 2012

@kulenka No v mém případě se obávám to bude spíš rukama 😀

jimmy1
1. dub 2012

Řízek, smažený lilek a bramborový salát s majonézou 😵

cervena_vila
1. dub 2012

K obědu brokolicový krém, nějaké kuřecí s kaší, teď peču tvarohovou bábovku. Večer bude sýrová ovesná kaše.
...jsem dneska nějaká aktivní.

hest
1. dub 2012

@cervena_vila ty jsi aktivka! Co jeovesná sýrová kaše? Ovesnou kaši mám nějak zažitou jen na sladko, ráda se přiučím. Akorát sedím nad papírem a snažím se vymyslet co uvařit v příštím týdnu. Dneska jsme byli na nákupu, tak to musím zase nějak rozvrhnout...

reruna
1. dub 2012

@anieanne recepty pro sušené a čerstvé droždí se nijak neliší - prostě místo čerstvého dáš sušené v poměru 1/4 čerstvého droždí je 1 lžička sušeného. Já používám jen sušené.
U nás o víkendu dieta☹ kvůli nemoci, takže rýže a vařené kuřecí...piškoty...

peroli
1. dub 2012

u nás dnes ražničí a polévka risi bisi 🙂