Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

tajemna30
27. čer 2012

@handm ahoj, mohla bych poprosit o recept na placičky? moc děkuji

kammka
27. čer 2012

já vytáhla z mrazáku anonymní krabičku s omáčkou...nevim co to je....buď svíčková, nebo cosi na paprice.. bude překvápko, s rýží..

janinka23
27. čer 2012

Holky dají se třešně zamrazit? a prosím děláte někdo z třešní džem? 🙂

monivo
27. čer 2012

@janinka23 zkoušela jsem třešně jednou zamrazit, ale po rozmražení z nich je "srajda", takže nedoporučuji mrazit.

kammka
27. čer 2012

@janinka23 dají a dělám... recept ti neřeknu, prostě je vypeckuju takovým heverem, co má ale bohužel doma máma, já ne..a pak povařím s cukrem, nejlíp želírovacím, je strašně dobrej..

kammka
27. čer 2012

@monivo srajda je po rozmražení asi ze všeho 😀 😀

janinka23
27. čer 2012

@kammka Jj děkuju 🙂

monivo
27. čer 2012

@kammka no ale švestky jsou více v pohodě, než ty třešně.

kammka
27. čer 2012

@monivo to asi jooo.. 🙂

petule246
27. čer 2012

ahoj, taky jsem vytáhla anonymní krabičku z mrazáku a bylo to jehněčí s mrkví a hráškem. A na zítřek mám v plánu jen polívku s krupicovými knedlíčky. Jinak včera jsem udělala borůvkovou bublaninu a byla natolik úžasná, že na chlapa, který přišel večer z práce zbyly jen 3 kousky z celého plechu (měli jsme tu teda nějaké návštěvy). Tak jsem mu dnes udělala meruňkovou, aby mu to nebylo líto. Tož jsem zvědavá, jak rychle zmizí.

handm
27. čer 2012

@tajemna30 ahoj, já dělám uplně jednodušše - nastrouhám kedlubny, k tomu jednu mrkev, dám jedno vejce(podle množství, no, já dělala jen pro nás dva), trochu hrubé mouky, mlíko, když se mi to zdá moc řídký, přidám štipec strouhanky a hotovo. Pak to pořádně prohňácám, nejlíp rukama😉 a peču na oleji 🙂

karmenta
27. čer 2012

pro dceru španělské ptáčky s těstovinou, pro mě brokolice.

zzikk
27. čer 2012

@1luciferka1 Pokud máte rádi jahody čerstvé, mám vychytávku na cca 5-7 dní. Namixuju je tyčovým mixérem, uložím do ledničky do uzavíratelné nádoby (mám takové shakery na cca 1,5 l) a každý den spotřebovávám jinak, jednou je jahodovej koktejl, druhej den jogurt s jahodama, třetí den zakysaná smetana s jahodama, přeliv na palačinky, hlavně my nemáme rádi džemy ani nic sladkýho a tohle je fakt zaručeně bez cukru a chemie a máš jahodový hody🙂 Eventuelně lze zmrazit na dřeň, kterou můžeš v zimě rozmrazit do poháru nebo na ozdobu koláčů...

inka85
27. čer 2012

zapečená rýže zelenina mleté maso.sýr zalite bešamelem a zapečené jako lasagně..

tajemna30
27. čer 2012

@handm děkuji za receptík 😉

kammka
27. čer 2012

..tak v tý krabici byla svíčková, sice bez masa, ale moooc dobrááá...

handm
27. čer 2012

@tajemna30 No opravdu za málo, tohle dělám ráda, je to rychlovka a dá se to měnit podle zeleniny😉😀 Jen třeba brokolici a květák ještě dopředu radši povařím a pak jen pomačkám vidličkou.. ale stejně dělám i cuketové atd..😉🙂

timbouctou
27. čer 2012

@handm ahoj, jak děláš kedlubnové placičky? To bych mohla vyzkoušet, dokud děti jedí zeleninku 😀

handm
27. čer 2012

@timbouctou psala jsem to tu o kus výš, mrkni...

timbouctou
27. čer 2012

@handm jejda přehlídla jsem stránku 😀 a to ty kedlubny děláš syrové? Upečou se?

handm
27. čer 2012

@timbouctou jj, syrové. u kedluben je to jedno, jsou dobrý i syrový 😉😀 Ale udělaj se v pohodě😉 peču pomaleji pěkně do zlatova..

nikiii
28. čer 2012

Zeleninová polívka, lasagne. Na odpoledne asi jen puding, protože ještě dojídáme šlehačkovou bábovku s čokoládou a hrozinkami.

babulinkab
28. čer 2012

kuřecí vývar
zapečený kuřecí prsíčka s broskví, šunkou, sýrem a pečené brambory
k večeři hermelínový salát

aaadus
28. čer 2012

Včera zapečené kuřecí maso s brambory a smetanou, dnes cukeťák

beruskanula
28. čer 2012

bramboraky

zizala79
28. čer 2012

@beruskanula i pro malýho? já pořád řeším, kdy začnu dítě krmit jako nás. je mu rok, ale poslední dobou jsme zase začali všechno mačkat, kousky mi nejedl. a taky s ohledem na složení toho jídla.
já dnes vařené brambory s lučinou na oběd, nic se mi nechce 😅 a malej má mrkev a krůtu a těstoviny do toho

nikiii
28. čer 2012

@zizala79 Já dávám dětem naše jídlo zhruba od 11 měsíců, samozřejmě ne nějaký pálivý jídla a tak, ale jinak v podstatě všechno, ale samozřejmě je to názor od názoru.

klaire22
28. čer 2012

lečo 🙂

beruskanula
28. čer 2012

@zizala79 : 🙂... ochutnal ho dnes podruhe 😉 jinak mel testoviny s rajskou🙂

ja varim dost casto dve jidla, kdyz proste nase jidlo neni pro nej vhodne 🙂, ale mam kolem sebe kamosky, co detem cpou i rizky, uzeniny a pod... ale kazdyho vec 😝

eimmy
28. čer 2012

kuřecí a sojové řízky bramb. kaše a okurkový salát