Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kader
30. říj 2012

@zizala79 Ježíši to je masakr !! Fujky 😲
😀

zuzi82
30. říj 2012

@maybay Lepkavá kuřecí prsíčka
Kuřecí prsíčka dám do zapékací misky. V hrníčku smíchám šťávu a kůru z jedné limety, med, olej, tymián a česnek. Naliju na prsíčka a opepřím. Upeču v troubě asi 30-40 minut.

kader
30. říj 2012

@martiska36 Jeeeee, to je jak ten můj 🙂
Když jedu k mamcem nachystám mu doma jakékoliv jídlo i s přílohou, tak si namaže rohlík s medem.
Zrovna v pátek jsem mu nachystala rozlítané ptáčky s rýži. No a říkám mu to a Péťa mi říká. A nemáme nějaké pečivo? Tohle je strašně práce 🙂 No a když jsem druhý den přijela, byly komplet všechno pryč a to jsem si myslela, že si to dáme v sobotu v večeri 😀 Ale jsem ráda, že to zvládnul a že jsem odkoupila žádné pečivo.

zuzi82
30. říj 2012

My dnes provensálské kuře s jasmínovou rýží a na večeři zapečené toasty s tuňákem. 😉

zuzi82
30. říj 2012

Jo, a ke kávičce jsem upekla večer ze zbytku listového těsta šátečky plněné višňovou marmeládou a banány.

sarkar
30. říj 2012

Dámy prosím o malou pomoc - jaký příkon má vaše trouba a jste s ním spokojené? Rekonstruujeme a vybírám troubu, mám zálusk na několik trub s příkonem 2,5 kW, jen doufám, že mi to bude stačit...vůbec netuším, jaký příkon má naše současná trouba, tak to nemám s čím srovnat ☹

miskadis
30. říj 2012

dneska zelňačka a UHO s rýží

maxiiim
30. říj 2012

Dnes kuřecí vývar a palačinky😉

dandelion
30. říj 2012

Kuřecí vývar, špagety se slaninou, žampióny a rukolou

ia.
30. říj 2012

slovenská zelňačka s maďarskou klobásou a červenou paprikou

1luciferka1
30. říj 2012

brokolicový krém a pečené rizoto a peču tvarožník

p.e.t.u.l.k.a
30. říj 2012

Zeleninovou polévku , halušky se zelím a zakysanou smetanou a šátečky z listového těsta 🙂

sarunatko
30. říj 2012

Vepřový řízek, brambory, zeleninový salát. Pudink s piškoty a borůvkami.

zizala79
30. říj 2012

králičí játra na másle a na kmínu 😵 tedandoufám, že jo, jdu na ně a pamatuju si je z dětství od babičky 😅

zuzi82
30. říj 2012

@zizala79 U nás je dělala mamka, ale smažila je v těstíčku s br. kaší. Byla to mňamina. Taky mám pár v mrazáku, tak je musím pohledat a udělat. 😅

handm
30. říj 2012

u nás dneska pečené kuře s bramborem 🙂

zizala79
30. říj 2012

@zuzi82 povedla se ta játra 😵

zuzi82
30. říj 2012

@zizala79 Tak to je super. Dobře, že jste si pochutnali 😉

aaadus
30. říj 2012

@maybay recept na skotský vývar je zde na str. 285. A rýži s jablky dělala babička, to moc neporadím. Jen vím, že v rýži byli žloutky, ale jestli tam bylo i mléko nevím. A nahoře byl sníh z bílků a pak se to posypalo cukrem, skořicovým cukrem a rozpuštěným máslem.

Dnes kuřecí vývar, kuřecí maso se zeleninou a rýže, banánový chlebíček

zizala79
30. říj 2012

dneska k večeři nějaká studená rychlovka, co lednička vyplivne, musím uvařit na zítra (jdu k ležící kamarádce) risotto (slanina a hrášek) a upeču perník z prášku 😅

kammka
30. říj 2012

dneska bramborák pro kojící matky: bez cibule a česneku jen dva miniaturní stroužky bez toho klíčku vevnitř..velká hrst majoránky z babiččiny zahrádky .. to bylo k večeři s obědem jsem se nedělala, stále je mi nedobře a holka byla ve školce.
zítra udělám třeba smetanový brambory.. tatínek koupil tunu krmných brambor, korunu za kilo, pro prasata... jediný jejich problém, kvůli kterýmu jsou krmný, je velikost... jsou moc VELKÝ....chápete to??? neodpovídají standardu.. 😎 😀 tak toho máme plnej sklípek a pár beden v kotelně, neb do slípku se to ani nevešlo 😀 se už těšim, až se ty brambory zhodnotí...plánujem to cca na březen 😀

zítra možná zajedu na nákup.

nikiii
31. říj 2012

Dnes květákové placičky, bramborová kaše a nějaká zeleninka. A upeču povidlový perník s polevou, mám na něj děsnou chuť.

monyliny
31. říj 2012

Tak dnes to bude kmínová polévka-ještě kojím🙂 Lasagne s mletým masem a tvarohová střecha s banány a bebe sušenkami 🙂

krakorka
31. říj 2012

dnes čočka a uzené 😉

prdecek
31. říj 2012

dneska bramborový salát a řízky z kuřete 🙂

ivett
31. říj 2012

brokolicová polívka a segedín...

sarunatko
31. říj 2012

Králík na smetaně, hrachová polívka a večer topinky s volským okem.

jaja01k
31. říj 2012

Jitrnice s bramborem

radka_h
31. říj 2012

Včera kuřecí směs a bramborák. A dnes jsem udělala nádivku s bramborem

zuzi82
31. říj 2012

Na snídani palačinky, na oběd špagety se salámem a na večeři těstovinový salát s masíčkem. 😉