Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

julka11
22. únor 2013

@sabisek
můžu poprosit o recept na spagety bolognese?... Vím, že na netu je receptů plno, ale mně se tento pokrm pořád nedaří, tak jak bych si představovala☹
Děkuji.

pitruskaskarolinkou
22. únor 2013

@pelenka Recept na musaku jak ji dělám já http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=139314 😵

pitruskaskarolinkou
22. únor 2013

@julka11 shodou okolností jej mám v rejstříku, tady , jak dělám já 😉
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=87909&use...

marhulinka
22. únor 2013

u nás dnes byla br.kaše,karbenátky a zelenina a na víkend jdu vymýšlet vůůbec nevím co

babulinkab
22. únor 2013

tak na zítra jsem vymyslela krémovou polévku z řapíkatého celeru
znojemskou s knedlíkem nebo těstovinama

tina1506
22. únor 2013

pomoooooooooooooc.... co vaříte o víkendu?

monyliny
22. únor 2013

@beruskanula A co chutnají?🙂

beruskanula
22. únor 2013

@monyliny : JJ, jsou dobre 🙂

kammka
22. únor 2013

dneska zelňačka s klobásou, na zítřek nakonec nechystám kuře, nebyla jsem nakoupit.. vyndám kachní prsa..a upekla jsem dvojctihodné koláčky.. Tondovi králíka s dýní, bramborem a kouskem řapíkatýho ceeru, včera jsem dělala 4 porce žloutku s bramborem, dýní a špenátem, ochucené kouskem cibule..

handm
22. únor 2013

Já mám na zítra přichystaé - tuňáková omáčka na těstoviny a upečený "pečený pacholík" - už jsem dlouho nedělala, tentokrat s broskvema. Zítra dodělám jen ty těstoviny.

helcenka
22. únor 2013

@tina1506 - bílou houbovku s domácím houskovým knedlíkem a pečené krůtí stehno asi s kaší. A dneska jsem pekla dvoubarevnou bábovku, ale už je půlka pryč...

zuzik24
22. únor 2013

Zítra bude rajská s masovýma kuličkama z mletého s těstovinama. Kuličky budu válet při Sexu ve městě a rajskou už mám na plotně 🙂 A dnes byly tortilly s kuřecím masem, zeleninkou a zakysanou smetanou 🙂 A poslední dobou jsem začala i péct, tak zítra spácháme s Veru muffiny s čokoládou, což nevím, jak dopadne, těsto jsem vždy kupovala 😀

aaadus
23. únor 2013

Děti budou mít oběd od včera, my si dáme indické vindaloo s rýží, na večeři topinky s pomazánkou z pivního sýru (teda mm, já si můžu nechat zdát)

nikiii
23. únor 2013

Uzená polévka, víčková s domácím knedlíkem. A na odpoledne máme ještě polovinu Krtkova dortu ze včerejška.

monyliny
23. únor 2013

Hovězí vývar s játr.knedlíčky,francouzské brambory s červ.řepou a buchta s majonézy z čokoládovou polevou 😉

radka_h
23. únor 2013

Špagety a chtěla bych na odpoledne upéct roládu.

nemue
23. únor 2013

Dnes bez polévky, jen těstoviny se slaninou a nivou, ale zítra pečený králík s knedlíkem a zelím a polévka nejspíš nudlová se zeleninou

beruskanula
23. únor 2013

dnes i zitra kachna, br. knedliky a zelí 🙂

bulinka
23. únor 2013

u nás dietka ☹, dceři není dobře. Takže suchý rohlík a černý čaj

krakorka
23. únor 2013

Dnes vynikající manželovi francouzské brambory 😉

pajenka
23. únor 2013

Hrášková polévka, k večeři si objednáme pizzu

sabisek
23. únor 2013

@julka11 Jasne, je to podle manzela.... Nase mamka dela jeste jinak, pozadam i ji o receptik a jeste zitra dopisi.

Tedy podle manzela: osmahnu cibuli a cesnek (propasirovany) do hneda, pridam mlete maso - kupujeme 10% max tuk - vyber hovezi bud Billa ci Albert. To osmahnu do hneda, zajeli rajcatovym protlakem a varim cca 30 minut. Dochutim soli a peprem, obcas dam i chilli, pokud se citime. Pak preleji pres spagety a dam nastrouhany syr. Je to vice masite a mene tekute, tato omacka.

babulinkab
23. únor 2013

tak jsem upekla šneky z listovýho těsta a už jsou snězený..příště upeču minimálně ze dvou těst 😀 😀 😀

ia.
23. únor 2013

dnes hovězí vývar s nudlema, krkovice pečená v alobalu pomazaná hořčicí, posypaná kostičkama libové slaniny a kys.okurkou, k tomu pečená brambora ve slupce. Zítra polívka stejná a buď kuřecí řízek s brkaší, nebo kuřecí na paprice s těstovinou

julka11
23. únor 2013

@sabisek díky moc, ještě počkám na recept od maminky 😉 a pak vyzkouším!

julka11
23. únor 2013

@pitruskaskarolinkou
díky moc za recept na bologn. špagety.
Nepřeklikla jsi se s receptem na musaku? Mně to pořád háže recept na chléb...? 😕

zizala79
23. únor 2013

k obědu kupované ravioly plněné ricottou a špenátem a zelený míchaný salát
k večeři jdeme na pizzu (dělají obří pizzy, jdeme v pěti dospělých a my s malým, a pizza bude rozhodně objednaná ve velikosti pro šest 😀 )

tina1506
23. únor 2013

jak upravujete lososa, nikdy jsem ho nejedla a nevím jak na to... máte osvědčený recept?

xpila
23. únor 2013

@tina1506 Úplně jednoduše - jen opéct na olivovém oleji, sůl a my máme rádi citron. Jinak nic.

ia.
23. únor 2013

@tina1506 já jen potřu oliv.olejem, posolím Justem, a dělám ho na páře, na másle nebo v troubě. V létě nešetřím čerstvýma bylinkama..