Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

gabcos
12. led 2012

@brusinka.pusinka děkuju..🙂

kammka
12. led 2012

hmm, není droždí, tak asi zítra..ani nemám moc zeleniny, kterou bych tu pitu naplnila..a zítra je pátek, to bude táta doma, tak nebudu dělat svačiny, což znamená, že odložím pitu až na víkend 🙂 tak to dopadne, když dojde droždí...získáte dva až tři dny "volna" 😀 😀 😀

megy
12. led 2012

já dnes dostala chuť na sekanou 🙂

kammka
12. led 2012

@megy tak šup do dobrý masny, ať ti namelou 🙂

kammka
12. led 2012

holky, koukáte občas některá na Spektrum na pořady o výživě??? podle toho jak to vypadá v Británii a USA stravování dětí bych řekla, že česká kuchyně je fest zdravá

pitruskaskarolinkou
12. led 2012

smažený sýr a brambory

brusinka.pusinka
12. led 2012

http://finexpert.e15.cz/nekupujte-tyto-potravin... ☹ ☹ ☹ jen pro orientaci děvčata

anieanne
12. led 2012

@brusinka.pusinka Tak to je hnus ovšem...Třeba hned tu první smetanu 31% z Kunína občas kupuju...

cervena_vila
12. led 2012

Umíte někdo kuřecí s ananasem, jako dělají v čínských bistrech? Mám na to děsnou chuť.

kammka
12. led 2012

@brusinka.pusinka tak se zdá, že z toho seznamu my nekupujeme vůbec nic... 🙂

začala jsem opečovávat králíky, odnesla to jedna stará samice a ještě půjde druhá...musím udělat v králíkárně místo. a večer dám dělat vývar..

eriska
12. led 2012

@zuzi82 já měla zbytek knedlíčků od mamky v mrazáku, ale bylo jich málo, tak jsem jen slintala, jak se kluci ládují🙂

my dneska ten kančí gulášek s chlebem a prcek s těstovinkou

zuhur
12. led 2012

@anieanne já taky ☹

moudivlacek
12. led 2012

tak jdu udelat jeste vyvar, jinak losos brambor a mrkev co jsem predesilala vcera plati

cervena_vila
12. led 2012

Tak moje hladová improvizace na téma Kuřecí s ananasem:
Na pánvičce na oleji opéct kousky kuřecího, smíchat šťávu z ananasu se lžičkou škrobu, trochou kari a kečupu a přelít to tím, přidat mrkev, hrášek a kukuřici, ananas, troška podravky a citronové šťávy (nemám ráda ocet). Víc surovin jsem neměla, chyběly tomu ty jejich světlé houby a bambusové výhonky, ale chuťově super.

1luciferka1
12. led 2012

bílá polívka se zelenýma fazolkama a kuře na paprice s knedlíkem ( já s těstovinama)

kammka
12. led 2012

tak druhá stařena králičí to má za sebou a odpočívá v lednici.. ještě mi zbývá nakrmit čuníky, bohužel mi zkysla polévka, byla v ní kukuřice a to je hned....ach jo..

terryfox
12. led 2012

Ahoj 🙂
Manžel dojedl k obědu polévku ze včera, včera nemohl večeřet, páč mu plombovali zoubek 😀 Byl to výborný kuřecí vývar se zeleninkou a ztraceným vejcem 😵
Co ale udělám dnes, netuším 😀 Sama jsem jen snídala a nějak nemám hlad, ale jíst ještě budeme muset 😀

michamicha
12. led 2012

@terryfox my měli rychlo oběd, přišli jsme domů v 11, tak jsem hodila vařit do jednoho kastrůlku brambory, do druhýho špenát a do papiňáku vepřový medailonky 🙂 za půl hodiny oběd hotový a Vojta se cpal až se mu dělaly za ušima boule 😀

brusinka.pusinka
12. led 2012

dnešní papričky 😉

zuzi82
12. led 2012

Tak my dnes rychlovka, kuřecí maso se smetanou (kunín 31% 😀 ) a špagetama. Byla jsem na úřadě, takže tohle byla provizorka.
A meruňky jsem sehnala, takže zítra budou meruňkové knedlíky. 😅

terryfox
12. led 2012

@michamicha Tak jste si pošmákli 😵 My už špenát tento týden taky měli 😉

A už jsem vykoumala, co budu vařit! Zapečené brambory s brokolicí, mrkví, cibulí, paprikou... prostě se zeleninou, co tu mám 😀 Zaliju to ovesnou smetanou, mám ji načatou, tak se to hodí, a pak posypu sýrem! Ještě udělám mrkvový salát. Jen si říkám, že bych mohla zkusit zapékat v domácí pekárně, vím, že v ní lidi dělají zapečené těstoviny, tak jdu mrknout na dámu na recepty, jestli to jde a jakou s tím mají lidi zkušenost 😉

kammka
12. led 2012

@brusinka.pusinka pro kolik lidí to je proboha???
@terryfox já to zkoušela a na můj vkus to bylo moc pečené po stranách a málo zvrchu..lepší je tenší vrstva na pekáči..

michamicha
12. led 2012

@terryfox Vidíš, já si tam chtěla zkopírovat recept na toustovej chleba, dík za připomenutí 😉

brusinka.pusinka
12. led 2012

@kammka pro 3 dospělé a jednoho skřítka 😉

terryfox
12. led 2012

@brusinka.pusinka
@kammka já bych to během dne spráskala sama 😀 vypadají moc chutně 😵

terryfox
12. led 2012

@kammka vidíš, já si říkala, že by to mohlo chutnat jako z remosky... máme ji na chatě i chalupě, peče v ní teta a já z ní jídlo miluju 😵 no, zkusím to, zatím si všichni chválili ty zapečený těstoviny, že je to kompaktní a přitom uvnitř vláčné 😅

anieanne
12. led 2012

Včera k večeři kuřecí maso se sýrovou omáčkou a špagety, ale co dnes, to teda netuším... Jsme totálně vyžraný, není už ani olej 😀 A to asi večer dojede přespat švagr, tak asi dostane krupičnou kaši 😀

pelenka
12. led 2012

@terryfox Já zapékala mužovi těstoviny a byl nadšenej, zkoušela jsem žemlovku, ale ta byla furt mokrá, nevykřupala se...

pelenka
12. led 2012

Dnes pokus špenátové palačinkové "lasagně", tak doufám že mě s tím muž nevyžene🙂

reruna
12. led 2012

dnes žemlovka s tvarohem, na večeři cizrnovo-cuketové placky z Albert magazínu, jsem zvědavá, jaké to bude...
včera byla rajská s těstovinami a sekanou