Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

jaja01k
23. črc 2012

Brambory zapečené se slaninou, cibulí, sýrem a smetanou.

ba0terka
23. črc 2012

@jaja01k ó,to zní vytečně 🙂 mohu poprosit o recepis? děkuji 🙂

jaja01k
23. črc 2012

@ba0terka Brambory uvařím, trochu rozmačkám (jako na šťouchané brambory), nasypu do vymazaného pekáčku, na to nasypu na kostičky nakrájenou cibuli a anglickou slaninu, nastrouhaný eidam a nivu, zaliju smetanou a šoupnu do trouby, tak na 30 minut, aby byl sýr hezky dozlatova 🙂

zizala79
23. črc 2012

včera k večeři sépie na grilu 😵
dnes losos na grilovací pánvi a slané mňamky z listového těsta

kixi
23. črc 2012

a ještě jsem zvládla malinový cheesecake 🙂

ba0terka
23. črc 2012

@jaja01k Wow,mňam 😵 a smetanu předpokládám asi zakysanou že? 😀

jaja01k
23. črc 2012

@ba0terka Dávám obyčejnou smetanu (ke šlehání), brambory se nasáknou a všechno se to hezky spojí. 🙂

dandelion
23. črc 2012

@kixi máš někde recepis?

bulinka
23. črc 2012

@kixi recept, recept 🙂

berenika39
23. črc 2012

@kixi recept, pls!!!!

falca1
24. črc 2012

včera tortily s kuřecím masem a kuřecí polívka
dnes rizoto
zítra špagety zapečené se sýrem

prdecek
24. črc 2012

babičino kuře

reruna
24. črc 2012

v neděli vepřo knedlo zelo, včera to samé, jen místo zelí špenát a dneska kuře zapečené se sýrem a smetanou, rýže a musím vymyslet něco s meruňkama, letos se jich nějak urodilo více

babulinkab
24. črc 2012

polívka zeleninová
cukety zapečené s mletým masem a sýrem, br. kaše a zeleninový salát

kixi
24. črc 2012

@dandelion
@bulinka
@berenika39

holky, pomaha me Dr. Oetker - http://www.oetker.cz/oetker_cz/html/default/deb...

upravila jsem si to tak, ze jsem to dala na vetsi plech, aby to bylo tenci a pridala maliny...je to bez konzervantu a chut je fakt skvela...aby ne kdyz se pridava pul kila tvarohu, spousta masla, mleka a vajec 🙂

1luciferka1
24. črc 2012

dostala jsem kilo bio kuřecích křídel, tak si říkám, že to asi upeču a oberu na rizoto....co? nebo co s tím?

kristi
24. črc 2012

@zizala79 se furt ty sepie bojim, pritom ji miluju, jak to delas?

luznicarka
24. črc 2012

@1luciferka1 nebo upeč na večeři na obíračku 🙂 tak to máme rádi my a nebo pak když na to máš sílu a nervy obalit jako řízky 🙂

ba0terka
24. črc 2012

@jaja01k děkuji moc 🙂

brusinka.pusinka
24. črc 2012

u nás uzená polévka s kroupami a uzené s bramboem a zavařené červené zelíčko🙂

ange_de_la_morte
24. črc 2012

U nás hovězí vývar s nudlema a zeleninou , k obědu satačilo v takovém vedru a na večeři budou pečené brambory se slaninou a zakysanou smetanou a asi nějaký salátek ze zahrádky

petrajavor
24. črc 2012

Holky co vaříte? Myslím kojící maminky tak aby to nenadýmalo a maličký se mi pak nezbláznil. Děkuji,asi mi odumřel mozek,nic mě nenapadá...

zuhur
24. črc 2012

Dneska byla rajská s domácím houskovým knedlíkem a karbenátky pečenými na plechu.

audi1986
24. črc 2012

@babulinkab můžu poprosit o radu, jak se dělají ty zapečené cukety s mletým masem a sýrem?? děkuju

jaja01k
24. črc 2012

Nechce se mi vařit, takže chleba s pomazánkou z krabích tyčinek.

ia.
24. črc 2012

dnes vařila moje maminka - hovězí vývar s nudlema, rajská omáčka s vařeným hovězím masem a tarhoňou..

ia.
24. črc 2012

@petrajavor teď už kojím málo, takže jím v podstatě skoro vše, ale když byl tak malý jako Tvůj, tak jsem vařila: polévky - vývary všeho druhu, zeleninová, rajská, kulajda, gulášová...na druhé: těstoviny zapečené, nezapečené, rizoto, řízky, zapečené brambory, hodně smetanové omáčky.....

kammka
24. črc 2012

smažím lívance, budou s tvarohem a borůvkama..

pitruskaskarolinkou
24. črc 2012

dneska těstoviny s tuňákem, sekanými rajčaty a jarní cibulkou
včera kuřecí špalíčky pečené na zelí a brambory

pitruskaskarolinkou
24. črc 2012

@1luciferka1 asi už s křízkem po funuse Luci, ale křídla vždycky peču v medové marinádě - pohážu po plechu a pak to baštíme s chlebem, kozíma rohama, okurkama - prostě žranice 🙂