Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brusinka.pusinka
7. črc 2011

@peroli jj je to většinou Lučina nebo i žervé a tymián můžeš nahradit třeba oreganem či rozmarýnem 😉

zuhur
7. črc 2011

Ahoj holky, tak jsem tu pár dní nebyla - vaření u nás probíhalo stylem - suchý rohlík - suchá rýže aneb střevní chřipka je sportovní disciplína.

Včera jsem dělala hrachovou kaši (@brusinka.pusinka - bez mučení se přiznávám, tentokrát z pytlíku) a tvarohové vdolečky - mňamka.
Dnes jen "červené nudle" 🙂

raci
7. črc 2011

tak u nás dnes buřty na pivě od @vojtisek2007 byly naprosto vynikající!!!! 😉 a v mrazáku se mi konečne mrazí míša od @eriska (je tak dobrý, že bych to ani nemusela mrazit, málem jsem to spásla jen tak rovnou z mísy..) 😅 😀 😀 a až se mi zas udělá místečko v mrazoši tak se pustím do ostatních zmrzlinek 😎

peroli
7. črc 2011

@zuhur hele, nebylo by lepší založit novou diskuzi s názvem "Seznam receptů z Co dnes vaříte?" a ten seznam vždycky hodit tam a sem jen pokaždý dát odkaz a k tomu velkým písmem napsat seznam? Podle mě by to bylo přehlednější 😉

peroli
7. črc 2011

@zuhur hele, nebylo by lepší založit novou diskuzi s názvem "Seznam receptů z Co dnes vaříte?" a ten seznam vždycky hodit tam a sem jen pokaždý dát odkaz a k tomu velkým písmem napsat seznam? Podle mě by to bylo přehlednější 😉

peroli
7. črc 2011

@zuhur pro velký úspěch se mi dneska příspěvky pro tebe odesílají 2x 😀 tak jako to IP

zuhur
7. črc 2011

@peroli asi by to snazší bylo dokonce by tam každý mohl potom svůj recept pokaždé dopsat - myslím název a stránku, tak jak to dělám já.

zuhur
7. črc 2011

@peroli jo všimla jsem si. Zrovna řeším jestli bude na vláčku hezčí Jindra nebo Jindřich, ale čert ví jestli má paní v abecedě i "Ř" a asi by to ani nebylo tak hezké. Takže jí jdu asi hned napsat 😅 😵

peroli
7. črc 2011

@zuhur tak šup a založ ji.. 😉 nebo mám já? dala bych to buď do receptů nebo do volné diskuze... možná spíš do té volné.. v receptech by to admini mohli smáznout
a radši bych nechala asi ten tvůj seznam... s takovou by tam za chvíli bylo těch příspěvků už moc a trošku by to ztratilo tu "přehlednost" 😉 i když je to asi práce navíc 😅

peroli
7. črc 2011

@zuhur stopro to má bez háčků... objednala jsem "Lukáš" a došel "Lukas" 😉

zuhur
7. črc 2011

@peroli to je právě blbý, že se tam budou pořád objevovat nové a nové seznamy. Ideání by bylo kdyby se dala založit pouze tabulka, ale to už po koníkovi asi nebudeme moci chtít ☹ No možná by to stálo za to navrhnout to do technických nápadů. Už jen v kolika diskuzích by to pomohlo.

zuhur
7. črc 2011

@peroli a co bys dala ty? Jindra nebo Jindrich?

peroli
7. črc 2011

@zuhur to přece neva že se budou objevovat další a další seznamy... aspoň mě to neva.. i když mít tu možnost nějaké tabulky kde by to bylo rozdělený na vepřový, kuřecí, moučníky apod to by bylo super!!! 🙂
a já bych dala Jindru... takhle mu asi říkáš a říkat budeš takže je to takový "normálnější" 😉

zuhur
7. črc 2011

@peroli jdu tabulku navrhnout technikům 😉

peroli
7. črc 2011

@zuhur super... 😉 zatím jsem teda s dovolením 😅 😔 😉 tu "diskuzi" založila

SEZNAMY RECEPTŮ
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/seznam-r...
doporučuju uložit do oblíbených 😉

berenika39
7. črc 2011

@peroli ještě by to tam hctělo odkaz na diskusi, kde se to dá najít, bo někdo neví🙂. nejlépe hned do úvodu.
jste šikovný, seznamy super🙂

kacenkaja
7. črc 2011

Tak u nás bylo dneska pečené kuřátko s rýží :-d

zurkova
7. črc 2011

Tak já už doma vařím jenom podle modrého koníka a všichni si jenom pomlaskáváme!! Ještě že vás holky mám! Už i doma mě lepší ocenili, tak mě vaření začalo i bavit! Dnes jsme měli bratislavskou omáčku s kuřecím masem a těstovinama.

brusinka.pusinka
7. črc 2011

naše rychlovečeře 🙂

helisek84
7. črc 2011

Hlasím k večeři opečené nové brambory a pstruh na kmínu a másle 😉

samik2008
7. črc 2011

@brusinka.pusinka co to máte?nějaký těstovinový salát?

já hlásím na večeři obložené topinky 😵

eriska
7. črc 2011

@raci jsem ráda, že chutnala..já ji vždycky taky ujídám, když je hotová a ještě nezmrzlá😀D teď jsem byla u babí a byl tam 10 letý bratránek a pořád chodil a do toho plata od bonboniéry vymýšlel různé zmrzky, tak jsem mu poradila toho Míšu a mohl se utlouct..ještě prý vyzkouší tu citronovou od brusinky
@samik2008 dííííííky moc za skvělý receptík na minilangoše, měly obrovský úspěch a jsou super rychlý..už jsou napsaný v sešitku s receptíky

holky, já akorát dopekla ten srnční ořech a je to výborný😉 takže doporučuju..

miarosa
7. črc 2011

@peroli tak já to navhnu, uvidíme jak se budou tvářit 😀

brusinka.pusinka
8. črc 2011

@samik2008 měli jsme těstoviny na kari se zeleninou z lednice 😉 a bylo to mňam 😀 😀 😀 Těstoviny zbyli z oběda 😉
dneska máme šťouchané brambory s cibulkou a uzené masko a okurek 😉

anieanne
8. črc 2011

Dnes kuřecí maso se sýrovou omáčkou a těstoviny, k večeři asi lívance.

babulinkab
8. črc 2011

svíčková, těstoviny
celerová polívka

peroli
8. črc 2011

@miarosa 😀 😀 tak pak dej vědět jak to dopadlo 😀 nebo řekni datum a čas další grilovačky a já budu vyhlížet jadernej oblak (takovej ten prstenec) nebo něco podobnýho 😅 😀 😀

boobinka
8. črc 2011

španělské ptáčky z hovězího a rýže

pettulka
8. črc 2011

Tak já dělám Bratislavskou plec s knedlikem 🙂

prdecek
8. črc 2011

totok jsem vařila včera na dnešek. Vypečený generál.

alamo
8. črc 2011

@prdecek dobra prezdivka 🙂 a ta fotka me taky dostala - to se fat tahle strci do trouby?? vypada to impozantne 😀 napis recept!