Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brusinka.pusinka
27. dub 2011

@babulinkab -50 dkg libového bůčku (plecko)
-20 dkg tvrdého sýra 30%
-3 lžíce hladké mouky
-2 lžíce strouhanky
-1 dl mléka
-2 vejce
-sůl a pepř podle chuti
-strouhanka na obalení
-olej na smažení
Do dobře umletého bůčku zapracujeme mléko. Přidáme ostatní suroviny, ochutnáme a dosolíme a dopepříme. Doma si vyžádali ještě přidání jednoho nebo dvou stroužků česneku.
Rukou vytvarujeme řízky podle našich představ, které obalíme ve strouhance a dáme do rozpáleného oleje péct. Pečeme po obou stranách. možno dělat i v troubě na pečícím papíru a nebo v trojobale klasicky jako řízek

brusinka.pusinka
27. dub 2011

dneska máme hráškový krém s krutónky,a rýži s telecími kousky na slanince a hráškem

babulinkab
27. dub 2011

@brusinka.pusinka díky za recept, určitě vyzkouším
my dneska svíčková, těstoviny

babulinkab
27. dub 2011

@eriska no u mě právě vždycky všechno z mletýho dopadne taky jako karbenátek, tak jsem jednou chtěla zkusit něco jinýho 😀

mirisek81
27. dub 2011

Sladká rýže

zuzi82
27. dub 2011

@babulinkab já dělám holandské řízky tak, že mleté osolím, opepřím a přimíchám nastrouhaný eidam a pak obalím v trojobalu a osmažím. 😉

andyalukasek2008
27. dub 2011

Dneska zakysané polévka s koprem a vařený brambor s filetou a rajčátkovopestosmetanovým sosem 🙂, zítra asi zapečené těstoviny s kuřecím masem.

mamkamarketa
27. dub 2011

pro manzela kureci wrap se zeleninou a ja mam caprese 🙂

handm
27. dub 2011

čočka s vajíčkem 🙂

brusinka.pusinka
28. dub 2011

dneska hovězí vývar s drobením a játrovými knedlíčky, a zapekané brambory s kýtou cibuli a sýrem 😉 mrkvové šátečky 😉

peroli
28. dub 2011

polévka risi-bisi a bramborové plátky.. 🙂

gabka32
28. dub 2011

@brusinka.pusinka ty jsi hotová kuchařka... to takhle vyvařuješ každý den? polévku i hlavní chod? jak to s Karamelkou stíháš???
já dneska asi špagety... nebo rajskou polívku...

brusinka.pusinka
28. dub 2011

@gabka32 jj každej den dopoledne 😉 no malá pomáhá 😉 😉 vše je jednoduché a rychlé však nestojím pul dne v kuchyni 😀 už máme napul vařeno a jen upečeme šátečky a hotovo razíme ven 😉

kami1984
28. dub 2011

my ted byli na 3denni dovci, to byl luxus nevarit a navic mit hned nachystano tolik chodu, ja chci znova holky🙂))
Dneska budou zapecene kureci zavitky s penne nudlemi a mrkvovoananasovy salat.

samik2008
28. dub 2011

květákové karbenátky,bram.kaše a nějaký kompot

zuzi82
28. dub 2011

polévka s krůtím masem a nudlema a bramborovo-tvarohové placky s borůvkovou marmeládou 😎

bertica.h
28. dub 2011

ostalo nám zo včera perkelt a skoricové muffinky.na večeru asi spravím pomazánku nejaku...

@samik2008 ku kaši kompot?to som ešte nejdela..my mávame len k ryži kompot

bertica.h
28. dub 2011

@kami1984 ten šalát to je mrkva postruhaná na drobno a pridaná citr.štava+ananas?

samik2008
28. dub 2011

@bertica.h a proč ne? 😀 my máme i k bramborám i k rýži

kristi
28. dub 2011

u nas dneska taky kureci zavitky s bramborem

bertica.h
28. dub 2011

@samik2008 ved ja netvrdím,že to je zlé,ale že som to nikdy ani nepočula.. 😉

samik2008
28. dub 2011

@bertica.h někdy to zkus,je to dobré,třeba ti to zachutná 😵

kami1984
28. dub 2011

@bertica.h přesně tak, manžel si tam dává ještě cukr, je děsně na sladké🙂)

tyrisa
28. dub 2011

Dnes jsem dělala krémovou mrkvovou polévku a pečenou krkovičku zelí a knedlík....

beruskanula
28. dub 2011

dnes rajska s kolinkama a zitra holandsky rizek podle @brusinka.pusinka 🙂 s br. kasi a zeleninovym salatkem

zuhur
28. dub 2011

Dnes byla zeleninková polévka a palačinky s marmoládou 🙂

babulinkab
28. dub 2011

@beruskanula
@brusinka.pusinka u nás taky zítra holandský řízek, šťouchané brambory s pažitkou

beruskanula
28. dub 2011

🙂 @babulinkab : 😀 ja je udelala na zitrek uz dnes-- samo jsem ochutnala a mnamozni 😎 🙂 ... a taky bananove rezy 🙂 😎

petule246
28. dub 2011

dnes jsme měli gnocci s krůtím masem a smetanovo-špenátovou omajdou a zítra zatím nevím ...

mamkamarketa
28. dub 2011

testoviny caprese