Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

weri1
5. dub 2012

@brusinka.pusinka tak to nechápu, když vidím kolik toho vaříš 🙂

zuhur
5. dub 2012

A ještě dnešní večeře. Zeleninová polévka s majolkovou houskou.

weri1
5. dub 2012

ahoj holky

prosím o radu...malej má dietu po rotavirech, mám ukázkovej jídelníček...je tam rajská polívka, mám ji udělat z čerstvých rajčat, nebo nějakých plechovkových ?

peroli
5. dub 2012

u nás dneska nakonec kuřecí rolky se špenátem a gorgonzolou zapečené se sýrem a smetanou...
a včera tortily 😵 (tady ještě nezamotaná...)

pelenka
5. dub 2012

@weri1 udelala bych z kupvanýh pasírovaných, semínka a slupky dráždí střeva. nehlede na to, ze ze soucasných rajcat by nemrla chut 🙂

babulinkab
5. dub 2012

@weri1 kup si v dm alnatura pasírovaná rajčata - je toho cca 690 gramů za 38 kč, z ničeho jinýho už nedělám

kammka
5. dub 2012

@peroli my měli mít pečené rolky se špenátem.ale tatínek než se vrátil z nákupu, měla jsem hotový palačinky se špenátem... a že ty rolkbudou k večeři.. jenže on nekoupil brambory.. pak odjel zařizovat dříví a že je cestou někde vezme... a stále tu není, rolky hotové. a z kostí ze stehen mám už i vývar.. takže zítra asi nebudem mít bezmasý Velký pátek

weri1
5. dub 2012

@pelenka
@babulinkab děkuji, právě rajčata teď vypadají podivně 🙂

peroli
5. dub 2012

@kammka chlap no.. 😅 😀
manžel dostane zítra do práce žemlovku a my budeme mít asi koprovku.. (to vybrala dcera..)
koukám že se mi to pěkně rýmuje 😀 😀

kammka
5. dub 2012

@peroli koprovku jsem chtěla dělat taky...mám k ní i knedlik, ten dovez... ☹ 😒
no co, naši měli dnes filé a zejtra to taky nebudou řešit...

weri1
5. dub 2012

u nás dnes taky špenát....teda manžel, já s malým držím basu a jsem na dietě aby mu to nebylo líto 🙂

reruna
6. dub 2012

tak dnes bramborové knedlíky s mozarellou a brokolice s bylinkovým máslem

aaadus
6. dub 2012

Včera boloňské špagety, dnes mrkvovo-zázvorová polévka a rýžový nákyp s meruňkami, na sváču banánový chlebíček

brusinka.pusinka
6. dub 2012

Dneska vaří prababinka a bude Kucmoch a hrstková polévka 🙂 😝 😀

brusinka.pusinka
6. dub 2012

a dnešní snídaně dělali jsme se Simonkou než šla o školky.-) stříhala pažitku a mazala žervé 😀zbytek maminka.-)

llllucka
6. dub 2012

Tak to u nás se bezmásé dny nedrží,takže dneska panenka na bylinkách s list. špenátem a pro manžela ještě brambory.A zítra nás čeká pečení beránky🙂

moudivlacek
6. dub 2012

vcerejsi pizza (zelena tam nakonec byla jen ta cuketa 😀 ) ale byla vyborna

bulinka
6. dub 2012

králík na česneku, zelí a domácí bramborový knedlíček 😀

pitruskaskarolinkou
6. dub 2012

dneska nemá být maso, takže držíme tradici a máme bavorské vdolečky s tvarohem a marmeládou, rajská polévka s rýží a peču mazanec s mandlema 😉

handm
6. dub 2012

My dneska postně - těstoviny s tuňákem 😀😀😀

1luciferka1
6. dub 2012

těstoviny s kuřecím masem a žampiony ve smetanové omáčce

oktarina
6. dub 2012

holky, pls, jak děláte fakt dobrou rajskou polívku? Mám koupené drcené rajčata v tetrapaku a kousek parmazánu, ale já ji doma nevařím, tak nevím, jestli ji dělat jako řidčí rajskou omáčku nebo??? Hoďte sem nějaký zdravý a vynikající recept, prosím

brusinka.pusinka
6. dub 2012

oběd u babinky byl moc dobrý a my stihly upéct beránka a buchtičky a přejeme Vám všem moje kuchařinky koníkovky krásné svátky jara🙂

brusinka.pusinka
6. dub 2012

@oktarina Tomattová polévka strana 63

weri1
6. dub 2012

@babulinkab tak děkuji za tip, super polívečka....už taky zůstanu u toho, ptž to složení je víc než dobré 🙂

kulenka
6. dub 2012

@brusinka.pusinka Děkuji a Tobě to samé 🙂

reruna
6. dub 2012

@brusinka.pusinka na beránka se chystám zítra - jaký máš recept? dneska budu dělat asi mazanec a zítra ještě s dětma uděláme tvoje perníčky, co jsou hned měkké🙂

koupila jsem uzeného lososa - ještě jsem to nikdy nejedla, to se jí jen tak, nebo se to nějak ještě má vařit?

kulenka
6. dub 2012

@reruna Jakkoli 😀 😉 Pomatlánky, do polévek, (zapéct) s těstovinami nebo noky, jen tak na chleba, veku 😉

zuhur
6. dub 2012

Dneska byla k obědu zeleninková polévka a jahodové knedlíky.

Zítra se se má péct mazanec a beránek tak se pustím aspoň do toho mazance 😅

Všem kuchařinkám přeji krásné Velikonoce

brusinka.pusinka
6. dub 2012

@reruna já dělám beránka z těsta se zakysané smetany.-) a lososa miluji zapečeného těstovinou a olivami a sušenými rajčaty.-D