Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

timbouctou
11. čer 2012

@apollo11 tak quiche měl velký úspěch 😀 akorát jsem to nějak špatně rozválela a bylo tlustý těsto, ale namka.

lajcikova
11. čer 2012

@allye1 já dělam z 1kg hlad.mouky,4lžice cukru,2lžič.soli,3/4litru mléka,a 1kostku droždí.4lžice rozpuštěneho sádla 🙂

timbouctou
11. čer 2012

prosím děvčata, kdo dělá pohanku, potřebuju nějaké vyzkoušené recepty. Ale ne kaši s česnekem a majoránkou, to pro mě není poživatelné 🙄

reruna
11. čer 2012

@timbouctou já ji normálně jen uvařím jako rýží a podávám jako přílohu k masu, nebo ji přidám do polívky jako zavářku

reruna
11. čer 2012

dnes květákové placky a hranolky, zítra palačinky s tvarohovo-smetanovým krémem a jahodama

cervena_vila
11. čer 2012

Kuře na paprice asi s rýží, těstoviny byly dneska - se sýrovou omáčkou a česnekem

@timbouctou Já dělávám občas pohankové rizoto, ale manžela to odpuzuje kvůli barvě: V hluboké pánvi orestuju na kousky kuřecí maso a játra s oblíbeným kořením, přidám mraženou zeleninovou směs, zaleju vodou, zasypu pohankou.
Jako přílohu ji dělám, ale chce to ve vývaru, ne ve vodě, ráda míchám kari a různé bylinky.

nikiii
12. čer 2012

Já mám dneska vytáhnutý vepřový plátky, a mám tam ještě rajčata a papriky, tak to dám nejspíš všechno nějak společně do trouby a něco z toho vznikne 😀

janicka1984
12. čer 2012

kuřecí prsa naložená v jogurtové marinádě a americké brambory. maso tak dělám poprvé, jsem zvědavá na výsledek 😀

eriska
12. čer 2012

my si dneska dáme kuřecí vývar, malý si opět poručil s písmenky😀 a k tomu zapeču od včera palačinky podle brusinky

falca1
12. čer 2012

dneska bramborový salát podle @zuhur a zbytek kuřecího vývaru 😀

michamicha
12. čer 2012

u nás dneska zase all-in-one 🙂 tzn. do pekáčku zelí, kapie, zalít asi 2dcl vody, na to králík a kolem něj brambory 🙂 koření dle vlastní chuti, přiklopit a dát na cca hodinku péct do trouby při 180°C 🙂

babulinkab
12. čer 2012

kuřecí vývar
zapečený květák+brambory, zeleninový salát

handm
12. čer 2012

Ahoj, u nás dneska obrácený králičí řízek brambory a právě z trouby vytažená maková bábovka😉🙂 potřebovala jsem se zbavit šlehačky..😝

janulka1980
12. čer 2012

od kolegyne vyprazana brokolica a celer 😅

beruskanula
12. čer 2012

u nas dnes rajska a kolinka 😵 , dostali jsme na ni silenou chut, tak jsem ji udelala.... mnammmm 😵 😵 😀 😀

lajcikova
12. čer 2012

u nás zapečene těstoviny s brokolici s bešamelem-mnam 🙂

oktarina
12. čer 2012

Kuřecí vývar s nudlama a zeleninou, rýžový nákyp s meruňkama a meruňková rychlobuchta ke kafi s posýpkou navrchu 🙂 večer bude šopský salát a ti hodní (jako já 🙂 ) dostanou navíc ještě kousek buchty 😉

tina1506
12. čer 2012

věnečky na narozeniny... 😉

katyxq
12. čer 2012

U nás dneska k večeři mangold podušený na cibulové a česnekové nati, vařené brambory, vajíčko jako volské oko a párek/klobáska (manžel frflal, že nemá maso a že k obědu měl v práci sýrový špíz).

terkat22
12. čer 2012

my dneska vybornou rychlovku- gnochi se smetanou,masem a brokolici

1luciferka1
12. čer 2012

polévka z červené čočky a kuřecí prsa na žampionech s rýží

eriska
12. čer 2012

tak k večeři a k zítřejšímu obídku těstovinky s rajčátky, okurkou, brokolicí a pečeným kuřecím masem..zbytky co byly doma v lednici..🙂 a chutnají dobře😉

heaven_angel
12. čer 2012

dnes hlavička z cukety a listové šátečky tvarohové a jablečné 🙂

pitruskaskarolinkou
12. čer 2012

u nás dneska nudličky z vepřové kýty na zakysané smetaně s rajčátky a kapií a k tomu domácí bramborové gnocci 🙂

timbouctou
12. čer 2012

@cervena_vila mě zbylo nějaké prase a kus cukety a vařené brokolice, tak to udělám a zamíchám do toho tu pohanku. Má se nějak namáčet nebo stačí ji s tím povařit?

cervena_vila
12. čer 2012

@timbouctou Asi stačí povařit - nikdy jsem ji nenamáčela. Ona je hotová dost rychle.

ange_de_la_morte
12. čer 2012

dneska k obědu a zbytek k večeři - slepičí vývar se zeleninou a nudlema ze včera, domácí španát natrhaný čerstvý na zahrádce (mňám), domácí vajíčko, domácí brambor - akorát ta smetana byla kupovaná - to bych mohla jíst denně 🙂 🙂

jaja01k
13. čer 2012

Zeleninové rizoto a kakaový koláč s jahodami 🙂

tina1506
13. čer 2012

můj chce dneska buchtičky s krémem 😉 už tak dlouho mu je slibuju, ale když já nekamarádím s kynutým těstem ☹ poradí někdo recept i pro úplné neumětely, jako jsem já... 😅

rozarka65
13. čer 2012

@tina1506 prosím recept...děkuji...🙂