Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

beruskanula
22. srp 2012

livance bez kynuti 🙂

nikiii
22. srp 2012

@prdecek Zítra jdu na švestky a zkouším taky, vypadá to na super těstíčko 🙂 🙂 🙂

babulinkab
23. srp 2012

rajská, znojemská, ptáčci - už je to v zavařovacích sklenicích nachystaný na zavaření 😉 😉 😉

zizala79
23. srp 2012

čočka na slanině s volským okem a párkem

simonceli
23. srp 2012

Ahoj dneska telecí guláš

heaven_angel
23. srp 2012

u nás dnes koprovka s vajíčkem a bramborem

skurinka
23. srp 2012

Spenat s bramborem a volske oko..a zitra Leco mnaaaaam

1luciferka1
23. srp 2012

u nás opět těstovinový salát, v tom vedru se osvědčil 😉

petrajavor
23. srp 2012

@kuliocka17 jojo ten kvásek jsem myslela 🙂 díky za info 🙂

jaja01k
23. srp 2012

Těstoviny s kuřecím a špenátem

babulinkab
24. srp 2012

nudličková polívka
rizoto se sýrem, rajčatový salát

nikiii
24. srp 2012

Tak dneska si dáme čočkovou polívku a švestkový knedlíky, a na odpoledne štrůdl s pudingem a meruňkama.

sonia79
24. srp 2012

Holky prosím kde najdu recept na ten cukeťák, co tady mnohé děláte? Už nevím co z těch bláznivých cuket uvařit ... díky moc!

zizala79
24. srp 2012

tortilla espaňola, salát

ia.
24. srp 2012

dneska jedeme ke tchánům pro staršího syna, takže mi opět začne vyvařovací období, teda už jen týden, pak fičí do školky. Takže o víkendu mám v plánu hovězí vývar s nudlema, losos v páře na bylinkách a brkaše a mám tam i vepř.panenku, tu udělám v neděli s malými bramborami v troubě s tymiánem a zelené fazolky se slaninou a česnekem..jako zákusek máme Valašské frgále, co mi dovezla včera sousedka

orchidejka
24. srp 2012

@ia. hmmm, to zní dobře 🙂 Zelené fazolky myslíš přímo fazolky nebo takové ty fazolové lusky, co se dají koupit zmažené od Nowaco?

aaadus
24. srp 2012

středa - tomatová polévka s parmazánovými nočky, játra s rajčatovou omáčkou a rýže
čtvrtek - gnocchi s uzeným lososem a parmazánem
pátek - pizza - jedna půlka rajčata+mozzarela, druhá půlka rajčata, šunka a sýr

hanicinka
24. srp 2012

My dnes máme brambory a pečenou krkovici v pytlíku v troubě s cibulí. Mňam. 😝

radka_h
24. srp 2012

Ahoj holky máte některá recepty co s cuketou?

mates22
24. srp 2012

@radka_h já dělám cuketové zelí, cuketovou nádivku a cuketovou bábovku, pak taky jen zapékám cuketu s česnekem a sýrem, zkoušela jsem i dort, ale ten nebyl nic moc...na všechno tohle jsem našla recepty na netu a ještě se chystám na salát, jakože ala bramborový, tak to jsem zvědavá

radka_h
24. srp 2012

@mates22 Já dělám cuketovou buchtu a mletý maso s cuketou. Ale chtěla bych nějakou změnu. A děláte jí i na grilu?

mates22
24. srp 2012

taky jsme dělali na grilu, ale to nás nějak nenadchlo, chutná to prostě podle koření 🙂, nejvíc máme rádi asi to zelí, nádivka je podle mě lepší studená...to mletý bych taky mohla vyzkoušet 😉

ia.
24. srp 2012

@orchidejka teď je období čerstvých zelených fazol.lusků, ale jinak kupuju 8kg pytel v makru zmražených....chvilku se to povaří ve vodě a je to..

ia.
24. srp 2012

@hanicinka tu miluju..akorát nesnáším cibuli, tak tam dávám na kostičky slaninu a žampiony

hanicinka
24. srp 2012

@ia. Hmm to jsem ještě nezkoušela, ale dobrý nápad to také příště zkusím. 🙂

eimmy
24. srp 2012

filet s candáta pečený v troubě s baby karotkou

2hanah
24. srp 2012

@kristi ,,Děkuji", že jste se obtěžovala podělit o ten recept, sice vložíte pěknou fotku jídla, ale na slušné požádání už se neobtěžujete ani odepsat něco ve smyslu, že nebudete odpovídat nebo že se Vám nechce.

2hanah
24. srp 2012

My jsme si včera pochutnali na srnčích medailoncích s hranolky, dnes to bylo krevetové rizito, taky moc dobré. A co budete vařit zítra Vy?

beruskanula
24. srp 2012

dnes zapečené těstoviny s kuřecím masem, špenátem, sýrem a smetanou 🙂

zítra netuším😀 😀 😝

prdecek
25. srp 2012

pečený králík s červeným zelím a bramborovým knedlíkem, vývar s játrovými knedlíčky a jablkovo-ořechový štrudl a večer jdeme na grilování makrel 🙂