Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

lucifereeek
23. zář 2012

šunkové rolky s mletým masem + rýže

timbouctou
23. zář 2012

prosím o nějaké recepty na naši jedinou dozrálou dýni jedináčka 🙂 Dýňovou polévku už máme, co dál?

michamicha
23. zář 2012

@timbouctou teď v posledním Apetitu je recept na dýňový guláš nebo tak něco a na fotce to vypadalo pěkně 😉 já mám doma máslovku, tak z ní zítra musím něco vymyslet 🙂

timbouctou
23. zář 2012

@michamicha dík 🙂 Já nevím, co mám doma, má to asi tak 5 kilo. Ostatní dýničky bud sežrali slimáci nebo chytly některé cosi jako rajčatovou plíseň, hnědnou jim květy ještě než se pořádně otevřou 😢

kammka
23. zář 2012

v pátek byl oběd až k večeři, holka obědvala ve školce, a my byli někde rozlítaní.. takže kuře na paprice, těstoviny, dnes jsem k tomu vytáhla z mrazáku knedlík, včera jsme byli na svatbě, takže raut a můj muž s kolegou zařídili jako svatební dar sele 30kg, takže mňam, bylo výborný..zítra mám holku doma, v poledne jedeme zas do baletní přípravky...tak asi jen rajská polívka s těstovinama a pak k večeři palačinky, pokud stihnem do kravína pro mlíko

nikiii
24. zář 2012

Zapečený brambory s masem z uzenýho kolena, a jsem nějaká přeslazená po víkendu, tak si upečeme nějakej slanej závin.

vendulka
24. zář 2012

losos na bylinkách s bramborovou kaší,zeleninový salát 🙂

marhulinka
24. zář 2012

Bramborová kaše,kuřecí řízek,okurkový salát

ivett
24. zář 2012

drožďová polévka a strouhankové placičky se šunkou 😉

kristi
24. zář 2012

byli jsme na dovče:

vařila tchýně - králík na česneku ( zbytek familie měl s chlupatým, já s bramborem a čerstvým špenátem)
opět krevety - jsou tam taaaaak levné
paella de marisco - jsem se na ni neuvěřitelně těšila
pečený kuře
špízy z kuřecího a panenky, pečená brambora a dip

lasandra
24. zář 2012

Tresku v krustě.

ined77
24. zář 2012

brokolicový krém s krutonkama a vepř. panenka s žampionovou omáčkou, těstoviny 🙂 .

jaja01k
24. zář 2012

Ještě nevím, co budu vařit, ale upekla jsem tvarohový koláč s broskví

kixi
24. zář 2012

mňamka bez výčitek, palačinky bez cukru s čerstvým ovocem: tvaroh smíchaný s nektarinkami,mandarinkami a štávou z mandarinky

kitinka76
24. zář 2012

dneska zapečené těstoviny s tuňákem
uvařené těstoviny smíchám se dvěma konzervami tuňáka (jakého má kdo rád, já dávám kousky v oleji), mraženou zeleninou (výborná je mexická z Lidlu) a smetanou, posypu sýrem a strčím na cca 20 minut zapéct

horakovatereza
24. zář 2012

No dneska už nic, ale na zítra mám naplánované chlupaté knedlíky a uzené na kousky osmahnuté na cibulce - jak znám manžela, tak si na to kydne kečup, jako ostatně skoro na všechno:(

marrei
24. zář 2012

Dojídáme zbytky ze sobotní oslavy 😅 , takže:
kuřecí koktejl s avokádem (akorát jsme do něj dneska uvařili těstoviny, na oslavě se podával jako předkrm ve vydlabaném avokádu 😉 ), a pak vepřová panenka v sýrové krustě, opékané brambory a bylinkový dip ze zakysané smetany.

karmenta
24. zář 2012

Dnes pečené kuře s rýží, zítra jitrnice a jelito s bramborem

kristi
24. zář 2012

meli jsme pecene kure s bramborovou kasi a jeste jsem udelala kureci polivku s nudlickama 🙂

ia.
24. zář 2012

oba kluci jsou nachlazení, takže jsem staršího stáhla ze školky, tudíž mimino má ještě ze dneška máslovou dýni s bramborem, my budeme mít rajskou polévku s těstovinou a bazalkou a buď lososa s kaší, nebo hovězí na zelenině s těstovinama, nebo palačinky, ještě nevím, který den co zvolím..

babulinkab
25. zář 2012

dnes taková směs na způsob číny - vepřová kýta, houby, zelenina + těstoviny a zeleninový salát

jaja01k
25. zář 2012

Kuřecí řízečky v těstíčku z olomouckých tvarůžků, k tomu opečené brambory a hlávkový salát

vendulka
25. zář 2012

špagety s kuřecím masem a špenátem

brambora20
25. zář 2012

švestkové knedlíky z bram.těsta

prdecek
25. zář 2012

bramboračka a perník

kitinka76
25. zář 2012

@jaja01k to zní dobře!! jak děláš to těstíčko?

pajenka
25. zář 2012

Já mám boršč ze včera, manžel brokolice na česneku se sýrem a na večeři rychlá hrachová polévka.

jancip
25. zář 2012

Právě dodělávám kuře tandori.

jaja01k
25. zář 2012

@kitinka76 1 vejce + polohrubá mouka + mléko, množství tak aby mělo těstíčko hustší konzistenci, nakonec přimíchám nastrouhané tvarůžky a trochu osolím. Jinak není potřeba to nějak zvlášť ochucovat, ty tvarůžky jsou celkem výrazné 🙂

aaadus
25. zář 2012

Na oběd jsme byli u našich - zeleninová polévka, buchtičky s krémem
@horakovatereza mm si zase ke všemu dává kyselé okurky. Udělám italské jídlo a on si k tomu vezme kyselé okurky, barbar 😠