Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kammka
19. kvě 2011

😲 @dagmarkaaa a to ti bude dítko jíst? to žasnu teda...

kammka
19. kvě 2011

@dagmarkaaa chtěla jsem dodat, že ta moje můra by se tohohle nedotkla, možná snad samotnou zeleninu, bez toho oleje..a bazalky....tak leda plátek mozarely.. ale asi by se najedená necítila 😖

dagmarkaaa
19. kvě 2011

@kammka néé to není pro dítko jen pro matku 😅 , ona dostne rajče, kus plátkového ementálu a rohlik, pak jogurt snad se nají.

aaadus
19. kvě 2011

Dnes jen palačinky s borůvkovým džemem (domácím). Manžel bude mít steak z krkovičky s chlebem.

handm
19. kvě 2011

dneska jsem měla brokovnicový 😀 krém

vojtisek2007
19. kvě 2011

tak my dnes zkoušímu tu žemlovku s čokoládou a kuřecí vývárek se zeleninkou a nudličkama 🙂

aaadus
19. kvě 2011

@brusinka.pusinka zítra budu dělat tu musaku - lilek se má oloupat a nechat vypotit nebo neloupat a jenom nakrájet na kolečka? Nikdy jsem ho nejedla, tak nevím co s ním

brusinka.pusinka
19. kvě 2011

@aaadus ahojky nO neloupat nechat tak 🙂 potit se 😉 Já krájím na kolečka.. a je to mňamina uvidíš bude ti chutnat 😉

pelenka
19. kvě 2011

k obědu kuskus s grilovaným kuřecím a čerstvou zeleninou, k véče pečené vdolky s povidly, mákem a zakysankou

babulinkab
19. kvě 2011

letní obědový salát - šopák s troškou zálivky, osmahnout kuřecí nudličky na cibulce, u nás v pizzerce do toho dávali i olivy /my nedáváme, nemáme rádi) , vše smíchat dohromady + nějaké placky nebo tousty s česnekem

lidiab
19. kvě 2011

K obedu recky salat a restovany zeleny chrest. Vecer manzel necekane privezl z Makra musle - me nejmilejsi jidlo. Takze k veceri jsme meli musle na vine s bagetkou.
Zitra budu muset zuzitkovat kapra, ktereho chytil tchan. Asi ho naporcuji, nalozim do bylinek a upecu v troube. K tomu udelam cerstvy spenat na cesneku a smetane. Take budu pect rebarborovy crumble 🙂

eriska
19. kvě 2011

@vojtisek2007 tak co ta žemlovka?jaká byla? receptík zněl úžasně...¨
u nás byl dneska hovězí guláš a zítra to samé..malý měl libové hovězí dušené s kapustou a knedlíkem..

vojtisek2007
19. kvě 2011

@eriska no byla mňamózní, udělala jsem větší pekáč než minulé té obyč a je pryč 🙂

jitafol
19. kvě 2011

Dneska jsme měli jitrnici pečenou v troubě, zelíčko a brambor. Obyčejný jídlo, ale chrochtali jsme si, i malý zbaštil půlku jitrnice...a to nebyla malá 😀
Zítra bude pečený masíčko (nejspíš vepř.plecko), bramborový knedlíček a špenát....holt jsme spíše na klasická česká jídla 😉

aaadus
20. kvě 2011

Musaka podle Brusinky a rebarborový koláč

kammka
20. kvě 2011

dnes dorazí návštěva, udělám k večeři kuře ve slavnostním kabátku, doufám, že mužik nesežere ty chipsy..zítra budem na oběd samy doma asi, tak dojíme zbytky, páč ta stehna jsou mega a já koupila celé i pro malou, v neděli uvidím podle počáska, pokud bude hic, tak gnochi s listovým špenátem a kuřetem s troškou smetany a nebo vyndám z mrazáku ten skoro hotový segeďák a udělám k němu knedlik..polévku zatim nevim..možná bramboračka s houbama, bude pak i k véče.

ale teď mně napadlo, že kamarád chtěl dneska píct špekáčky, tak možná to kuře udělám jindy?? 😕

handm
20. kvě 2011

Jelikož jedeme na víkend pryč, musím dojíst zbytky v lednici -vypadá to na salát co dům dal 😉 a k večeři u rodičů budou

handm
20. kvě 2011

ryby na grilu.. mi to nějak uteklo záhadně 🙂

kammka
20. kvě 2011

tak jak jsem si vzpomněla, že chlapi chtěli píct špekoně, mám v tom chaos...

brusinka.pusinka
20. kvě 2011

u nás je dneska Boršč a zapečené těstovinyse šunkou a nivou 😉 🙂 v sobotu bude kachna na pomerančích a v neděli nevařím jdeme na bazén a pak do restičky 😉 😀

kammka
20. kvě 2011

😀 @handm ryby spíš plavou, ne?? 😀

reruna
20. kvě 2011

tilapie na másle, brambory, dušená zelenina s bylinkovým máslem
k večeři slunečnicový chleba obalený ve vajíčku a dýňovém pyré - osmažený

brusinka.pusinka
20. kvě 2011

@reruna u nás k večeři salátek z rajčat, okurky a sýru Gottage a bazalky s opečeným toustem s česnekem 😉

reruna
20. kvě 2011

@brusinka.pusinka taky mňam, zapomněla jsem dodat, že ten chleba je domácí z pekárničky 🙂 pyré mám v mrazáku různá a vytáhnu, co mě tak napadne, to s tím dýňovým už jsem dělala a je to super, osolit, a přidat provensálské koření...

brusinka.pusinka
20. kvě 2011

@reruna to mě došlo že z domácí pekárničky jak jinak my také nekupujeme jen pečeme 😉 😀

mirisek81
20. kvě 2011

Tak u nás dnes swedish meatballs s rýží. Super receptík, který tady dala asi 4 stránky zpět lidiab. 🙂 🙂

kami1984
20. kvě 2011

čočka s vajíčkem

kammka
20. kvě 2011

tak u nás teda k večeři špekáčky na ohni s chlebem nějaká zelenina, hořčice, kečup, pivo....
mladá buď si dá kousek s náma, nebo jí před tím dostane třeba krupičku..

handm
20. kvě 2011

@kammka 😀 po dnešní noci se ničemu nedivím 😀 jsem trochu nepoužitelná... ale mladý pán vyspává 😉

deyana
20. kvě 2011

Dneska zase oběd bez manži, tak se něčím odbydu, asi nějaká zeleninová směs s rýží.. V noci jsem toho moc nenaspala tak na nějaké vyvařování to nebude ☹