Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

helcenka
12. únor 2013

@pitruskaskarolinkou - ty žampióny by mě taky zajímaly 😉

zizala79
12. únor 2013

k večeři se muž nabídl, že donese pizzu nebo kebab, tak uvidíme. já jsem mezitím udělala čoko puding

pajula
12. únor 2013

králík z domácího chovu,br.knedlík a špenátek a máme i na zítra 😀

sofinulik
12. únor 2013

@kammka mas nejaky dobry receptik na ty housticky prosim? diky I.

aaadus
12. únor 2013

@pitruskaskarolinkou prosím prosím recept na čufty a makovky 🙂 děkuji 🙂

macicekkk
12. únor 2013

A co muzu pro 14 měsicni miminko ??

xuxie
12. únor 2013

Polévka něco jako boršč: mixnutá rajčata, kousky řepy, bílého zelí, mrkve a brambor, kořeněno jen bobkovým listem a triškou soli. Junior zblajznul celou velkou misku 🙂
Pak ještě trochu jehněčího na kostky s mrkví, hráškem a kukuřicí s bramborovými kroužky (pečené plátky brambor sypané kmínem s dírkou uprostřed-tajná zbraň 🙂.
Na zítra zůstala ještě polévka a dodělala jsem kapsičky z candátem (vykostěný plátek candáta s kousky cukety, sypané parmazánem a zapečené v kapse z pečícího papíru). Příloha budou ty brambory z dneška.

sofinulik
12. únor 2013

my dnes dojedli hov.vyvar a segedin a jeste jsme to zaplacli palacinkama s malinovych dzemem a kys.smetanou 😝 a vcera pro zmenu tak "trochu" nezdrava vecere - pecene spekacky na jezka 🙂 , k tomu dusena cibule, horcice a jeste par cerstvych zampionů podusenych na cibulce a na masle.... 😵 no se zdravym jidlem to nemelo nic spolecneho urcite ale jáááááák chutnalo, meli jsme uz delsi dobu na spekacky chut 😅 zitra asi jen brokolicova polevka a testoviny se syrovo-houbovou omajdou 😉

pajula
12. únor 2013

holky,nemáte některá recept na dobrou špenátovou polévku? děkuji 🙂

tina1506
13. únor 2013

můj hokus pokus o malovanou roládu 😀

1luciferka1
13. únor 2013

dneska segedin, včera jsem si předvařila základ, at se hezky rozleží...a z erné ředkve jsem nakonec udělala pomazánku - vynikající, štiplavá a přitom bez česneku ... a ještě k tomu zdravá 😉 a na véu zkusím zpracovat ten fenykl s cuketkama podle brusinky 😉

babulinkab
13. únor 2013

mně už se na terase chladí brambory na zítra na bramborový knedlík, k tomu bude kysané zelí a výpečky

monyliny
13. únor 2013

@pajula Já jí dělám tak,že na másle si orestuji 1 CIBULI,pak na ní hodím tak 2 BRAMBORY-oloupané,nakrájené na kostičky.Osmahnu a přidám nasekaný lisovaný do kostek (kupuji mražený)ŠPENÁT,dávám celý sáček.Přidám BUJÓN,KOŘENÍ DO POLÉVKY a vařím.Pak rozmixuji,zaleji troškou SMETANY a hotovo.Můžeš dát i vejce 😉A tím,že tam jsou ty brambory,tak ani nemusím zahušťovat moukou,tak že je zdravější.😉

eriska
13. únor 2013

ahoj holky, tak konečně se dostanu i něco napsat..pořád jen nakukuju, psát nestíhám, hledat svůj poslední příspěvek, asi bych nenašla, i "tváře" se tu změnily😀 takže další nové receptíky opisuju..

u nás dneska hovězí vývar s nudličkama a zeleninkou, k tomu budou lasagne z kančího masa a zeleninky, na odpo se nám chladí sypaná buchta s tvarohem a broskvemi
včera byly halušky se slaninkou, zelím a zbytkem sýrů🙂 k večeři si muž poručil bramboráky (jen jsem mu do nich vmíchala i mrkev a celer a byly výborné) k tomu mrkvovo-česnekový dip
v pondělí jsme dojídali guláš z víkendu a udělali jsme si tvarohovou bábovku

sarkar
13. únor 2013

Dneska rýžový nákyp s jablíčky, mám jich tu strašně moc a musíme je rychle spotřebovat...

monyliny
13. únor 2013

Zeleninková polévka se sýrovými nočky,zapečené těstoviny se šunkou,sýrem a šlehačkou.K tomu zeleninový salát z rajčat a paprik.Odpoledne ještě tvaroh.buchty ze včera a k večeři se bude dojídat prejt se zelím a bramborem 😉

otyna
13. únor 2013

@xuxie vždycky když čtu, co vaříš dobrého, sbíhají se mi sliny, ty recepty jsou tááák nápadité🙂!

zizala79
13. únor 2013

klasika koláč z listového se špenátem

ia.
13. únor 2013

dnes zapečené brambory s brokolicí a šunkou, zalité smetanou a vajíčkem, posypané sýrem.

zizala79
13. únor 2013

jdu na domácí bílé rohlíky, tak uvidíme, jak budou vypadat valentinsky 😀

pitruskaskarolinkou
13. únor 2013

@aaadus Recept na čufty jsem dělala tento http://www.toprecepty.cz/recept/4102-dalmatske-...
makovky jsou můj recept tady můj profil na MMB http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=74420 i pro @luznicarka Kláru 🙂

pitruskaskarolinkou
13. únor 2013

@helcenka a @luznicarka Holky žampiony jsou zde a jde to naplnit uplně vším co najdete, fantazii se meze nekladou, já to střídám, co mám - takže tipy krom toho co hážu - cibulka, slanina, zbytky nožiček žampionů, nahoru sýr
nebo mleté maso udělat směs libovolně ochucenou spolu se zbytky nožek a nebo je dobrá nádivka spolu s vajíčkem a nebo s nivou 🙂 nebo olivy...cokoliv... http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=34231&use...

pitruskaskarolinkou
13. únor 2013

@luznicarka malá je zlatíčko 😀

luznicarka
13. únor 2013

@pitruskaskarolinkou díky díky jen co zakoupím žampiony vyzkouším a ty makovky taky 🙂

pajdula
13. únor 2013

kuskus se zeleninou a filé

luznicarka
13. únor 2013

@pitruskaskarolinkou mno včera vypadala že tu sní monitor 😀 je fakt úžasná 🙂 jen jí zrovna dneska není dobře chudině ☹

libulubo
13. únor 2013

Tady najdeš všechny slevy na plenky ubrousky.. ale i na jídlo... je tam uplně všechno 😀 : http://www.kupi.cz/slevy/pleny-a-vlhcene-ubrous...

libulubo
13. únor 2013

Zapečené kuřecí maso s nivou a smetanou

ladida.l
13. únor 2013

brokolicová polévka, pečené fazole v rajčatové omáčce s rýží. Jako dezert mám upečený mrkvovo-jablečný koláč.

xuxie
13. únor 2013

@otyna jej, děkuju 🙂 doufám, že pomůžou- já sem chodím pro inspiraci moc ráda 🙂