Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

janca_dobi
17. čer 2011

Lívance a k tomu rozmačkané jahůdky od babičky ze zahrádky se zakysankou. 🙂

brusinka.pusinka
17. čer 2011

dneska jenom pečeme 😉 Zítra jedeme na velkou rodinnou sešlost 😉obídek máme z mraáku segedíňák s knedlíkem 😀

aaadus
17. čer 2011

Zapečený pangas s rajčaty, pórkem a k tomu brambory na páře. Odpolednu jdu ke kamarádce, tak jsem upekla banánové muffiny a na zítra už se chladí tiramisu 🙂

petule33
17. čer 2011

@brusinka.pusinka děkuji moc supr recepty🙂zitra udělám ty kuřecí prsíčka mnam mnam🙂

takyja
17. čer 2011

@aaadus Jakpak děláš banánové muffiny? To musí být mňamka.. 😎

moudivlacek
17. čer 2011

tak makrelu jsem nakonec udelala jen na bylinkach cesneku,ale na muj vkus je ta ryba hodne mastna,byl to jen experient,takze se vratim k pstruhovi,lososovi a pangasovi 😀

kami1984
17. čer 2011

my měli br. kaši s domácí petrželkou, vepř. masko na bylinkách a domácí salát ze skleníku.
udělám večer ještě makový závin a slaný šunka/sýr...

aaadus
17. čer 2011

@takyja
Banán 2 ks, Bílý jogurt 150 g, Máslo 75 g, Vejce 2 ks, Hladká mouka 250 g, Kypřící prášek 1 balíček, Vanilkový cukr 1 balíček, Med 3 lžičky, Čokoláda -tabulka
Banány rozmačkáme a smícháme s jogurtem na kaši. Přidáme žloutky, máslo, prosátou mouku s kypřícím práškem, cukr, med a nakonec vyšlehané bílky. Těsto nalejeme do poloviny formiček a do každé zatlačíme 2 kostičky čokolády, poté polejeme zbývajícím těstem. Pečeme ve vyhřáté troubě na 180 °C cca 25minut.
Pro malého dělám bez čokolády

petule33
17. čer 2011

@brusinka.pusinka a ta smetana na to gnochi je na šlehání nebo normálne sladká?

brusinka.pusinka
17. čer 2011

@petule33 já dávám smetanu na vaření 😉

zuhur
17. čer 2011

Dnes bylo Kuře královny Kálí s rýží

eriska
17. čer 2011

my dnes konečně ty cukety plněné mletým masem a zapečené se sýrem, k véče byla tortila s mletým masem a v lednici se chladí margot buchta dle @kajulka001 jen jsem to spletla a nastrouhanou margotku smíchala se zakysankou😉

kajulka001
17. čer 2011

@eriska to je jedno ja si myslim ze chut to bude mit stejnou 😉

beruskanula
17. čer 2011

dnes kureci cina s ryzi a na zitrek jsem udelal bramb. salat a k tomu bude kuřecí řízek a smažený květák pak teda ještě vinná klobasa 😀
u nas je o víkendu pout 🙂

evaviki
17. čer 2011

na zajtra kapustnica a pecene kura 🙂

eriska
17. čer 2011

@kajulka001 já si taky myslím, že to je jedno a ještě, jak mi malý byl už nervóza, tak jsem to vše smíchala dohromady, nevyšlehala žloutky, ale vypadá moc pěkně, už se na ní na snídani těším😉 tak pak dám vědět, jak nám chutnala..

kajulka001
17. čer 2011

@eriska to znam malej mi taky u toho vzdycky prdelkuje nejcasteji se mi stalo ze jsem nevymazala ani nevysipala babovku a dala ji pict prekvapko bylo ze se nevyklopila 😀 ale on mi chce pomahat a pro me je to spis dalsi starost navic 😀

babulinkab
18. čer 2011

nudličová polívka
a taky dneska dělám ty cukety plněné mletým masem zapečené se sýrem a br. kaše - cukety tedy bohužel nejsou ze zahrádky, ale z tesca

samik2008
18. čer 2011

bramborový guláš

deyana
18. čer 2011

dneska kuřecí kousky se špenátem a gnocchi jak psala včera @brusinka.pusinka 🙂

zuzi82
18. čer 2011

Tak my jsme včera měli šunkofleky a na večeři lečo. Dneska hodíme masíko na gril a na večeři ještě nevím, možná upeču pizzu a zítra slavíme moje narozeniny a přjde manželova rodina, tak budou kuřecí a vepřové řízky, vinná klobása a bramborový salát, kuřecí polévka a k večeři udělám různé pomazánky, ať je výběr. 😉 A dnes upeču skořicové řezy

aaadus
18. čer 2011

Bryndzová polévka a kuřecí stehna pečená na rajčatech s bramborem. Po obědě tiramisu a ještě budu péct listové šneky a moskevský chleba

samik2008
18. čer 2011

Tak bramborový guláš hotový a ještě sem upekla pizza šneky 😉

eriska
18. čer 2011

@kajulka001 tak řezy byly výborný, už jsem je přidala do sešitku s receptíky🙂
dneska vařila babička, pečený králík na česneku a slanině a šťouchané brambůrky, k tomu byl okurkový salát ze zahrádky, ke sváče byly domácí koblížky a má margot buchta a teď se doma cpeme pařížákem a houskou😀D zítra budou stejně jako u zuzi vepřové a kuřecí řízky, protože manža frčí na tři dny pryč, tak aby měl dobrotku s sebou😉

kajulka001
18. čer 2011

@eriska to sem rada ze chutna🙂

eriska
18. čer 2011

@kajulka001 chutnala moc, a všem, takže děkujiiiiiiiiii za receptík..ještě pár takových🙂

janicka1984
18. čer 2011

k obědu byl obalovaný květák a brambory, k večeři domácí pizza 🙂

simonceli
18. čer 2011

roláda ze sekané plněná šunkou sýrem a vajíčkem, brambor a okurek.

reruna
18. čer 2011

dneska na oběd palačinky s tvarohovošlhačkovým krémem, na večeři grilovaná kuřecí prsa a domácí chleba, zítra vepřové řízky a pečené brambory, odpoledne Krtkův jahodový dort

verunka8
18. čer 2011

smažený květák s bramborovou kaší