Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

falca1
29. črc 2012

dneska párkové/špekáčkové rizoto, uzená polívka ze včera a puding po obědě. K tomu jsem kvůli manželovi udělala ještě bramborové placky 😀

karmenta
29. črc 2012

@peroli prosím o recept na křidýlka

peroli
29. črc 2012

@karmenta jsem si ukradla recept od @pitruskaskarolinkou ze str.507 😀 😀 😉
dala jsem 3 PL oliv.oleje, 3 PL medu, 2 PL kečupu, 1 PL hořčice a 2 česneky.. a myslím že jsem tam přihodila i trochu koření na hranolky.. dávám ho úplně na všechno, je nejlepší!!!

kixi
29. črc 2012

prvni vecere grilovana krkovicka v pivni marinade se zeleninovym salatem a druha vecere krupicna kase s kakaem 😀

timbouctou
29. črc 2012

včera jsme s klukama dojedli to kuřátko, dnes rybí prsty v troubě, vařené brambůrky a tatarka ze zakysanky, k večeři zeleninová polívka a k tomu děti jogurt 😅 doufám, že se to v nich nepopere.

lenam
29. črc 2012

@tina1506 Já ji přidala i do rizota a bylo to výborný. Může se dát i do leča a nebo dělám cuketovou polévku.

babulinkab
30. črc 2012

květáková polívka
těstovinový salát a k tomu zeleninovej salátek

sarunatko
30. črc 2012

Dneska čočkové karbenátky, nové brambory a zeleninový salát.

nikiii
30. črc 2012

Smažená cuketa, brambory, tatarka, okurkový salát.

samik2008
30. črc 2012

bramborový guláš

lusyy
30. črc 2012

@sarunatko jé,mohu poprosit do IP receptík na čočkové karbanátky,já dělám brokolicové,ale čočkové neznám. Díky 🙂

allye1
30. črc 2012

@sarunatko taky poprosím o receptík, děkuju

sarunatko
30. črc 2012

@lusyy
@allye1
Jé, holky, já je dělám úplně stejně jako masové - uvařím čočku s bobkovým listem a pepřem, až vychladne, tak přidám vajíčka, česnek, sůl, majoránku a trošku strouhanky, ale jen tak, aby držely pohromadě. Uplácám karbenátky a usmažím. Jsou dobré i studené - nebo teda aspoň nám chutnají.

sonia79
30. črc 2012

Holky a co karbanátky z cizrny, nezkoušel jste někdo? Koupila jsem dnes zavařenou v Lidlu, mám ji moc ráda i tak jak je, ale pro malou to asi nebude ono, tak přemýšlím, jak tepelně upravit .. ale když nad tím tak přemýšlím, s tou čočkou nejsou tak daleko od sebe, tak možná zkusím receptík @sarunatko ... max. si pochutná odpaďák, že 😉

sova33
30. črc 2012

@sonia79 Ahoj, já jsem je zatím nezkoušela, ale před časem jsem si našla tenhle recept http://www.albert.cz/radce-zakaznika/recepty/ci...

sonia79
30. črc 2012

@sova33 super díky moc, tak to asi někdy v týdnu testnem - ať žije zdravá výživa (tj. ten trojobal si odpustíme a upečem na papíře na plechu) 😉

nikiii
31. črc 2012

U nás dneska čočka na kyselo, vajíčko a chlebík.

kristi
31. črc 2012

k obedu testoviny a salat, k veceri pecenou prazmu a vlka s bramborem, ja si mozna udelam kuskus se zeleninou k tomu, at vyjime lednicku 🙂

baca
31. črc 2012

Hoky kuchařky, jdu s dotazem. Mám vledničce trošku udušených hub od neděle a zapomněl ajsme na ně. Je to ještě k jídlu, myslím na smaženici, nebo se tomusí už vyhodit?

xuxie
31. črc 2012

@baca houbičky bych už asi vyhodila 😉

xuxie
31. črc 2012

dnes jsme měli "oouý" oběd - jak to klasifikovalo naše dítě, tak myslím, že myslel oranžový 🙂
Polévka z mrkve a červené čočky, domácí široké nudle s kuřecím a omáčkou z dýně, paprik a žluté cukety.

samik2008
31. črc 2012

segedínský guláš s knedlíkem

jaja01k
31. črc 2012

Čočková polévka a chleba ve vajíčku se zeleninovým salátem.

lusyy
31. črc 2012

@sarunatko Jé, díky a kolik cca dáváš vajíček?

amelie001
31. črc 2012

Vařím-jasmínovou rýži a kuřecí maso na porku a žamionech,hráškový krém,zapečené těstoviny a pečené koleno na pivu

sarunatko
31. črc 2012

@lusyy Podle toho, kolik té čočky je, já to fakt nedokážu odhadnout, ale přidávej to tam postupně a až to bude držet v kupě, tak to je. Já jsem včera dala tři a karbanátků bylo tak na tři porce.

1luciferka1
31. črc 2012

nic se mi nechce, navíc v tom horku...takže to vyhrály tortily s kuřecím masem, ledovým salátem, cherry rajčátky a jogurtovým dresinkem...původní plán teda byly tortily z mekáče, ale jelikož mám suroviny doma, tak jsem se přemohla 😎 😀

pitruskaskarolinkou
31. črc 2012

dneska medová křídla a opečené brambory, kyselá okurka, bramboračka z hříbečků, co jsme si přivezli z chalupy 🙂

1luciferka1
31. črc 2012

@pitruskaskarolinkou rostou? my byli ted o víkendu a niiiiic 😝 a já se tak těšila na hovězí na hříbkách s rýží 😵

pitruskaskarolinkou
31. črc 2012

@1luciferka1 no začínají, ale jako my (respektive můj chlap) najde vždy 😅 Šli jsme do lesa a potkali vycházivši houbaře a prý nic neroste...a po pár metrech pravák, pak kovář 😀 A pak on prošmejdí ty houštiny a tak donese 😀
Já už se do podobných kousků nepouštím, poté co mě loni dodžogala vosa v těhu a já nemohla 3 týdny chodit a málem v tom lese zkolabovala 😲 😀 🙄