Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

hanula11
10. dub 2012

pivní kotlety a krkovička podle štíra (naložené řízky) a bramborový salát, ještě zbyl beránek od včera 🙂 na zákusek

1luciferka1
10. dub 2012

prosím prosím, chci dělat králíka na smetaně (nějakej recept z netu už jsem stáhla) ale chtěla bych nějaký ověřený recept na knedlíky, nejlíp takové ty s anglickou a hrníčkové 😉

pitruskaskarolinkou
10. dub 2012

tak dneska dojídám kachničku s cuketovým zelíčkem a mix knedlíčků - bram.a houskový domácí, vepřový vývar s drobením a játrovými knedlíčky 😵 😀

brusinka.pusinka
10. dub 2012

my dneska cizrnovou polévku a bramborový gulášek.-)

crca
autor
10. dub 2012

Dneska jsem udělala povelikonoční filé 😀 děcka měli k tomu brambor a já dojídala br.salát.Polívku mám výbornou hovězí s celestýnskýma nudlema,ale myslíte že to děcka budou jíst???? 😠 Masoooo 😠 😀

aaadus
10. dub 2012

těstoviny s rajčátky, uzeným lososem, rukolou a parmezánem

kixi
10. dub 2012

dnes vajickova pomazanka: tvaroh, taveny syr, varena vajicka, cerstva petrzelka, sul, trocha olivoveho oleje...na celozrnych chlebiccich s rajcatky a minisalamky 🙂

zuzi82
10. dub 2012

My dnes rizoto a k večeři sýrová roláda. Na zítřek jsem upekla dunajské vlnky. 😉

tygrous
10. dub 2012

Koupila jsem telecí pečeni, prosím o nějaký receptík😉

maybay
10. dub 2012

dneska zbytek bramborovych knedliku s vajickem a kabanosem (strasne zdrave 😀) ale preci to nevyhodim a kureci vyvar s nudlemi. Zacala jsem si ukladat recepty, je to fuska, zatim jsem na s. 38 ☹

maybay
10. dub 2012

@hanula11 prosim o recept na kotlety

hanula11
10. dub 2012

@maybay zitra to sem opíšu, už je dělám pár let, jsou super 🙂

aaadus
11. dub 2012

zapečené brambory s kuřecím masem a smetanou, na večeři naložené pečené papriky s balkánem a opečenou bagetkou

falca1
11. dub 2012

uzená polívka s kroupama a vepřový plátek s rýží

sarunatko
11. dub 2012

Zbylo mi od včerejška červené zelí, co s tím?

babulinkab
11. dub 2012

drožďová polívka
tortilly plněné - kuřecím masíčkem v česnekovým těstíčku + směs syrové a sterilované zeleniny a dresing ze zakysané smetany

brusinka.pusinka
11. dub 2012

@sarunatko pokud máš listové těsto udělej závin 🙂 a nebo udělej falešný boršč 🙂 či bramborové nočky se zelím🙂

kammka
11. dub 2012

včera se mi povedl úúúúžasný celozrný žitný chleba.. podle receptu z pytlíku kvásku z DM..akorát kůrka je tak "křupavá", že bych to nejlíp uřízla na cirkuli..musím bejt opatrná na zuby.. malá mi to asi jíst nebude, ale co, s máslem to zmáknu i sama !!!!

jinak stále dojídám zbytky z Velikonoc, navíc je krize s penězma...

@brusinka.pusinka to je dobrý tip s tím guláškem...i s cizrnou... obojí mám doma..
i s tím zelím, taky mi nějaké zbylo.. ale na závin skoro málo...

kammka
11. dub 2012

@brusinka.pusinka jak je ten falešnej boršč??? já asi nemám červenou řepu ☹

brusinka.pusinka
11. dub 2012

@kammka zelí zředíš vývarem, a přidáš povařit zeleninu do měkka a brambůrky a dochutíš 🙂 je to jednoduché a pokud nemáš řepu nevadí..... zkus bez ní🙂 ani maso tam nemusí být.-) ale pokud máš uzene by bylo fajn😀 nakonec zakysanku 😀
Kamka tak udělej jedne malý se zelím a slaninkou či uzeninkou a druhý klasikus🙂 jablíčkový😀

kammka
11. dub 2012

@brusinka.pusinka díky, ale je krize.. jabka došly... a z kupovanejch je mi to líto dělat, navíc jsme stále přeslazený z Velikonoc, ještě je tu na stole kousek oschlýho berana 😀 já stvořím asi nějakou polívku, třeba najdu nějakou vepřovou kost 😎

petrajavor
11. dub 2012

kuřecí paličky s rýží (pro manžela) a bram.kaší (pro mě)

heaven_angel
11. dub 2012

ražniči s bramborem, dresinkem a zeleninovým salátem

michamicha
11. dub 2012

bramborový guláš a chystám se péct ty rohlíčky se zelím a anglickou jak byly v Prostřeno 🙂

maybay
11. dub 2012

dneska budou spagetky s bolonskou a polivcicka ze vcerejska.

llllucka
11. dub 2012

Holky,předpokládám,že jste to tady už řešily,co s vajíčkama z velikonoc.Díky.

brusinka.pusinka
11. dub 2012

dnešní mňamka 😀 kovářská uzená polévka a bramboráky s uzeným a zelíčkem 😀

berenika39
11. dub 2012

@sarunatko smíchat s nakrájenou cibulkou a majolkou napůl s bílým jogurtem, k tomu mtavý chleba z topinkovače🙂. miluju.

brusinka.pusinka
11. dub 2012

@llllucka na straně 56 a 87 jsou dva vajíčkové saláty trochu jinak a jinak doporučím uvařit třeba fazolky na smetaně a k tomu vajíčko a nebo čočku a nebo udělat pštrosí vejce či plněnou sekanou, nebo španěláky.-)

cervena_vila
11. dub 2012

Takové sýrové karbanátky s macesovou moukou.