Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

gabka32
14. říj 2011

my taky měli dneska smažený květák s bramborem 🙂 a zítra výpečky z plecka, zelí, knedlík

eyael
14. říj 2011

holky pls poraďte nějaké dietní recepty při průjmu - střevní chřipce. Už nevím, co vařit ☹

eyael
14. říj 2011

@mamkamarketa díky!

simonceli
15. říj 2011

dneska bude čočka na kyselo

petrusam
15. říj 2011

kuřecí s cibulkama na medu a bramborkaše ..

zanet2009
15. říj 2011

špagety s játrovou směsí

samik2008
15. říj 2011

furt sem dumala co udělat a nakonec se vaří bramborový guláš 😉

tyrisa
15. říj 2011

Boloňské špagety

misa_a_radek
15. říj 2011

plnena dyne masovou smesi, je to fakt mnamina 🙂

yesu
15. říj 2011

Tak u nás se dnes vaří zapečené brambory s kuřecím masem, žampiony a zalité šlehačkou, mňam!

aaadus
15. říj 2011

Husí polévka nebo zelňačka, srnčí guláš s knedlíkem

jimmy1
15. říj 2011

hráškový krém a zapečné filé s brokolicí, bramborem a smetanou 😉

janca217
15. říj 2011

kousek bio vepřové panenky, mrkvičku, cuketku a brambůrky - poslední tři jen rozmačkám vidličkou. Náš poklad bude mít 10 měsíců a masíčko mu chutná🙂

janca_dobi
15. říj 2011

Kuřecí se smetanovou kari omáčkou a ananasem, opečené brambory a protože to manža nemá rád, tak dostal jen steak posypaný nivou. 🙂

alenv
15. říj 2011

@petrusam můžu poprosi o receptík

pelenka
15. říj 2011

Kuřecí závitky se sýrem a nakládanými cibulkami s pusinkami z br. kaše se švestkovou omáčkou, namina.

mochenkaa
15. říj 2011

zapečenou zeleninu s balkánksým sýrem (brambory, cuketa, paprika, porek, rajčata)

petrusam
15. říj 2011

@alenv
Kuře s cibulkami na medu
---------------------------------
- nejčastěji používám kuřecí „paličky“, omyju a osolím
- stříbřité cibulky (např. od fy Efko http://www.nakupnam.cz/nakupnam/eshop/26-1-Ster...) vyleju z nich ten nálev

marináda
- med - cca 4 lžíce
- sojová omáčka - cca 1,5 lžíce
- kečup - cca 1 lžíce
- voda
tu marinádu dělám od oka a chuti, podle toho kolik mám kuřecího ... špatně se to „počítá“ na množství
- naliju na kuřecí a cibulky marinádu, dám péct, průběžně tou marinádou polévám, musí se z té marinády voda "vypéct" a zbyde moc dobrý sůsek 😅

alenv
15. říj 2011

@petrusam díky moc to zkusím

zuzi82
15. říj 2011

Dnes jsme měli šunkofleky a večer bude pizza

moudivlacek
15. říj 2011

rajska polevka s nocky, pecene kure s ryzi a na odpoledne jahodove tiramisu 😵

nemue
15. říj 2011

hovězí vývar s nudlemi, vepřová pečeně, špenát a bramborový knedlík, jako dezert jablkový závin 😉

moudivlacek
15. říj 2011

zkousela jsem porve sushi 😀 nemate nekdo zkusenost,mam je moc rada

bertica.h
15. říj 2011

my sme mali dnes cestoviny sa kyslou smotanou.najoblubenejšie jedlo mojich deti..čo snimi 😒
zajtra tarhona a rezne asi kalsika.
ja by som tak hocičo skusila,vymýšlala,le mna deti nepustia.nebaví ma varit tak,že to jeme len my s manželom.

moje decká(hlavne staršia)maju asi 5jedál čo zjedia☹

neexistuje u nás žemlovky,ryžový nákyp,zeleninové jedlá,jedlá s pretlaku.. ☹

bertica.h
15. říj 2011

@moudivlacek teda myslím,že sa podarilo 😵

moudivlacek
15. říj 2011

@bertica.h diky, no spis takova patlanice, prave bych potrebovala poradit od nekoho,kdo s delanim sushi ma zkusenosti, ale jist se to da 😉

babulinkab
15. říj 2011

drožďová polévka
vepřový přírodní řízek, rýže, zeleninový salát

anieanne
15. říj 2011

Tak dnes jen rizoto, a k večeři zbytky 😀 Co mám těhu (ne)chutě, nějak vaření vypouštím...

miskadis
15. říj 2011

Knedlo, zelo, vepřo.